REL HT/1003 MKII

rel_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
19 990 Kč / ks 16 520,66 Kč bez DPH
REL HT/1003 MKII
REL HT1003Mk2 1
Doprava zdarma

HT/1003MKII šílený výkon při své velikosti a ceně

Pokud nemáte dostatek místa nebo nepotřebujete extra výkon našich REL větších modelů, kupte si HT/1003 MKII. Je to tak jednoduché. Je kompaktnější, stejně krásný a poskytuje identickou kvalitu provedení jako jeho sourozenci. Díky svému stylu je ideálním partnerem v sestavách kina HT/3D REL se systémem Serie T/x.

Zcela nový 300W zesilovač třídy D napájí nový 10" (250mm) reproduktor CarbonGlas™. Tato kombinace přináší zničující výkon, který hraje DVAKRÁT hlasitěji než původně. Za tuto cenu je takový výkon neslýchaný. Třešničkou na dortu je, že stejně jako všechny nové modely HT při přehrávání hudby krásně reaguje a HT-Air přináší nejmodernější (volitelné) bezdrátové připojení.

Značkové oblečení
Nové sexy skříně jsou šité na míru, s novými texturami, proporcemi a povrchovými úpravami, které v této kategorii dosud nebyly k vidění. Nižší, elegantnější skříně si vypůjčují proporce převzaté z nových modelů Reference. Díky dlouholetému experimentování jsme zjistili, že výsledkem je rychlejší a hlubší podání basů - a přitom vypadají úchvatně. Pohled okamžitě upoutá horní panel, který je dokončen pěti vrstvami ručně leštěného klavírního černého laku. V horní vrstvě laku se vznáší nenápadné logo REL, zatímco tělo kabinetu je obloženo horizontálně pruhovaným, linkovaným kompozitem. Celá záležitost vypadá draze, na míru a vkusně střídmě. Navíc jej lze kombinovat s modely Serie T/x nebo Serie S ve velkých, plně pohlcujících sestavách REL HT/3D™.

Řiďte se vší vážností
Reproduktor HT/1003 MKII je konstruován z uhlíkového skla CarbonGlas™. Jeho celková velikost zůstává stále rozumná pro menší prostory. Každá součástka byla vylepšena ve velkém i malém, aby poskytovala co největší výkon. Kombinace primárních kuželů ze skleněných vláken s pravými středovými krytkami z uhlíkových vláken je lehká, tuhá a tichá a výsledkem je cenově výhodný pístový kužel. Větší a výkonnější magnety produkují větší energii. Modernizovaná konstrukce zavěšení se zvětšeným okolím umožňujícím větší zdvih, což znamená, že výkon zůstává pod kontrolou až na hranice možností zesilovače a reproduktoru. Výsledkem je zázračný výkon v této cenové kategorii, který zůstává rychlý a plynulý, stejně jako u všech modelů REL.

Aktivní subwoofer
Basový měnič: 250 mm Carbonglas kónusová membrána
Výkon zesilovače třídy D: 300 W (RMS)
Nejnižší frekvenční odezva: 24 Hz (-6 dB)
Přepínač fáze
Rozměry (š x v x h): 362mm x 343mm x 387 mm, včetně nožek
Hmotnost: 15,5 kg
Barevné provedení: černé
Volitelné bezdrátové připojení: HT-Air Zero Compression

Podobné produkty