Marantz Melody X (M-CR612)

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
13 990 Kč / ks 11 561,98 Kč bez DPH
Marantz Melody X (M-CR612)
Marantz Melody X (M-CR612)
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Opravdový Hi-Fi systém v elegantním designu s přehráváním CD, DAB+ tunerem a nejmodernějšími zdroji streamování hudby. Vestavěná platforma HEOS umožňuje přes aplikaci ovládat služby Spotify, Tidal, Deezer, Napster, Amazon Music.

V okamžiku, kdy zapojíte nový Melody X, budete vědět, že tento komponent nejen skvěle vypadá, ale má také vynikající kvalitu zvuku a uživatelské možnosti. Elegantní síťový CD přijímač podporuje téměř neomezené platformy pro streamování prostřednictvím HEOS WiFi, AirPlay 2 a Bluetooth. Připojením kvalitních reprosoustav si vychutnáte naplno hudební zážitek, tak jak je u Marantz zvykem. Se dvěma optickými digitálními vstupy můžete připojit například televizor pro povýšení domácí zábavy. Vestavěný DAB+ a FM tuner, TuneIn Internet Radio doplňují sadu hudebních zdrojů. Pokud vám na hudbě záleží, Melody X je hudební systém číslo jedna, který si můžete vybrat.

Vlastnosti:
Výkon 2x 60 W (do 6 ohmů), nebo 4x 30 W při zapojení reproduktorů A + B s individuálním nastavením hlasitosti
Přehrává CD, WMA / MP3 (CD-R / RW) a je vybaven FM a DAB + tunerem
Internetového rádia, Spotify, Amazon Prime Music, TIDAL a z přenosných AirPlay 2 (Apple) nebo Bluetooth
Podporuje Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri hlasové ovládání
Podporuje přehrávání souborů MP3 a WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit, DSD 2.8 / 5.6MHz
Vestavěná technologie Bluetooth a Wi-Fi s podporou 2,4 GHz / 5 GHz
Zlepšená stabilita sítě i v domech s Wi-Fi přeplněnými systémy
Dva digitální optické vstupy s automatickým snímáním pro televizor nebo jiného digitálního zařízení
Výstup pro sluchátka
Výstup pro subwoofer
Rozměry (š x v x h): 280 x 111 x 303 mm
Hmotnost: 3,4 kg
Provedení: black / silver-gold

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty