KEF T205 5.1 set

kef-logo-s          kef_t_serie_pruv (hs)

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
53 140 Kč –2 % 51 940 Kč / set 42 925,62 Kč bez DPH
KEF T205 5.1 set
KEF T205 set b
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 53 140 Kč –2 %

Pokud preferujete silnější "předky" pro speciální filmové efekty a systém, který obecně hraje víc nahlas, tak sestava T205 je pro vás jak stvořená. Pro drama či hudbu, a to i ve větších loftech, sestava má dostatek výkonu na to, aby udržela všechny v místnosti na krajích své židle.

Doporučené umístění satelitů: satelit pro centrální kanál umístit nejlépe na střed pod nebo nad TV / plátno, satelity pro levý a pravý přední kanál umístit symetricky vlevo a vpravo od zobrazovače do výšky 0,8-1m (střed satelitu) a nejlépe 0,5-1m od boční stěny s natočením směrem do středu místnosti v případě umístění na stojan, satelity pro levý a pravý zadní kanál umístit stejně jako přední satelity jen na protilehlou stěnu.

Instalace satelitů: na stojan (volitelný originální stojan KEF), na polici, regál, na zeď (satelity jsou dodávány včetně stojanů na polici a držáků na zeď) – NEJLEPŠÍCH ZVUKOVÝCH VLASTNOSTÍ DOSÁHNETE PŘI INSTALACI NA ZEĎ

Doporučené umístění subwooferu: na zem mezi levý a pravý přední kanál

Doporučené nastavení dělící frekvence pro subwoofer: na AV receiveru (speakers set-up) subwoofer crossover frequency: 120Hz / LowPassFilter - LFE: 120Hz

Sestava se skládá z:

  • 2x T301 (přední pár)
  • 1x T301c (centrální repro)
  • 2x T101 (zadní pár)
  • 1x T2 (aktivní subwoofer)

Hlavní repro KEF T301 je 2,5-pásmová SLIM uzavřená reprosoustava vhodná k plochým televizorům.

K modernímu televizoru většinou hledáme ploché reproduktory. Proto KEF stvořil sérii T, která rovněž nabízí prostorový 3D zvuk. 

Revoluční série T je liší od jakýkoliv plochých reproduktorů, které jste kdy slyšeli. Jako jedny z nejužších vysokovýkonných reproduktorů pro domácí kino, T série kombinuje několik inovací: nízko profilové basové, středobasové reproduktory a velký výškový měnič. Oba reproduktory jsou umístěny do kabinetu o 35 mm hloubce. Reproduktory řady T přinásí opravdou audiofilní kvalitu zvuku a designově ladí s úzkými televizory.

Reproduktory lze umístit na zeď (držák je součástí balení) nebo na podstavec, či větší stojan T-floor stand.

Specifikace:
2 1⁄2 -pásmová SLIM uzavřená reprosoustava
Měniče: 2x 115mm MF, 1x 25mm HF
Nominální impedance: 8 ohm
Terminály: single-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 10 - 150 W
Frekvenční odezva: 80Hz - 30kHz
Maximální výkon: 110 dB (SPL)
Citlivost: 88,0 dB
Rozměry (š x v x h): 600 x 140 x 35 mm (reproduktor se může o 30mm zvýšit při použití podstavce)
Barevné provedení: černé nebo bílé

 

Kategorie: Sestavy reprosoustav
? Série: KEF T Serie

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.

Podobné produkty

Klipsch R 600F HTS
Doprava zdarma
31 990 Kč
33 570 Kč (–4 %)
3816
Klipsch R 600F HTS SW
Doprava zdarma
40 990 Kč
53 760 Kč (–23 %)
2942
Dali Spektor 6/1/VOKAL set
Doprava zdarma
29 990 Kč
32 070 Kč (–6 %)
1491/1