REL HT/1510 Predator II

rel_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
54 990 Kč / ks 45 446,28 Kč bez DPH
REL HT/1510 Predator II
HT1510 TQ Grill V1 web 900x860
Doprava zdarma

REL HT/1510 mění očekávání od standardního HT subwooferu značky REL a přináší nový, sebevědomý a sexy vzhled, který dokonale zapadá do tradiční rodiny REL a zároveň přináší výrazně vyšší výkon a vylepšené téměř vše. Predator II přináší vylepšený výkon ve všech výkonnostních kategoriích: Nový 15" reproduktor CarbonGlas™, který zvládne výrazně vyšší výkon, a sebevědomý, elegantní styl, který nebyl dosud v designu domácího kina k vidění.

To nejlepší se zlepšuje
Predator II, kompletní upgrade modelu HT/1510, navazuje na původní subwoofer pro domácí kino (vítěz ocenění Domácí kino roku na několika kontinentech) a vylepšuje všechny komponenty a aspekty.

Predator II tak dostal plnohodnotný 1000wattový lineární zesilovač a nový 15" (380mm) reproduktor s o 40 % vyšším výkonem, aby lidem poskytl to, co chtěli - větší, rychlejší dynamiku a sílu. Tento útok je kombinován s nádhernou novou skříní s novými elegantními proporcemi, která dokonale ladí s ostatními designy REL a vytváří tak systém prostorového zvuku, který skutečně vypadá stejně krásně jako zní. Jako nikdy předtím...

Tento Predator dostává stejné elegantní proporce jako modely Reference, a to za zlomek ceny. Výztuha BrilliantBrace™ je nasazena uvnitř každého modelu HT/1510 a kolébá zadní část reproduktoru, aby se eliminovalo poškození při přepravě, ztišuje a přesměrovává energii, která se normálně zachytí v reproduktoru. Predator II lze skládat do Line Array po 3/kanálech pro dokonalé domácí kino a přenést výkon do celé výšky masivních projekčních pláten.

Na velikosti záleží více než kdy jindy
Na velkém reproduktoru, který bez námahy distribuuje basy, je prostě něco zvláštního, čemu se malé subwoofery, které pracují tvrdě, nikdy nevyrovnají. Srdcem každého REL je skutečně velký reproduktor. Reproduktor Predator II s průměrem 15" (380 mm) si zachovává kombinaci skleněných vláken a středové krytky z uhlíkových vláken, která umožňuje rychlé, reaktivní basy s nárazem, jež jsou charakteristickým znakem skvělého divadelního zvuku. Lehká skleněná vlákna umožňují 3" (75mm) kmitací cívce okamžitě zrychlit kužel měniče Predator II, zatímco středová krytka z uhlíkových vláken zpevňuje kompozitní strukturu a zajišťuje, že i v těch největších okamžicích zůstane jeho kuželová struktura neporušená a nerozhodí ji masivní signály. To samozřejmě přináší výhody i pro reprodukci hudby. Byl zvýšen výkon, což umožňuje mnohem výkonnějšímu zesilovači vydat ze sebe to nejlepší bez obav, že by s ním reproduktor nemusel držet krok.

Specifikace aktivního subwooferu
Basový měnič: 380 mm CarbonGlas kónusová membrána
Výkon zesilovače třídy: 1000 W (RMS)
Nejnižší frekvenční odezva: 20 Hz (-6 dB)
Přepínač fáze
Vstupy: analogový RCA, XLR, LFE, Low/Line
Výstupy: analogový RCA, XLR, LFE, Low/Line
Rozměry (š x v x h): 540 x 457 x 494 mm, včetně nožek
Hmotnost: 45,2 kg
Volitelné bezdrátové připojení: HT-Air Zero Compression

Podobné produkty