Klipsch RP-1400SW

Klipsch_Logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
35 490 Kč –12 % 30 990 Kč / ks 25 611,57 Kč bez DPH
Klipsch RP-1400SW
Klipsch RP 1400SW 1
Doprava zdarma 35 490 Kč –12 %

14" subwoofer s vysokým zdvihem

POKROČILÁ AKUSTIKA
Nové vysoce výkonné subwoofery Klipsch hodné přívlastku Reference Premiere jsou postaveny na průlomové akustické technologii a patří k nejlepším subwooferům, jaké kdy společnost Klipsch vytvořila.

VYVÁŽENÝ VÝKON
V porovnání s ostatními prémiovými subwoofery na trhu dosahují subwoofery Reference Premiere optimální rovnováhy mezi výkonem zesilovače, schopností měničů a objemem skříně pro dosažení maximální kvality, detailů v basovém frekvenčním pásmu.

KONSTRUKCE REPRODUKTORŮ OD ZÁKLADŮ
Přepracované měniče, jejichž cílem je poskytnout maximální zážitek z nízkých frekvencí, jsou díky technologii Cerametallic™ neuvěřitelně výkonné a efektivní a překonávají konkurenci.

VYSOCE ÚČINNÝ ZESILOVAČ TŘÍDY D
Vestavěný vysoce účinný zesilovač má analogovou konstrukci předzesilovače, která zachovává původní signálovou cestu pro čistší a věrnější reprodukci. Výstupní stupeň třídy D zajišťuje maximální kvalitu, detaily a výkon při nízkých frekvencích.

Klipsch_sub_web_hifisound

MONSTRÓZNÍ BASY KDEKOLI
Díky přednímu měniči můžete subwoofer Reference Premiere umístit kamkoli budete chtít. Patentovaná vnitřní geometrie s novým předním štěrbinovým otvorem Aerofoil minimalizuje turbulence pro ostré a hutné basy.

Klipsch_RP-1200SW-web


Možnost bezdrátového připojení (s modulem Klipsch WA-2).
Umožňuje bezdrátové připojení s vysokým rozlišením pro snadné umístění kdekoli ve vašem pokoji a optimalizuje výstupní a nízkofrekvenční odezvu. Připojte až čtyři bezdrátové sady WA-2 k kompatibilním subwooferům Klipsch v jediné místnosti.

Klipsch_RP-1400SW-web_pruh

Specifikace:
Aktivní subwoofer s předním vyzařováním
Zesilovač třídy D s analogovou předzesilovací částí
Basový měnič: 355 mm ze slitiny Cerametallic
Bassreflex: přední Aerofoil Slot Port
Výkon (RMS / Max.): 500 / 1000 W
Frekvenční odezva: 16 - 141 Hz (+/- 3dB)
Maximální akustický tlak: 124 dB
Připojení: 2x cinch, volitelný bezdrátový WA-2 Port
Rozměry (š x v x h): 508 x 542 x 652 mm
Hmotnost: 38,0 kg
Možnost automatického vypínání / zapínání
Barevné provedení: prémiový černý povrch s imitací dřeva - ebony

Klipsch_Logo_s

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.

Klipsch_web_Klipsch

Podobné produkty