Onkyo TX-RZ3400

onkyo-logo-png

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
94 990 Kč –26 % 69 990 Kč / ks 57 842,98 Kč bez DPH
Onkyo TX-RZ3400
tx rz3400 s front 3000x1625
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 94 990 Kč –26 %

Onkyo TX-RZ3400, Digital DAA s certifikací THX® Certified Ultra™
Oslavte svůj AV receiver, na který jste dlouho čekali.

Společnost Onkyo, která stojí za vývojem AVR od 80. let minulého století, není překvapením, že debutuje se svou 11,2kanálovou vlajkovou lodí THX® Certified Ultra™ TX-RZ3400 s novým inovacemi pro vylepšení zvuku, na které ostatní značky teprve myslí. Rozšířením vysokoproudového zesílení, síťové platformy s více technologiemi a špičkové pokrytí 3D zvukem, pracují tyto funkce na hardwarové úrovni a vypínají obvody, které nejsou potřeba, aby vám poskytly výhodu. v čistotě zvuku. Tyto režimy jistě zapůsobí na audiofily, avšak bezproblémové uživatelské rozhraní a možnost ovládání hlasem otevírají zařízení TX-RZ3400 komukoli z vaší rodiny.
Ať už vaše místnost potřebuje větší výkon, nebo hledáte dokonalý zvuk, funkčnost a flexibilitu, TX-RZ3400 je váš AV receiver, na který jste dlouho čekali.

Bezkonkurenční zvuk 3D kina
Vaše představa o 3D zvuku se rozpadne, protože naše 11-ti kanálové monstrum vytvoří ve vašem pokoji celistvý zvukový svět. Žádný jiný A/V receiver nemá takový výkon, dynamiku nebo jemnost, aby mohl vykreslit formáty Dolby Atmos® a DTS:X® na takové úrovni. Dvojice stropních reproduktorů spojuje sedm horizontálních reproduktorů, aby se zvuk uvolnil z obrazovky a mohl se pohybovat po celé ploše. kolem vašeho publika.
Každý obvod, komponenta a součástka, ze které se skládá TX-RZ3400, byla v laboratořích THX® posunuta až za hranice možností, kde prošel 2 000 srovnávacími testy v 75 kategoriích, aby získal ocenění THX Certified Ultra. Hladina akustického tlaku odpovídající standardům kvality THX je zaručena v kinech a místnostech, kde je vzdálenost obrazovky od sedadla 3,5 m nebo větší.

Představujeme IMAX® Enhanced
Tento přijímač je vydán v rámci programu IMAX Enhanced, který je vybaven dekódováním pohlcujícího zvuku DTS:X optimalizovaným pro tento systém pro reprodukci plného dynamického rozsahu zvuku kina IMAX mixů, které jsou k dispozici v digitálně remasterovaném formátu IMAX Enhanced. Režim IMAX reprodukuje zvuk lMAX Enhanced na nejvyšší úrovni, přesně tak, jak to zamýšleli tvůrci filmu.

Onkyo Digital DAA s certifikací THX® Certified Ultra™
Dynamické vysokoproudové zesílení Digitální DAA kombinuje technologii vysokoproudového zesílení a sofistikované výstupní filtrování potlačující šum. Masivní přizpůsobený nízkohlučný transformátor a vlastní kondenzátory podporují bleskurychlou dynamiku a zachovávají klid při vysoké hlasitosti při řízení všech kanálů. Transparentní detaily rozlišení a plynulý, oduševnělý projev této konstrukce má ocenili zkušení nadšenci i profesionálové. instalatéři po celém světě.

Unikátní technologie pro potlačení šumu.
Deska HDMI® má krátké signálové cesty a dobře zpracované uzemnění pro čistý potenciál. SoC je izolován pro snížení rušení zvukových signálů. Obvody výstupního filtru VLSC™ na každém kanálu, mezitím vymazávají vysokofrekvenční pulzně-modulační šum.

Mapování zvuku a upmixing podle Dolby® a DTS®.
Kromě nativního dekódování Dolby Atmos a DTS:X, DTS Neural:X™ upmixer dokáže načíst prostorové podněty ze souborů starších formátů pro 3D přehrávání. Dolby Surround® také umožňuje více pohlcující zážitek z poslechu díky multiplexování konvenčních zvukových formátů Dolby pro přehrávání prostřednictvím 3D rozložení reproduktorů.

Nové režimy kina pro čistší zvuk.
V modelu TX-RZ3400 debutují dva exkluzivní režimy. Kino Dedikovaný režim nebo režim Cinema Dedicated Net Off mohou vybrat před sledováním filmu. První z nich vypíná hodiny síťového modulu, čímž snižuje rušení, zatímco druhý vypíná jeho napájení, čímž prakticky eliminuje šum modulu v případech, kdy má křišťálově čistý zvuk filmu přednost před síťovým připojením.

Okamžité vyjasnění hlasového dialogu
Funkce Vocal Enhancer vyřeší neslyšitelné dialogy v televizních pořadech a filmech. Technologie DSP identifikuje hlasové frekvence, takže můžete je můžete upravit pomocí jednoduchých tlačítek dálkového ovládání.

AccuEQ ADVANCE PLUS s technologií AccuReflex™
Akustická kalibrace místnosti AccuEQ ADVANCE PLUS rozšiřuje 9bodové měření AccuEQ Advance a technologii odstraňování stojatých vln s větším výběrem a novou funkcí korekce vysokofrekvenčního zvuku.

