SVS PB-16 ULTRA

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
97 990 Kč –4 % 93 990 Kč / ks 77 677,69 Kč bez DPH
SVS PB-16 ULTRA
svs PB16 Ultra GB hifisound
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 97 990 Kč –4 %

Přichází dokonalý referenční standard pro baskytaru.
Referenční subwoofery SVS nastavují standard pro basy díky bezproblémovému rozšíření nízkých frekvencí, masivnímu výkonu a přesnosti v rychlosti přechodových jevů. Řada 16-Ultra představuje nejvyšší referenční standard pro basy.

Nová řada 16-Ultra disponuje největšími a nejvýkonnějšími subwoofery SVS, jaké kdy byly vyrobeny, a jsou vyvrcholením všech technických pokroků SVS.

Společnost SVS navrhla zcela nové měniče, zesilovač a skříň, důkladně prověřila každý konstrukční prvek a byla průkopníkem 3 inovací subwooferů, které mění pravidla hry.

Masivní zcela nový 16" měnič Ultra s bezprecedentní 8" hlasovou cívkou s hranovým vinutím.
Pro zvládnutí drtivého výkonu 16" měniče navrhla společnost SVS masivní 8" kmitací cívku s hranovým vinutím, největší, jaká kdy byla použita ve spotřebitelském subwooferu. Tato inovace zajišťuje velmi nízké zkreslení a přesnou kontrolu při nejvyšších úrovních, což má za následek neuvěřitelný výkon a rozšíření nízkých frekvencí s přesností frekvenční odezvy a rychlostí při přechodových jevech.

Materiály a technologie měničů světové úrovně.
Čtyři nejtěžší toroidní feritové magnety používané ve spotřebitelském subwooferu vytvářejí bezprecedentní úrovně magnetické síly pro dosažení nejvyšších úrovní exkurze, SPL a nízkofrekvenčního výstupu. Materiál kónusu je tuhý, ale lehký kompozit ze sklolaminátové pryskyřice, který se nikdy neprohýbá a se stejnou lehkostí přenáší jemné, a místností otřásající nízkofrekvenční efekty.

Úžasně výkonný zesilovač s trvalým výkonem 1 500 W, špičkovým výkonem přes 5 000 W a plně diskrétním výstupem MOSFET.
Plně diskrétní výstup MOSFET z vysoce účinného zesilovače třídy D
Robustní 64ampérové 200voltové tranzistory MOSFET poskytují zvukovou sílu ohromujícímu výkonnému zesilovači s trvalým výkonem 1 500 W a špičkovým výkonem 5 000+ W s plně diskrétním výstupem. Výstupní stupeň MOSFET nabízí mnohem vyšší výkon a přísnější ovládání ve srovnání s výstupním stupněm s integrovanými obvody, který se nachází v téměř všech ostatních subwooferových zesilovačích třídy D.

Sofistikovaný zvukový DSP od společnosti Analog Devices s aktivní korekcí výkonu
Pro zajištění vytříbeného chování a čistého výstupu při nejnáročnějších úrovních řízení je třeba využít výkon bez námahy. Subwoofery řady 16-Ultra využívají nejpokročilejší technologii Analog Devices Audio DSP v audio průmyslu, která zpracovává téměř neomezený výkon tak, aby bylo uvolněno dokonalé množství nízkofrekvenční energie ve správný čas a na správné frekvenci. Pro zajištění stálého toku výkonu využívá zesilovač aktivní regulátor PFC (Power Factor Correction), který vyhlazuje vstupní proud na čistých a stálých 360 V DC, přičemž spotřebovává o 30-50 % méně proudu než subwoofer bez technologie PFC.

svs_16-ultra

Špičkový referenční standard pro basy, PB16-Ultra nově definuje možnosti konstrukce subwooferu s portovanou skříní díky nákladově nenáročnému designu a konstrukci.

Jeden subwoofer, který vládne všem. Představujeme PB16-Ultra.
Neutuchající vášeň pro dechberoucí basový výkon a technickou dokonalost vedla každý aspekt vývoje subwooferu PB16-Ultra. Průlomové technologie, přísný design a extrémní testování v reálném světě i v laboratorních podmínkách umožnily společnosti SVS dosáhnout bezkonkurenčního rozšíření nízkých frekvencí a jejich výstupních schopností, a to vše při zachování úžasné detailnosti a artikulace. PB16-Ultra je vyvrcholením všech konstrukčních pokroků společnosti SVS a představuje nesrovnatelný basový zážitek. Nic jiného se mu nepřibližuje.

svs_ultra_hifisound_pruv

Přelomová aplikace SVS Subwoofer DSP pro chytré telefony představuje dosud nejjednodušší způsob ovládání hlasitosti, správy vlastních předvoleb a přesného doladění výkonu v systému.

Specifikace:
Frekvenční odezva 13 - 280 Hz (+/- 3 dB) rozšířený mód, 15 - 280 Hz (+/- 3 dB) standardní mód, 14 - 360 Hz (+/- 3 dB) uzavřený mód
Basový měnič 40,6 cm
Výkon zesilovače (třída D) 1.500 W RMS, 5.000 W špičkový
DSP procesor Analog Devices
Konstrukce trojitý 8,9 cm bassreflex
Nastavení a ovládání přes firemní aplikace a inteligentní rozhraní na zadním panelu
Rozměry (š x v x h) 552 x 635 x 785 mm
Hmotnost 79.2 kg
Barevná provedení černý jasan, černý lesk

SVS President Gary Yacoubian discusses 16-Ultra Series subwoofer technology.

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty