Klipsch RP-1000SW

Klipsch_Logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
19 190 Kč / ks 15 859,50 Kč bez DPH
Klipsch RP-1000SW
Klipsch RP 1000SW 2
Doprava zdarma

10" subwoofer s vysokým zdvihem

POKROČILÁ AKUSTIKA
Nové vysoce výkonné subwoofery Klipsch hodné přívlastku Reference Premiere jsou postaveny na průlomové akustické technologii a patří k nejlepším subwooferům, jaké kdy společnost Klipsch vytvořila.

VYVÁŽENÝ VÝKON
V porovnání s ostatními prémiovými subwoofery na trhu dosahují subwoofery Reference Premiere optimální rovnováhy mezi výkonem zesilovače, schopností měničů a objemem skříně pro dosažení maximální kvality, detailů v basovém frekvenčním pásmu.

KONSTRUKCE REPRODUKTORŮ OD ZÁKLADŮ
Přepracované měniče, jejichž cílem je poskytnout maximální zážitek z nízkých frekvencí, jsou díky technologii Cerametallic™ neuvěřitelně výkonné a efektivní a překonávají konkurenci.

VYSOCE ÚČINNÝ ZESILOVAČ TŘÍDY D
Vestavěný vysoce účinný zesilovač má analogovou konstrukci předzesilovače, která zachovává původní signálovou cestu pro čistší a věrnější reprodukci. Výstupní stupeň třídy D zajišťuje maximální kvalitu, detaily a výkon při nízkých frekvencích.

Klipsch_sub_web_hifisound

MONSTRÓZNÍ BASY KDEKOLI
Díky přednímu měniči můžete subwoofer Reference Premiere umístit kamkoli budete chtít. Patentovaná vnitřní geometrie s novým předním štěrbinovým otvorem Aerofoil minimalizuje turbulence pro ostré a hutné basy.

Klipsch_RP-1000SW_-Kit-installed


Možnost bezdrátového připojení (s modulem Klipsch WA-2).
Umožňuje bezdrátové připojení s vysokým rozlišením pro snadné umístění kdekoli ve vašem pokoji a optimalizuje výstupní a nízkofrekvenční odezvu. Připojte až čtyři bezdrátové sady WA-2 k kompatibilním subwooferům Klipsch v jediné místnosti.

Klipsch_RP-1000SW_web

Specifikace:
Aktivní subwoofer s předním vyzařováním
Zesilovač třídy D s analogovou předzesilovací částí
Basový měnič: 254 mm ze slitiny Cerametallic
Bassreflex: přední Aerofoil Slot Port
Výkon (RMS / Max.): 300 / 600 W
Frekvenční odezva: 19 - 131 Hz (+/- 3dB)
Maximální akustický tlak: 118,5 dB
Připojení: 2x cinch, volitelný bezdrátový WA-2 Port
Rozměry (š x v x h): 381 x 423 x 634 mm
Hmotnost: 25,7 kg
Možnost automatického vypínání / zapínání
Barevné provedení: prémiový černý povrch s imitací dřeva - ebony

Klipsch_Logo_s

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.

Klipsch_web_Klipsch

Podobné produkty