REL Longbow Transmitter

rel_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
8 990 Kč / ks 7 429,75 Kč bez DPH
REL Longbow Transmitter
REL Longbow Transmitter
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Bezdrátová distribuční jednotka pro sub-basové moduly Série S, 212/SE a G1/G2.

Snadný k ovládání, velmi kvalitní bezdrátový systém, který osvobozuje systém od omezení na umístění běžnými kabely. Bezkompresní, bezeztrátový příjem signálu, to je REL LongBow. Technologie přináší nekompromisnost klasického připojení, novou, bezdrátovou metodou. Pokud víme, že se subbasová jednotka nachází do cca 13 metrů od vysílače, máme splněn jediný důležitý požadavek. LongBow pracuje s rozlišením 24 bitů a vzorkovací frekvencí 48kHz, na něž převádí bez výjimky veškeré audio signály, což zaručuje téměř osminásobně vyšší přenosovou rychlost proti konkurenčním řešením pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi.
Je kompatibilní s No.25, 212 / SE, S / 5 SHO, S / 3 SHO, Carbon Limited a je součástí systému Habitat1. Není kompatibilní s modely G1 MK II, S / 812, S / 510 a modely řady T / i a HT.
Aby byla obsluha maximálně přívětivá, inženýři REL Acoustics implementovali do modulu LongBow obvody Perfect Pair, které zajistí bezproblémové spárování přístrojů do deseti vteřin od zapnutí. Svoboda umístění sub-basového modulu není vykoupena zvukovými kompromisy. Užívejte si...
Barevné provedení: klavírní černý lak / klavírní bílý lak

Kategorie: Bezdrátové moduly
? Série: REL wireless

Podobné produkty