REL HT-Air MKII Wireless

rel_logo_s

Dostupnost Na dotaz
5 490 Kč / ks 4 537,19 Kč bez DPH
REL HT-Air MKII Wireless
REL HTAir MKII 1
Doprava zdarma

Navrženo pro dokonalost
Design získává nový význam - povyšuje běžné předměty na vyšší úroveň. Tak je tomu i v případě těžkého, krychlového bezdrátového designu HT-Air MKII, který nově interpretuje prvotřídní tvarový slovník subwooferů REL a přibližuje jej běžným uživatelům. HT-Air MKII je zabudován do lité akrylátové skříňky, která na první pohled ohlašuje svou kvalitu.

Připravte se zamilovat se do párování REL
Jsme hrdí na to, že jsme vždy navrhovali a vyráběli nejjednodušší a nejsnadněji použitelné bezdrátové systémy v oboru. Stačí klepnout na tlačítko na vysílači, a jakmile začne blikat, klepnout na odpovídající tlačítko na přijímači. A je to! Vysílač REL HT-Air MKII se dodává s nainstalovaným a připraveným vnitřním programováním, protože nepoužívá běžné WI-FI. Náš vlastní vyhrazený protokol umožňuje eliminovat všechny nesmysly. Protože když si domů pořídíte novou hračku, chcete, aby fungovala hned.

Bezdrátové připojení dodává svobodu
HT-Air MKII využívá čip 3. generace 5,8 GHz, což je nejpokročilejší jednočipové řešení. Je navržen tak, aby umožňoval nepřetržité streamování hudby a filmů v reálném čase. Díky stereofonním vstupům L-R NEBO (1) vstupu .1/LFE je zařízení HT-Air MKII snadno schopno vysílat dynamické, bohatě znějící subbasové signály na vzdálenost nejméně 12 m a v ideálních případech i dále. Stejně jako REL dražší modely poskytuje bleskurychlou odezvu kolem 17 ms. Tato rychlost se promítá do lepšího zvuku, větší dynamiky a výkonu blížícího se kvalitním kabelům.

Rel_HT_Air_MKII_b

Podobné produkty