Nordost Red Dawn Power Cable

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
9 990 Kč / ks 11 990 Kč / ks 13 990 Kč / ks od 9 990 Kč / ks 8 256,20 Kč bez DPH 9 909,09 Kč bez DPH 11 561,98 Kč bez DPH od 8 256,20 Kč bez DPH
Nordost Red Dawn Power Cable
Red Dawn Power Cord
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nordost Red Dawn je nejvyšší stupeň Leif série. V rámci cenově dostupných audio kabelů, řada Red Dawn udělala velký dojem na hudební nadšence po celém světě.
Posluchači se díky konstrukci kabelu mohou těšit jak na jemné nuance, tak i výbušnou dynamiku zachycenou v nahrávce, která by jinak byla ztracena při přenosu.

Napájecí kabel Red Dawn, Leif série

Nordost_Red Dawn Power Cable

Vlastnosti

Dříve se všechny hifi systémy provozovaly na sériově vyráběných napájecích kabelech, ale nedávné zkušenosti ukázaly, že správně navržené audiofilské napájecí kabely mají pro kvalitu zvuku hifi sestavy zásadní význam. Ve skutečnosti jsou jejich účinky tak prokazatelné a zřejmé, že napájecí kabely rychle zaujímají své místo nejdůležitějších kabelů v systému.

Napájecí kabel Red Dawn využívá vysokorychlostní, nízkoztrátové, silné vodiče 3 x 14 AWG Micro Mono-Filament obalené izolací FEP. Minimální dielektrický efekt a zpoždění šíření zajišťují, že je napájení přenášeno co nejpříměji, přímo k vašemu zařízení, zatímco speciálně konstruované konektory zvukové třídy udržují nízkou impedanci zdroje střídavého proudu a zajišťují vynikající uzemnění.

Kabely "Made in USA."

Nordost_Red_Dawn_banner

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: Mechanicky laděné uložení, Micro Mono-vláknová konstrukce
Vodiče: 3 x 14 AWG
Materiál: 105 pramenný 99,9999% OFC vodič
Kapacita: 10pF/ft
Indukčnost: 0,10 μH/ft
Odpor: 2,8 ohmů na 1000ft
Rychlost šíření: 81 %
Zakončení: EU (Schuko), IEC C15 koncovky

nordost_logo_s

Společnost Nordost je předním výrobcem hifi audio kabelů a příslušenství v oblasti spotřební elektroniky.
Za poslední tři desetiletí společnost Nordost vyvinula rozsáhlou a komplexní řadu hifi audio řešení. Audio a video kabely, napájecí produkty, zesilovače zvuku a zařízení pro kontrolu rezonance společnosti Nordost způsobily revoluci v poslechu high fidelity. Pouze společnost Nordost dokáže přenést čistou, nezkreslenou realitu živého vystoupení do pohodlí vašeho domácího zvukového systému - bez ohledu na cenovou kategorii systému.

Filozofie špičkové kvality

Náš přístup ke konstrukci kabelů spočívá ve výrobě kabelů s nízkou hmotností, optimální rychlostí přenosu signálu a dokonalým impedančním přizpůsobením. Ve společnosti Nordost si klademe za cíl minimalizovat škodlivou filtraci a zachovat zvukový podpis vašeho zvuku. S kabely Nordost ve svém systému konečně uslyšíte, čeho jsou vaše zvukové komponenty schopny - zanechají ve vás dojem z hudby, nikoli z kabeláže.

  nordost_vynikajici_kvalita  
nordost_30-let   Více než 30 let zkušeností

Společnost Nordost je již více než 30 let uznávaným lídrem v oblasti hifi. V průběhu let jsme vyvinuli technologie, které nás postavily do čela našeho odvětví, dokázali jsme se přizpůsobit a prosperovat na neustále se měnícím trhu a viděli jsme přicházet a odcházet nespočet konkurentů. Nordost má sílu zůstat, kterou jiné značky kabelů postrádají, a stabilitu, které mohou naši zákazníci důvěřovat.
 
Výjimečné řemeslné zpracování

Jako jeden z mála výrobců audiokabelů v hifi průmyslu navrhujeme, konstruujeme a montujeme výrobky přímo v USA, takže máme nad výrobním procesem plnou kontrolu. Jedinečná možnost dohlížet na řemeslné zpracování našich výrobků zajišťuje konzistenci, kvalitu a špičkovou kvalitu našich audiokabelů a komponentů.
  nordost_Exceptional-Craftsmanship  
nordost_Extensive-Range-of-Product-Offerings   Rozsáhlá nabídka produktů

Společnost Nordost nabízí širokou škálu kabelů a příslušenství, které slouží audio systémům v různých cenových relacích. Vinyl nebo digitální, osobní nebo dvoukanálový, mid-fi nebo hifi - máme kabely, které odpovídají vašim audio preferencím i rozpočtu. Společnost Nordost nabízí sortiment kabelů pro každý systém, abyste mohli vylepšit své komponenty a zažít, že váš systém funguje na absolutní maximum.
 

Podobné produkty