SVS SoundPath Wireless Audio Adapter

svs_logo

Dostupnost Skladem
3 490 Kč / ks 2 884,30 Kč bez DPH
SVS SoundPath Wireless Audio Adapter

Eliminujte změť kabelů a rozšiřte možnosti umístění subwooferu
Subwoofery jsou často největší součástí každého audio systému nebo domácího kina, takže jejich umístění může být náročné. Bezdrátový zvukový adaptér SoundPath přidává bezdrátové připojení, které vám dává více možností umístění subwooferu a snižuje nepořádek v kabelech, aniž by to bylo na úkor výkonu.

Bezdrátové připojení v plném rozsahu
Jmenovitá frekvenční odezva pro přenos je 6 Hz až 22 000 Hz +/-1 dB, takže adaptér odemyká bezdrátové připojení i pro stereofonní zónu reproduktorů, napájených reproduktorů prostorového zvuku domácího kina, zesilovačů a dalších zařízení v kvalitě CD s velmi nízkou latencí (14 milisekund) ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz.

Rychlá a snadná instalace
Jednoduše připojte vysílač k AV přijímači, televizoru nebo jinému zdroji zvuku pomocí propojovacího kabelu RCA; připojte přijímač k subwooferu, napájenému reproduktoru nebo zesilovači; spárujte obě zařízení a bezdrátový zvukový adaptér SoundPath vyšle 16bitový/48KHz signál bez nutnosti použití kabelů nebo vodičů. Nepořádek v kabelech a problémy s umístěním jsou minulostí! Pro větší všestrannost lze spárovat až tři adaptéry a vytvořit distribuovaný audio systém pro více místností.

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty