REL T/7x

rel_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
30 990 Kč / ks 25 611,57 Kč bez DPH
REL T/7x
REL T/7x
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Subwoofer REL T/7x disponuje aktivním ULT (Ultra Long Throw) 200mm reproduktorem s "Alloy Fibre" kompozitní membránou se spodním vyzařováním, a 254mm spodním pasivním zářičem. To vše poháněno vysoce výkonným 200 W zesilovačem ve třídě A/B.

Prakticky dokonalý REL...
Významnou kapitolou v příběhu REL je legendární připojení High Level Input a rychlé filtry. Připojení přes reproduktorové výstupy zesilovače, aniž byste z něj čerpali energii, se může zdát nemožné, ale skutečné kouzlo spočívá ve způsobu, jakým zvuk získává přirozený charakter a hladce se spojuje s vašimi reproduktory. Díky unikátnímu ladění a speciální konstrukci zní T/7x svěžeji, rychleji a dynamičtěji než dříve (T/7i).
T/7x je bez výhrad jedním z nejvyváženějších REL subwooferů všech dob. Je rychlý a zároveň jemný pro dokonalé spojení s připojenými repro, dokáže vyloudit výjimečně hluboké, melodické basy, které popírají jeho fyzickou velikost a hraje hlasitěji, než bude většina z vás kdy potřebovat.

Inovativní měniče
Od 8" aktivních a 10" pasivních měničů s dlouhým zdvihem se odvíjí neuvěřitelná rychlost a čistota provedení subwooferu REL T/7x. Důkladná revize kritických komponentů zavěšení membrány je zodpovědná za hbitost a pružnost. Zní hlasitěji a výkonněji, je také rychlejší, reaktivnější a transparentnější než předchozí generace, která sama o sobě byla vzorem ctnosti. Tužší zavěšení lépe přizpůsobené pokročilému provozu znamená, že každý reproduktor může nejen sledovat drobné detaily, ale také dojet dál a zvládnout větší výkon.

Osvědčené a věrné zesilovače
Zůstaly zachovány charakteristické REL zesilovače třídy A/B používané v každé generaci modelu Serie T od roku 2006. Spolehlivost je klíčem ke spokojenému zákazníkovi a vzhledem k tomu, že zhruba 200 000 kusů této řady má za sebou dlouhý spokojený život, mohou si být majitelé zesilovačů Serie T/x jisti spolehlivostí, kterou společnost REL určuje jako standard. Výkonný 200wattový mosfetový zesilovač použitý v modelu T/7x zůstává ikonou zvuku a spolehlivosti s obrovskou proudovou rezervou. Nové metody zabezpečení toroidních transformátorů znamenají lepší výkon a vynikající spolehlivost. To nejlepší je ještě lepší.

Specifikace aktivního subwooferu
Basový měnič: aktivní 200 mm kónusová membrána, pasivní 254 mm membrána
Výkon zesilovače: 200 W (RMS)
Nastavitelná dělící frekvence: 30 - 120 Hz
Nejnižší frekvenční odezva: 30 Hz (-6 dB)
Přepínač fáze
Rozměry (š x v x h): 356 x 320 x 363 mm
Hmotnost: 17,5 kg
Příslušenství (v balení): 10 metrů kabelu s Neutrik Speakon
Barevné provedení: klavírní černý lak / klavírní bílý lak

Volitelná jednotka pro bezdrátový přenos signálu do subwooferu: Arrow Transmitter

Kategorie: Subwoofery
? Série: REL T/x Serie

Podobné produkty