NAD M 10 V2

nad-logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
82 990 Kč –27 % 59 990 Kč / ks 49 578,51 Kč bez DPH
NAD M 10 V2
NAD M 10 V2
Doprava zdarma 82 990 Kč –27 %

Sofistikovaný streamer a zesilovač v luxusním, ale velmi diskrétním těle. Nabitý funkcemi a vyladěný dlouholetými znalostmi NAD expertů, M10 V2 spojuje audiofilskou kvalitu s nejmodernější Hi-Res multiroom funkcionalitou, která dodá vašim oblíbeným reproduktorům 100 wattů zvukové dokonalosti na kanál.

Seznamte se s dokonalým integrovaným zesilovačem pro internetovou éru. Stejně jako původní BluOS streamovací zesilovač NAD Masters M10, i M10 V2 kombinuje sofistikovaný síťový streamer a sofistikovaný zesilovač s výkonem 100 W na kanál v jednom super-stylovém balení. Pomocí intuitivní aplikace BluOS si můžete na svém chytrém zařízení nebo počítači pustit jakoukoli hudbu a nechat ji hrát se svými oblíbenými reproduktory v nádherné vysoké věrnosti. Model M10 V2 vylepšuje svého oceňovaného předchůdce přidáním dálkového ovládání, aktualizovanými algoritmy hlasitosti a novou zcela moderní možností vytvořit přidáním zadních reproduktorů domácí kino s prostorovým zvukem Dolby Digital 4.0, 4.1 nebo 4.2.

STAČÍ PŘIDAT REPRODUKTORY (I PROSTOROVÉ)
Stejně jako původní model M10 je i M10 V2 příkladem revoluce "Just Add Speakers" v oblasti hi-fi. Společně s audiofilskými reproduktorovými terminály má ještě dva nezávislé konektory pro subwoofery. Nastavení výstupu subwooferu lze upravit pomocí intuitivní aplikace BluOS Controller v češtině. Model M10 V2 přidává dekódování prostorového zvuku Dolby Digital. Pomocí aplikace BluOS mohou fanoušci domácího kina nakonfigurovat dvojici bezdrátových reproduktorů Bluesound Pulse Flex 2i nebo zesilovač Bluesound Powernode pro přehrávání zadních prostorových kanálů, zatímco hlavní reproduktory se postarají o přední kanály. M10 V2 přenáší zadní kanály bezdrátově s velmi nízkou latencí, takže nemusíte po místnosti tahat kabely, abyste připojili prostorové reproduktory.

UCELENÉ OVLÁDÁNÍ
M10 V2 nabízí nepřeberné množství možností ovládání. Pomocí aplikace BluOS v češtině pro chytré telefony a tablety můžete přehrávat hudbu z oblíbených streamovacích služeb a hudbu uloženou na USB nebo síťových discích. Ovládací aplikace v angličtině je k dispozici také pro PC nebo Mac. M10 V2 podporuje AirPlay 2, takže můžete streamovat hudbu z iPhonu, iPadu nebo knihovny iTunes. Podporuje také Spotify Connect a Tidal Connect pro snadné přehrávání hudby pomocí aplikací těchto služeb. Je rovněž Roon Ready, což umožňuje streamovat hudbu z počítače se systémem Roon Core. Hudbu můžete vybírat pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa, Apple Siri nebo Google Assistant (není k dispozici v češtině). M10 V2 lze integrovat do systémů Apple, Control4, Crestron, Lutron a dalších systémů domácí automatizace, díky čemuž můžete ovládat přehrávání hudby spolu s dalšími domácími systémy, jako je osvětlení, stínění, HVAC a zabezpečení. Na dotykovém displeji přehrávače M10 V2 vybíráte skladby, volíte zdroje a upravujete hlasitost a další nastavení. Dodávaný dálkový ovladač umožňuje upravovat hlasitost, přeskakovat skladby a aktivovat přednastavené předvolby. Kromě toho se M10 V2 může naučit příkazy z vašeho oblíbeného infračerveného dálkového ovládání.

MALÝ ALE VÝKONNÝ
Vylepšený 7" dotykový displej modelu M10 V2 poskytuje čistší barvy a širší pozorovací úhel než displej původního modelu M10. Za tímto nádherným displejem se skrývá zvuková síla, která přináší strhující dynamiku a vynikající detaily. Hybridní digitální zesilovač modelu M10 V2 založený na proslulé technologii nCore, má výkon 100 W na kanál. Aktualizované algoritmy zisku umožňují dosáhnout vyšších výstupních úrovní hlasitosti při použití kalibračního systému Dirac nebo tónových korekcí. Výstupy pro subwoofery mají také vyšší zisk, což umožňuje širší rozsah kombinací subwooferu a hlavních reproduktorů. Převodník ESS Sabre si snadno poradí se signály až 24bit/192kHz. M10 V2 může streamovat bezztrátově komprimovaný zvuk a zvuk ve vysokém rozlišení ze služeb, jako jsou Amazon Music Ultra HD, Deezer, Qobuz, Tidal, Spotify a mnoho dalších. Navíc disponuje plnou hardwarovou schopnost dekódování a renderování MQA.

