Nordost Red Dawn Analog Interconnect XLR

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
13 090 Kč / set 14 790 Kč / set 17 750 Kč / set od 13 090 Kč / set 10 818,18 Kč bez DPH 12 223,14 Kč bez DPH 14 669,42 Kč bez DPH od 10 818,18 Kč bez DPH
Nordost Red Dawn Analog Interconnect XLR
Red Dawn Analog Interconnect xlr
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nordost Red Dawn je nejvyšší stupeň Leif série. V rámci cenově dostupných audio kabelů, řada Red Dawn udělala velký dojem na hudební nadšence po celém světě.
Posluchači se díky konstrukci kabelu mohou těšit jak na jemné nuance, tak i výbušnou dynamiku zachycenou v nahrávce, která by jinak byla ztracena při přenosu.

Analogový kabel Red Dawn, Leif série

Vlastnosti

ANALOGOVÉ SYMETRICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY RED DAWN
Interkonekt Red Dawn představuje výkonnostní vrchol řady Leif. Tento kabel přináší nejlepší možný výkon v interkonektu bez použití konstrukce kabelu Micro Mono-Filament/TSC. I přes svůj relativně konvenční vzhled však tento kabel skrývá více, než se na první pohled zdá.

Analogový interkonekt Red Dawn využívá plně stíněnou konstrukci, kterou lze zakončit pro symetrické nebo single-ended připojení. Používá šest silných 24 AWG postříbřených 99,9999% OFC vodičů s pevným jádrem, precizně navinutých v konfiguraci s minimálním průřezem, která eliminuje zbytečné výplně nebo polstrovací prvky. Použitá izolace je vysoce kvalitní FEP, vybraná pro své vynikající dielektrické vlastnosti, zatímco elegantní minimalismus se vztahuje i na pečlivě vybrané konektory s nízkou hmotností a diferenciální uzemnění. Výsledkem je vysokorychlostní propojení s nízkými ztrátami, které plně zachovává smysl pro hudební sílu a dynamiku, měřítko a dramatičnost a na požádání zprostředkuje vaše nahrávky s jemností. Budete šokováni životem a vitalitou, kterou Red Dawn LS vnese do vašeho systému a vaší hudby.

Kabely "Made in USA."

Nordost_Red_Dawn_banner

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: Mechanicky laděné uložení, Micro Mono-vláknová konstrukce
Vodiče: 6 x 24 AWG
Materiál: postříbřené 99,9999% pevné jádro OFC
Kapacita: 60,0 pF / ft
Indukčnost: 0.035 uH / ft
Rychlost šíření: 80 %
Zakončení: Zlacené terminály XLR

Podobné produkty