Klipsch RP-600M

Klipsch_Logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Produkt se již neprodává
17 990 Kč –25 % 13 490 Kč / pár 11 148,76 Kč bez DPH
Klipsch RP-600M
Klipsch RP-600M
Výprodej
Doprava zdarma 17 990 Kč –25 %

Regálová reprosoustava RP-600M z ceněné řady Reference Premiere s prvotřídní konstrukcí se vyznačuje mohutnými a přesnými basy.

Výškový 1" titanový LTS tweeter s technologií Hybrid Tractrix Horn, který zahraje neuvěřitelnou akustiku s čistým a detailním zvukem.

Technologie Tractrix® horn zaměřuje zvuk přímo na posluchače, tím posluchač vnímá více detailů v živějším podání výsledného zvuku. Výškový reproduktor je vyroben z titanu, tím získává tužší a stabilnější konstrukci.

Reference Premiere RP-600M využívá nový hornový systém Traktrix. Zajišťuje, že je vysokofrekvenční energie reproduktorů zaměřena přímo na posluchače a snižuje nežádoucí odrazy z okolních stěn. Což znamená, že máte jasný, detailní a reálnější zvuk. Prémiový basový Cerametallic měnič 165 mm je umístěn v nerezonujícím košíku z ocelového rámu, který je připevněn k velkému magnetickému pohonu pro výjimečnou účinnost a nízké zkreslení. Traktrix bassreflex umožňuje co nejefektivnější přenos vzduchu ze skříně.

Horn technologie zajišťuje jasný a podrobný zvuk, nižší rezonanci a hladší frekvenční odezvu díky tvarovanému silikonovému čelu 90x90. Také chrání reproduktor před poškozením. Vzduchový ventilátor snižuje stojaté vlny za membránou tweeteru. Kryt z keramického magnetu zajišťuje nový standard ve zvukové produkci.

Klipsch Proprietary Cerametallic ™ woofery je ojedinělá konstrukce měničů pro zvuk i estetiku. Tyto extrémně lehké a zároveň tuhé materiály drží svůj tvar, přičemž jsou schopny podat nižší frekvence s maximální účinností

Reproduktor RP-600M je vybaven dvěma vstupními terminály pro bi-wire nebo bi-amping připojení. 

klipsch_reference

klipsch_reference_premiere_hifisound.cz
2-pásmová regálová reprosoustava (zadní bassreflex)

Středobasový měnič: 165 mm Cerametallic konusová membrána
Výškový měnič: 25 mm titanový výškový měnič LTS (linear travel suspension) umístěný v 90 x 90 horně, Tractrix technologie
Bassreflex: All port new Traktrix
Impedance 8 ohm
Terminály: bi-wiring
Výkon (trvalý RMS / špičkový): 100 / 400 W
Frekvenční rozsah: 45 - 25.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 96 dB
Rozměry (š x v x h): 202 x 399 x 301 mm
Hmotnost: 7,3 kg

Klipsch_Logo_s

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.

Klipsch_web_Klipsch

Podobné produkty