Nordost Red Dawn Analog Interconnect XLR

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
13 090 Kč / set 14 790 Kč / set 17 750 Kč / set od 13 090 Kč / set 10 818,18 Kč bez DPH 12 223,14 Kč bez DPH 14 669,42 Kč bez DPH od 10 818,18 Kč bez DPH
Nordost Red Dawn Analog Interconnect XLR
Red Dawn Analog Interconnect xlr
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nordost Red Dawn je nejvyšší stupeň Leif série. V rámci cenově dostupných audio kabelů, řada Red Dawn udělala velký dojem na hudební nadšence po celém světě.
Posluchači se díky konstrukci kabelu mohou těšit jak na jemné nuance, tak i výbušnou dynamiku zachycenou v nahrávce, která by jinak byla ztracena při přenosu.

Analogový kabel Red Dawn, Leif série

Vlastnosti

ANALOGOVÉ SYMETRICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY RED DAWN
Interkonekt Red Dawn představuje výkonnostní vrchol řady Leif. Tento kabel přináší nejlepší možný výkon v interkonektu bez použití konstrukce kabelu Micro Mono-Filament/TSC. I přes svůj relativně konvenční vzhled však tento kabel skrývá více, než se na první pohled zdá.

Analogový interkonekt Red Dawn využívá plně stíněnou konstrukci, kterou lze zakončit pro symetrické nebo single-ended připojení. Používá šest silných 24 AWG postříbřených 99,9999% OFC vodičů s pevným jádrem, precizně navinutých v konfiguraci s minimálním průřezem, která eliminuje zbytečné výplně nebo polstrovací prvky. Použitá izolace je vysoce kvalitní FEP, vybraná pro své vynikající dielektrické vlastnosti, zatímco elegantní minimalismus se vztahuje i na pečlivě vybrané konektory s nízkou hmotností a diferenciální uzemnění. Výsledkem je vysokorychlostní propojení s nízkými ztrátami, které plně zachovává smysl pro hudební sílu a dynamiku, měřítko a dramatičnost a na požádání zprostředkuje vaše nahrávky s jemností. Budete šokováni životem a vitalitou, kterou Red Dawn LS vnese do vašeho systému a vaší hudby.

Kabely "Made in USA."

Nordost_Red_Dawn_banner

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: Mechanicky laděné uložení, Micro Mono-vláknová konstrukce
Vodiče: 6 x 24 AWG
Materiál: postříbřené 99,9999% pevné jádro OFC
Kapacita: 60,0 pF / ft
Indukčnost: 0.035 uH / ft
Rychlost šíření: 80 %
Zakončení: Zlacené terminály XLR

nordost_logo_s

Společnost Nordost je předním výrobcem hifi audio kabelů a příslušenství v oblasti spotřební elektroniky.
Za poslední tři desetiletí společnost Nordost vyvinula rozsáhlou a komplexní řadu hifi audio řešení. Audio a video kabely, napájecí produkty, zesilovače zvuku a zařízení pro kontrolu rezonance společnosti Nordost způsobily revoluci v poslechu high fidelity. Pouze společnost Nordost dokáže přenést čistou, nezkreslenou realitu živého vystoupení do pohodlí vašeho domácího zvukového systému - bez ohledu na cenovou kategorii systému.

Filozofie špičkové kvality

Náš přístup ke konstrukci kabelů spočívá ve výrobě kabelů s nízkou hmotností, optimální rychlostí přenosu signálu a dokonalým impedančním přizpůsobením. Ve společnosti Nordost si klademe za cíl minimalizovat škodlivou filtraci a zachovat zvukový podpis vašeho zvuku. S kabely Nordost ve svém systému konečně uslyšíte, čeho jsou vaše zvukové komponenty schopny - zanechají ve vás dojem z hudby, nikoli z kabeláže.

  nordost_vynikajici_kvalita  
nordost_30-let   Více než 30 let zkušeností

Společnost Nordost je již více než 30 let uznávaným lídrem v oblasti hifi. V průběhu let jsme vyvinuli technologie, které nás postavily do čela našeho odvětví, dokázali jsme se přizpůsobit a prosperovat na neustále se měnícím trhu a viděli jsme přicházet a odcházet nespočet konkurentů. Nordost má sílu zůstat, kterou jiné značky kabelů postrádají, a stabilitu, které mohou naši zákazníci důvěřovat.
 
Výjimečné řemeslné zpracování

Jako jeden z mála výrobců audiokabelů v hifi průmyslu navrhujeme, konstruujeme a montujeme výrobky přímo v USA, takže máme nad výrobním procesem plnou kontrolu. Jedinečná možnost dohlížet na řemeslné zpracování našich výrobků zajišťuje konzistenci, kvalitu a špičkovou kvalitu našich audiokabelů a komponentů.
  nordost_Exceptional-Craftsmanship  
nordost_Extensive-Range-of-Product-Offerings   Rozsáhlá nabídka produktů

Společnost Nordost nabízí širokou škálu kabelů a příslušenství, které slouží audio systémům v různých cenových relacích. Vinyl nebo digitální, osobní nebo dvoukanálový, mid-fi nebo hifi - máme kabely, které odpovídají vašim audio preferencím i rozpočtu. Společnost Nordost nabízí sortiment kabelů pro každý systém, abyste mohli vylepšit své komponenty a zažít, že váš systém funguje na absolutní maximum.
 

Podobné produkty