KEF KC62

kef-logo-s          kef-kc62-oceneni-small

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
42 990 Kč / ks 35 528,93 Kč bez DPH
KEF KC62
KEF KC62
Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

KEF KC62 je neuvěřitelně kompaktní subwoofer, který poskytuje sílu a kouzlo hlubokých a přesných basů.
Výsledkem je neuvěřitelně pohlcující hudební, filmový a herní zážitek. KC62 o velikosti fotbalového míče, vytvořený pomocí inovativní konstrukce disponuje průlomovou technologií Uni-Core. Subwoofer je vybaven dvěma 6,5 palcovými pohonnými, napájenými speciálně navrženým zesilovačem třídy D s výkonem 1.000 W RMS.


Subwoofer ve své nejzákladnější schopnosti musí produkovat hluboké a hlasité basy. Subwoofery KEF jsou přece jen jiné, každý je plný výjimečného inženýrství a inovací v podobě špičkových technologií, jako jsou Uni-Core a Music Integrity Engine.

Subwoofery KEF jsou také úplně univerzální, ať už je chcete pro hudbu, filmy nebo kombinaci obou, pro malé prostory a velké poslechové místnosti.

Subwoofer KEF KC62 překonává hranice a vytváří novou říši zábavy. Můžeme sedět doma a cítit živé zvukové efekty jako při pobytu v kině nebo na koncertě.

Specifikace:
Uzavřená ozvučnice
Basový měnič: 2x 165 mm membrána
Frekvenční odezva: 11 - 200 Hz
Maximální akustický tlak: 105 dB
Výkon: 1.000 W RMS (2x 500 W)
Zesilovač třídy D
Nastavení frekvence: 40 - 140Hz
Vstupy: nízkoúrovňové RCA, vysokoúrovňové
5 přednastavení ekvalizéru pro jednoduché umístění v místnosti
Kompatibilní s bezdrátovou sadou pro subwoofery KEF KW1
Rozměry (š x v x h): 256 x 246 x 248 mm
Hmotnost: 14,0 kg
Barevné provedení: bílá, černá

Kategorie: Subwoofery
Ocenění: ano

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.

Podobné produkty