AudioQuest NRG Thunder (High Current)

audioquest_logo_s          audioquest-storm-thunder-1-0m-oceneni-small

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
27 490 Kč / ks 33 690 Kč / ks 39 990 Kč / ks od 27 490 Kč / ks 22 719,01 Kč bez DPH 27 842,98 Kč bez DPH 33 049,59 Kč bez DPH od 22 719,01 Kč bez DPH
AudioQuest NRG Thunder (High Current)
AudioQuest NRG Thunder (High Current)
Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Napájecí kabel NRG Thunder

Série napájecích kabelů AudioQuest Storm je velkým krokem vpřed, nebo spíše obrovským skokem do nové třídy. Díky bezprecedentní kombinaci typické nulové impedance a nízkého odporu, přináší řada vysoko-proudých napájecích kabelů výrazně lepší výsledky než většina jiných existujících napájecích kabelů, bez ohledu na velikost a množství použitého kovu. Napájecí kabely STORM tak významně ovlivňují kvalitu zvuku a posouvají hranice na dosud netušenou úroveň.

Tiché pozadí a minimalizace elektrických problémů: Použitý Noise Dissipation System NDS (Systém rozptylu šumu) je daleko sofistikovanější než v minulosti (US Patent # 8988168) a napájecí kabely řady STORM tak využívají stejné technologie jako výkonové produkty Gartha Powella - vynikající síťové filtry NIAGARA. Kabely řady STORM snižují šum a čistí pozadí stejným způsobem, tedy bez ztráty detailů v signálu.

Optimalizace vlastností elektrické izolace: Společností AudioQuest vyvinutý a patentovaný systém Dielectric-Bias System (US Patent # 7126055) je využíván u mnoha AudioQuest kabelů již dávno. Tento DBS systém velmi efektivně snižuje nelineární zkreslení způsobené dočasným uchováním energie v izolaci kabelu. Nicméně, v napájecích kabelech řady STORM, je poprvé DBS implementován více strategicky, než kdy předtím - redukuje šum dielektrika ve významně širším pásmu a s vyšší efektivností brání jeho rozptýlení. Žádné interakce mezi prameny, eliminace rušení vznikajícího křížením vláken: Využitím vodičů s pevným jádrem, nedochází ke kontaktu mezi jednotlivými vlákny a k žádnému ze zkreslení, které s sebou nese. Vzhledem k vynikající kvalitě použitých kovů, mají vodiče výrazně hladší povrch, čímž je minimalizováno zkreslení i RF šum.

VODIČE S PEVNÝM JÁDREM Z VYSOCE ČISTÉ MĚDI S DLOUHÝM ZRNEM (LGC)

U kabelu THUNDER jsou všechny vodiče pevné, vyrobené z extrémě čisté mědi s hladkým povrchem (LGC). Vodiče s pevným jádrem zabraňují vzájemnému působení mezi jednotlivými vodiči, což bývá hlavním zdrojem intermodulačního zkreslení. Dokonale hladká a čistá měď PSC+ eliminuje zrnitost a zaručuje dokonale čisté pozadí oproti OFHC, OCC, 8N a dalším prémiovým druhům mědi.

AudioQuest napájecí kabely řady STORM jsou tak skutečně optimalizovány díky systému minimálního odporu Low-Z a systému odstranění šumu Noise-Dissipation System, stejně jako mimořádné produkty ze série síťových filtrů NIAGARA.

THUNDER | High-Current:
Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC)
Nekomprimovaný přenos vysokého proudu
Technologie rozptylu zemního šumu (US patent č. 9,373,439)
Nulová impedanční charakteristika (50 Hz - 1 MHz)
72 V DC DBS systém polarizace dielektrika (US patent č. 7,126,055)
Směrové vodiče
Průměr vodiče 11 AWG (2,3 mm)
Konektory IEC C-15 / EU nebo IEC C-19 / EU

Doplňkové parametry

Kategorie: Napájecí kabely
Ocenění: ano

Podobné produkty