SVS PB-16 ULTRA

svs_logo

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
97 990 Kč / ks 80 983,47 Kč bez DPH
SVS PB-16 ULTRA
svs PB16 Ultra GB hifisound
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Přichází dokonalý referenční standard pro baskytaru.
Referenční subwoofery SVS nastavují standard pro basy díky bezproblémovému rozšíření nízkých frekvencí, masivnímu výkonu a přesnosti v rychlosti přechodových jevů. Řada 16-Ultra představuje nejvyšší referenční standard pro basy.

Nová řada 16-Ultra disponuje největšími a nejvýkonnějšími subwoofery SVS, jaké kdy byly vyrobeny, a jsou vyvrcholením všech technických pokroků SVS.

Společnost SVS navrhla zcela nové měniče, zesilovač a skříň, důkladně prověřila každý konstrukční prvek a byla průkopníkem 3 inovací subwooferů, které mění pravidla hry.

Masivní zcela nový 16" měnič Ultra s bezprecedentní 8" hlasovou cívkou s hranovým vinutím.
Pro zvládnutí drtivého výkonu 16" měniče navrhla společnost SVS masivní 8" kmitací cívku s hranovým vinutím, největší, jaká kdy byla použita ve spotřebitelském subwooferu. Tato inovace zajišťuje velmi nízké zkreslení a přesnou kontrolu při nejvyšších úrovních, což má za následek neuvěřitelný výkon a rozšíření nízkých frekvencí s přesností frekvenční odezvy a rychlostí při přechodových jevech.

Materiály a technologie měničů světové úrovně.
Čtyři nejtěžší toroidní feritové magnety používané ve spotřebitelském subwooferu vytvářejí bezprecedentní úrovně magnetické síly pro dosažení nejvyšších úrovní exkurze, SPL a nízkofrekvenčního výstupu. Materiál kónusu je tuhý, ale lehký kompozit ze sklolaminátové pryskyřice, který se nikdy neprohýbá a se stejnou lehkostí přenáší jemné, a místností otřásající nízkofrekvenční efekty.

Úžasně výkonný zesilovač s trvalým výkonem 1 500 W, špičkovým výkonem přes 5 000 W a plně diskrétním výstupem MOSFET.
Plně diskrétní výstup MOSFET z vysoce účinného zesilovače třídy D
Robustní 64ampérové 200voltové tranzistory MOSFET poskytují zvukovou sílu ohromujícímu výkonnému zesilovači s trvalým výkonem 1 500 W a špičkovým výkonem 5 000+ W s plně diskrétním výstupem. Výstupní stupeň MOSFET nabízí mnohem vyšší výkon a přísnější ovládání ve srovnání s výstupním stupněm s integrovanými obvody, který se nachází v téměř všech ostatních subwooferových zesilovačích třídy D.

Sofistikovaný zvukový DSP od společnosti Analog Devices s aktivní korekcí výkonu
Pro zajištění vytříbeného chování a čistého výstupu při nejnáročnějších úrovních řízení je třeba využít výkon bez námahy. Subwoofery řady 16-Ultra využívají nejpokročilejší technologii Analog Devices Audio DSP v audio průmyslu, která zpracovává téměř neomezený výkon tak, aby bylo uvolněno dokonalé množství nízkofrekvenční energie ve správný čas a na správné frekvenci. Pro zajištění stálého toku výkonu využívá zesilovač aktivní regulátor PFC (Power Factor Correction), který vyhlazuje vstupní proud na čistých a stálých 360 V DC, přičemž spotřebovává o 30-50 % méně proudu než subwoofer bez technologie PFC.

svs_16-ultra

Špičkový referenční standard pro basy, PB16-Ultra nově definuje možnosti konstrukce subwooferu s portovanou skříní díky nákladově nenáročnému designu a konstrukci.

Jeden subwoofer, který vládne všem. Představujeme PB16-Ultra.
Neutuchající vášeň pro dechberoucí basový výkon a technickou dokonalost vedla každý aspekt vývoje subwooferu PB16-Ultra. Průlomové technologie, přísný design a extrémní testování v reálném světě i v laboratorních podmínkách umožnily společnosti SVS dosáhnout bezkonkurenčního rozšíření nízkých frekvencí a jejich výstupních schopností, a to vše při zachování úžasné detailnosti a artikulace. PB16-Ultra je vyvrcholením všech konstrukčních pokroků společnosti SVS a představuje nesrovnatelný basový zážitek. Nic jiného se mu nepřibližuje.

svs_ultra_hifisound_pruv

Přelomová aplikace SVS Subwoofer DSP pro chytré telefony představuje dosud nejjednodušší způsob ovládání hlasitosti, správy vlastních předvoleb a přesného doladění výkonu v systému.

Specifikace:
Frekvenční odezva 13 - 280 Hz (+/- 3 dB) rozšířený mód, 15 - 280 Hz (+/- 3 dB) standardní mód, 14 - 360 Hz (+/- 3 dB) uzavřený mód
Basový měnič 40,6 cm
Výkon zesilovače (třída D) 1.500 W RMS, 5.000 W špičkový
DSP procesor Analog Devices
Konstrukce trojitý 8,9 cm bassreflex
Nastavení a ovládání přes firemní aplikace a inteligentní rozhraní na zadním panelu
Rozměry (š x v x h) 552 x 635 x 785 mm
Hmotnost 79.2 kg
Barevná provedení černý jasan, černý lesk

SVS President Gary Yacoubian discusses 16-Ultra Series subwoofer technology.

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty

Cambridge Audio Minx X301
Doprava zdarma
13 990 Kč
14 490 Kč (–3 %)
486/1
QA QB12 hifisound.cz lesk1
3160/CER