Rotel MICHI X5

Značka: Rotel

Michi-pruv

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
209 990 Kč / ks 173 545,45 Kč bez DPH
Rotel MICHI X5
Značka: Rotel
Rotel MICHI X5
Doprava zdarma

Integrovaný zesilovač Michi X5 poskytuje nekompromisní zvukový výkon zabalený do elegantního průmyslového designu. Model X5 poskytuje výstupní výkon 600 W třídy AB do zátěže 4 ohmy, přičemž zachovává hudební přesnost s výjimečnými akustickými detaily z analogových a digitálních vstupů.

Integrovaný zesilovač Michi X5 je něco nevídaného. Poskytuje neuvěřitelných 600 W výkonu ve třídě AB do 4 ohmových reproduktorů i při extrémních podmínkách zatížení. X5 je plný vstupů zajišťujících připojení všech oblíbených zdrojů zvuku.

Akustická výjimečnost modelu X5 je dosažena využitím dokonalé rovnováhy inovací, promyšleného obvodového řešení signálové cesty a součástkové základny. Vynikající průmyslový design je překonán již jen dechberoucím zvukem.
Hudební projev X5 je charakterizován výjimečnou kontrolou téměř neomezené basové energie a zásadní čistotou středních a vysokých frekvencí. X5 přináší věrnou reprodukci zvuku díky pečlivě přesnému časování s přesně definovaným prostorem bez ohledu na to, zdali posloucháte sólového umělce, nebo symfonický orchestr.

Předimenzovaný toroidní transformátor zesilovače X5 vlastní výroby se sestavou vysoce účinných filtračních kondenzátorů o celkové kapacitě 88 000 uF odděleně napájí všechny akusticky citlivé obvody, čímž je eliminován nežádoucí šum, nebo zkreslení, což dále vylepšuje celkový zvuk.

Grafický displej s vysokým rozlišením na předním panelu je konfigurovatelný pro zobrazení provozního stavu, 12pásmového grafického ekvalizéru, nebo jako měřič špičkového výkonu. Ovládací prvky na předním panelu společně s dodávaným dálkovým ovladačem se postarají o snadnou obsluhu a nastavení.

Dva páry reproduktorových terminálů z rhodia vlastní výroby umožňují snadné připojení k reprosoustavám včetně instalací bi-wire. Připojení přes rozhraní RS232 a Ethernet slouží k jednoduché integraci s řídicími systémy.

Vítejte ve světě Michi. Akustická elevace, zvuková evoluce a vizuální dokonalost.

Specifikace:
Výkon na kanál: 2x 350 W (8 ohm). 2x 600 W (4 ohm)
Frekvenční odezva: 10-100.000 Hz (+0 dB, -0,6 dB), Phono vstup: 20-20.000 Hz (+0 dB, -0,2 dB)
Odstup signál/šum: 102 dB, Phono vstup: 80 dB
Celkové harmonické zkreslení: <0.009 %
Činitel tlumení (Damping factor): 350
Analogový vstup 4x RCA + Phono, XLR
Analogový výstup 2x RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Phono MM a MC předzesilovač
Premiový DA převodník AKM (AK4495SEQ) 32 bit, 768kHz
Digitální vstup koaxiální RCA, optický, USB-B
Podpora MQA a MQA Studio
Síťové Ethernet připojení
Bezdrátové připojení Bluetooth aptX a AAC
Hmotnost: 43,8 kg
Rozměry (š x v x h): 485 x 195 x 452 mm
Provedení: černé

Michi-pruv

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované zesilovače
? Série: MICHI od Rotelu

Podobné produkty