IsoTek V5 Sigmas

isotek-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
103 990 Kč / ks 85 942,15 Kč bez DPH
IsoTek V5 Sigmas
Isotek V5 Sigmas B front
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

Referenční čisticí systém V5 Aquarius společnosti má nejen moderní vizuální design, ale především využívá nejnovější technické inovace v oblasti napájecích systémů pro hifi audio a AV techniku.

Sigmas je jedním z nejvýhodnějších upgradů, které si můžete pořídit pro vylepšení svého vysoce kvalitního audio systému. Zlepší výkon všech připojených komponentů, jedná se o kompletní upgrade systému, který na rozdíl od jiných produktů na trhu vylepšuje veškerou vaši Hi-Fi elektroniku. V5 Sigmas je výrazným krokem vpřed oproti svému předchůdci EVO3. Nyní se jedná o sedmicestný produkt pro čištění síťového napájení se třemi vysokoproudovými zásuvkami, který využívá odlehčenou verzi obvodu Direct-Coupled© V5 Titan a poskytuje ultra vysoký proud s nízkou impedancí pro zesilovače, subwoofery, aktivní reproduktory nebo v dnešní době televizory. Zbývající čtyři výstupní zásuvky jsou středněproudé pro zdrojové komponenty. Každá zásuvka V5 Sigmas má svou vlastní vyhrazenou čistou napájecí síť; tedy sedm čistých napájecích zdrojů v jedné krabici! V5 Sigmas představuje mimořádně cenově výhodný způsob kompletní modernizace špičkového audiosystému a zároveň nabízí ochranu před nebezpečnými přepětími a napěťovými špičkami.

Výrobce mimo jiné uvádí 35% zlepšení proudové zatížitelnosti, stejně jako 40% nárůst proudové zatížitelnosti a lepší odolnost proti stejnosměrnému proudu ve srovnání s předchůdcem, napájecím filtrem Evo3 Sigmas.

Isotek_V5_Sigmas_sch

Specifikace:
Vhodné pro všechny audio nebo AV systémy
Redukce interference elektromagnetické záření vyzařované elektronickými zařízeními (RFI) o 80 dB
7 optimalizovaných obvodů pro čištění napájení, které účinně odstraňují společný a diferenciální síťový šum
4 nezávislé výstupy pro zdrojové komponenty (10A)
3 nezávislé vysokoproudové zásuvky pro výkonové komponenty - zesilovače, subwoofery, aktivní reproduktory (16A)
Plně hvězdicově uzemněná síť
Pevné jádro Ohno Continuous Cast Copper s postříbřenou vnitřní kabeláží s virtuálním vzduchovým dielektrikem FEP
Zásuvka System Link pro rozšíření zásuvek a zachování referenčního uzemnění do hvězdy
Hmotnost: 15,0 kg
Rozměry: (š x v x h): 445 x 150 x 350mm

Isotek_V5_Sigmas_rear

 

 

Podobné produkty