VSTŘÍCNÝ INTERIÉRU
Model M10 V2, vytvořený oceňovanou designovou firmou DF-ID, má pevné šasi z broušeného hliníku a horní a přední panel ze skla Gorilla Glass. Díky svému elegantně minimalistickému designu M10 V2 krásně zapadne do každého obývacího prostoru - nejen vizuálně, ale i zvukově. Stejně jako původní model M10 má M10 V2 vestavěnou funkci Dirac Live Room Correction. Pomocí dodávaného kalibračního mikrofonu a intuitivní aplikace Dirac snadno zkorigujete špičky a propady způsobené akustikou místnosti, a to až do frekvence 500 Hz (verze s plnou šířkou pásma je k dispozici za poplatek prostřednictvím společnosti Dirac). Díky tomu uslyšíte filmové soundtracky a hudbu tak, jak by měly být slyšeny, bez anomálií způsobených poslechovým prostředím. M10 V2 si může uložit až pět profilů Dirac pro různé poslechové pozice nebo podmínky v místnosti - například zda jsou závěsy otevřené nebo zatažené.

DŮKLADNĚ MODERNÍ HI-FI
NAD M10 V2 nabízí širokou škálu možností přehrávání. Pomocí uživatelsky přívětivé aplikace BluOS v češtině můžete přehrávat hudbu z vaší oblíbené streamovací služby, stejně jako hudbu uloženou lokálně. Přehrávač M10 V2 je vybaven analogovými vstupy RCA, optickými a koaxiálními digitálními vstupy, vstupem HDMI eARC pro připojení TV a vstupem USB typu A pro USB paměti a externí pevné disky. Je také vybaven obousměrným rozhraním Bluetooth apt-X HD. S M10 V2 posloucháte prostřednictvím bezdrátových sluchátek, stereofonních reproduktorů, sestavy prostorového zvuku nebo až 63 bezdrátových reproduktorů s podporou BluOS rozmístěných po celém domě. Je zřejmé, že streamovací zesilovač NAD Masters M10 V2 BluOS je vytvořen pro způsob, jakým dnes lidé poslouchají hudbu, a to i po zvukové stránce, stejně jako jeho jeho předchůdce.

Specifikace:
Trvalý výstupní výkon 2x 100W do 8 nebo 4 ohmů
Dynamický výkon 2x 300W do 4 ohmů / 2x 160W do 8 ohmů
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz (+- 0,6 dB)
Celkové harmonické zkreslení <0,03%
Odstup signál/šum >85 dB
Činitel tlumení >190
Podporované formáty souborů s vysokým rozlišením: MQA, DSD, FLAC, WAV, AIFF
Další podporované formáty souborů: MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS
Rozlišení až 24 bit / 192 kHz (PCM)
BluOS síťový přehrávač ovládán pomocí aplikace v češtině pro iOS a Android nebo pomocí anglické aplikace pro Windows a OS X
Podporované cloudové služby: Amazon Alexa, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs
Podporovaná internetová rádia: TuneIn Radio (vč. českých stanic), iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise
Připojení k síti přes WiFi nebo Gigabit Ethernet konektor, možnost kombinovat s BluOS přehrávači NAD a Bluesound
Vstupy: 2x analogový linkový stereo RCA, 1x digitální optický, 1x digitální koaxiální, 1x HDMI eARC, 1x Bluetooth AptX HD, 1x USB typ A pro flash paměti a externí HDD, 1x IR pro externí čidlo dálkového ovládání., 1x Gigabit Ethernet RJ-45
Výstupy: terminály pro připojení reprosoustav banánky nebo vidličkami, 2x subwoofer linkový, 1x 12V trigger, 1x Bluetooth AptX HD pro připojení bezdrátových sluchátek
Spotřeba <0,5 W v pohotovostním režimu
Rozměry 215 x 100 x 260 mm
Hmotnost 5,0 kg
Provedení: černé

Podobné produkty

rotel s14 hifisound.cz
Doprava zdarma
48 990 Kč
59 990 Kč (–18 %)
3346/ERN
NAD C 700
Akce
Doprava zdarma
29 990 Kč
43 990 Kč (–31 %)
2242