Magnat Omega CS 12

magnat_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
29 990 Kč / ks 24 785,12 Kč bez DPH
Magnat Omega CS 12
Magnat Omega CS12 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Aktivní subwoofer s 12palcovou membránou a zesilovačem o výkonu 525/1100 W.
Díky konstrukci kuželu, která byla speciálně vyvinuta pro hluboké basy, a extrémně výkonnému zesilovači je aktivní subwoofer Magnat Omega CS 12 dokonalým doplňkem každého hi-fi systému nebo domácího kina.

VŠE PRO BASY
Speciálně tvrzený a potažený materiál byl zkonstruován ve dvojité konfiguraci kuželů o průměru impozantních 30 cm. O pohon se stará vysoce výkonná cívka o průměru 70 mm a feritový magnet o průměru 170 mm. Spolu s lepeným a dodatečně prošitým dlouhým měničem je celkovým výsledkem subwoofer, který byl optimalizován pomocí laserové technologie Klippel a dokáže optimálně reprodukovat frekvence mezi 18 až 200 Hz.

AŽ 1100 W BRUTÁLNÍHO VÝKONU
Integrovaný výkonový zesilovač třídy D poskytuje brutální výkon 525 W v nepřetržitém provozu a až 1100 W špičkového výkonu. Vysokorychlostní DSP navíc linearizuje frekvenční odezvu a umožňuje plynulé nastavení křížové frekvence, fáze a nastavitelného rozšíření basů na 35 Hz. To znamená, že jsou splněny všechny předpoklady pro harmonickou integraci modelu Omega CS 12 do systému hi-fi nebo domácího kina.

NADČASOVÉ, KOMPAKTNÍ, PEVNÉ
Kompaktnější už být nemůže: Vývojáři zkonstruovali mimořádně pevné pouzdro z MDF, které není téměř o nic větší než 12palcové šasi. Uzavřená konstrukce vyzařuje zvuk směrem k přední části přístroje a minimalizuje tak rušení v místnosti. Ve vysoce lesklém černém provedení působí Omega CS 12 nenápadně a zároveň elegantně, přičemž nezáleží na tom, zda je umístěn na viditelném místě, nebo nenápadně v pozadí.

Bez ohledu na to, zda máte audiofilské regálové reproduktory, podlahové reproduktory nebo řešení domácího kina - jeden nebo více aktivních subwooferů, jako je CS 12, jsou vždy vítaným doplňkem. Zbaví stávající reproduktory povinností v oblasti hlubokých basů a inspirují je k akustickým výkonům.

Specifikace:
Typ subwooferu: aktivní
Zesilovač třídy D
Typ ozvučnice: uzavřená
Reproduktor: 300 mm přední
Výstupní výkon (RMS / MAX): 525 / 1100 W
Kmitočtový rozsah: 18 - 200 Hz
Nastavení kmitočtového filtru: 50 - 150 Hz
Dálkový ovladač
Rozměry (š x v x h): 385 x 400 x 465 mm
Hmotnost: 24 kg

Podobné produkty