Nordost Red Dawn Power Cable

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
9 990 Kč / ks 11 990 Kč / ks 13 990 Kč / ks od 9 990 Kč / ks 8 256,20 Kč bez DPH 9 909,09 Kč bez DPH 11 561,98 Kč bez DPH od 8 256,20 Kč bez DPH
Nordost Red Dawn Power Cable
Red Dawn Power Cord
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nordost Red Dawn je nejvyšší stupeň Leif série. V rámci cenově dostupných audio kabelů, řada Red Dawn udělala velký dojem na hudební nadšence po celém světě.
Posluchači se díky konstrukci kabelu mohou těšit jak na jemné nuance, tak i výbušnou dynamiku zachycenou v nahrávce, která by jinak byla ztracena při přenosu.

Napájecí kabel Red Dawn, Leif série

Nordost_Red Dawn Power Cable

Vlastnosti

Dříve se všechny hifi systémy provozovaly na sériově vyráběných napájecích kabelech, ale nedávné zkušenosti ukázaly, že správně navržené audiofilské napájecí kabely mají pro kvalitu zvuku hifi sestavy zásadní význam. Ve skutečnosti jsou jejich účinky tak prokazatelné a zřejmé, že napájecí kabely rychle zaujímají své místo nejdůležitějších kabelů v systému.

Napájecí kabel Red Dawn využívá vysokorychlostní, nízkoztrátové, silné vodiče 3 x 14 AWG Micro Mono-Filament obalené izolací FEP. Minimální dielektrický efekt a zpoždění šíření zajišťují, že je napájení přenášeno co nejpříměji, přímo k vašemu zařízení, zatímco speciálně konstruované konektory zvukové třídy udržují nízkou impedanci zdroje střídavého proudu a zajišťují vynikající uzemnění.

Kabely "Made in USA."

Nordost_Red_Dawn_banner

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: Mechanicky laděné uložení, Micro Mono-vláknová konstrukce
Vodiče: 3 x 14 AWG
Materiál: 105 pramenný 99,9999% OFC vodič
Kapacita: 10pF/ft
Indukčnost: 0,10 μH/ft
Odpor: 2,8 ohmů na 1000ft
Rychlost šíření: 81 %
Zakončení: EU (Schuko), IEC C15 koncovky

Podobné produkty