Integrované streamovací služby a vzdálená aplikace
Streamování a ovládání nekonečného množství hudby, audioknih a internetových rádií a další služby prostřednictvím služeb Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer a dalších. TuneIn ze vzdálené streamovací aplikace Onkyo Controller, spolu s aplikací s hudbou uloženou ve vašem zařízení, počítači nebo serveru.

Spolupracuje s Alexou
Alexa vám umožňuje používat hlas k ovládání TX-RZ3400 tím, že směruje vaše požadavky prostřednictvím zařízení s podporou Alexa. Stačí požádat zařízení podporující Alexu, například Amazon Echo, o přehrávání, pozastavení a přeskakování titulů nebo ovládání hlasitosti. Můžete si vychutnat přehrávání hudby prostřednictvím služby Amazon Music a provádět výběr podle názvu skladby, jména interpreta, roku vydání nebo žánru.

Integrovaný Chromecast s asistentem Google
Přenášejte jakoukoli hudbu ze smartphonu, notebooku nebo počítače do zařízení přijímače s lehkostí. Ovládejte přehrávání pomocí zařízení Chromecast. aplikacemi, které znáte a máte rádi, z telefonu nebo tabletu se systémem Android, Chromebook, PC se systémem Windows® nebo iPhone, iPad či Mac.

AirPlay 2 s hlasovým ovládáním Siri
AirPlay je technologie společnosti Apple určená k ovládání domácího audia v jakékoli místnosti - klepnutím nebo pouhým Siri - přímo z iPhonu, iPadu, HomePodu nebo Apple TV.

Spolupracuje se systémem Sonos
TX-RZ3400 se může připojit k vašemu domácímu zvukovému systému Sonos: Stačí ho spárovat s aplikací Sonos Connect. Přijímač se probudí, změní vstupy a přehraje hudbu na povel ze zařízení Sonios. Sonos Controller.

Vstupy a výstupy HDMI kompatibilní s HDCP 2.3
Všechny terminály HDMI podporují HDCP 2.3, 4K/60p, HDR (HLG, Dolby Vision™, HDR10) a BT.2020. Všechny tři výstupy mohou současně přehrávat stejný zdroj. Hlavní a vedlejší vysílač přenášejí stejný signál z libovolného vstupu HDMI. Zóna 2 může přehrávat jiný signál (pouze vstupy 1-3) než Main/Sub současně.

Testováno v systému Roon
Roon promění váš zážitek z prohlížení hudby. Roon je platforma pro více místností podporující přehrávání v bitové kvalitě, DSD a PCM upsampling, vícekanálové přehrávání a funkci Signal Path Display. Přehrává do systému Roon Ready, AirPlay, Sonos a zařízení s podporou Meridianu, která jsou ovládána pomocí technologie Roon. Mac, Windows, iPhone, iPad a Android. Certifikováno v rámci programu Roon Tested.

HLAVNÍ VLASTNOSTI PRODUKTU
- 260 W x 11kanálový systém THX® Certified Ultra™ DAA
- Podporuje přehrávání 7.2.4-kanálového formátu Dolby Atmos® a DTS:X®
- Spolupracuje s Alexou a asistentem Google Assistant
- IMAX® Enhanced pro digitálně remasterovaný obsah IMAX®
- 7 vstupů HDMI® (1 přední) a 3 výstupy (všechny v souladu s HDCP 2.3)
- Vícebodový prostorový akustický systém AccuEQ ADVANCE PLUS kalibrace
- Režim Cinema Dedicated a Cinema Dedicated Net Režim vypnutí
- Režim Discrete Audio Path Mode vypíná výstup HDMI při příjmu zvukových signálů z přehrávače BD s duálním HDMI výstupy
- Čtyřjádrový SoC podporující Wi-Fi® 802.11ac (2x2 MIMO)
- Nový samosvítící podsvícený dálkový ovladač

POKROČILÉ FUNKCE
- AccuEQ ADVANCE PLUS 9bodová akustická kalibrace místnosti s AccuReflex™, výběrem EQ a vysokofrekvenční kalibrací.
- Režim Cinema Dedicated Mode vypíná hodiny síťového modulu, a režim Cinema Dedicated Net vypne napájení modulu, pro potlačení šumu a zvýšení čistoty zvukové stopy.
- Režim Discrete Audio Path Mode vypíná výstup HDMI, když je připojen k přehrávači BD se dvěma výstupy HDMI, čímž se sníží šum
- eARC přes HDMI přenáší 3D zvukové formáty z kompatibilních televizorů do AVR
- 3 x výstupy HDMI umožňují připojení hlavního televizního displeje, domácího kina projektoru a displeje zóny 2
- Podpora Roon přes vestavěný Chromecast
- Hlasový zesilovač založený na DSP projasňuje dialogy prostřednictvím dálkového ovládání
- Zobrazení údajů o vstupu/výstupu médií umožňuje potvrzení nastavení přehrávání v programu pro optimální výkon
- Přepínání přehrávání z předních L/R na výšky, prostorový zvuk nebo prostorový zvuk vzadu pro ambientní poslech v režimu Stereo Assign

 

onkyo-logo-png

Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledních desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.

Jak naznačují dvě japonská slova  (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Podobné produkty

NAD T 778
Doprava zdarma
87 990 Kč
99 990 Kč (–12 %)
2247
Onkyo TX RZ50 hifisound.cz ar
Doprava zdarma
36 990 Kč
39 990 Kč (–7 %)
3259