Rotel MICHI X5

Michi-pruvRotel-4roky

Dostupnost Produkt se již neprodává
209 990 Kč / ks 173 545,45 Kč bez DPH
Rotel MICHI X5
Rotel MICHI X5
Doprava zdarma

Integrovaný zesilovač Michi X5 poskytuje nekompromisní zvukový výkon zabalený do elegantního průmyslového designu. Model X5 poskytuje výstupní výkon 600 W třídy AB do zátěže 4 ohmy, přičemž zachovává hudební přesnost s výjimečnými akustickými detaily z analogových a digitálních vstupů.

Integrovaný zesilovač Michi X5 je něco nevídaného. Poskytuje neuvěřitelných 600 W výkonu ve třídě AB do 4 ohmových reproduktorů i při extrémních podmínkách zatížení. X5 je plný vstupů zajišťujících připojení všech oblíbených zdrojů zvuku.

Akustická výjimečnost modelu X5 je dosažena využitím dokonalé rovnováhy inovací, promyšleného obvodového řešení signálové cesty a součástkové základny. Vynikající průmyslový design je překonán již jen dechberoucím zvukem.
Hudební projev X5 je charakterizován výjimečnou kontrolou téměř neomezené basové energie a zásadní čistotou středních a vysokých frekvencí. X5 přináší věrnou reprodukci zvuku díky pečlivě přesnému časování s přesně definovaným prostorem bez ohledu na to, zdali posloucháte sólového umělce, nebo symfonický orchestr.

Předimenzovaný toroidní transformátor zesilovače X5 vlastní výroby se sestavou vysoce účinných filtračních kondenzátorů o celkové kapacitě 88 000 uF odděleně napájí všechny akusticky citlivé obvody, čímž je eliminován nežádoucí šum, nebo zkreslení, což dále vylepšuje celkový zvuk.

Grafický displej s vysokým rozlišením na předním panelu je konfigurovatelný pro zobrazení provozního stavu, 12pásmového grafického ekvalizéru, nebo jako měřič špičkového výkonu. Ovládací prvky na předním panelu společně s dodávaným dálkovým ovladačem se postarají o snadnou obsluhu a nastavení.

Dva páry reproduktorových terminálů z rhodia vlastní výroby umožňují snadné připojení k reprosoustavám včetně instalací bi-wire. Připojení přes rozhraní RS232 a Ethernet slouží k jednoduché integraci s řídicími systémy.

Vítejte ve světě Michi. Akustická elevace, zvuková evoluce a vizuální dokonalost.

Specifikace:
Výkon na kanál: 2x 350 W (8 ohm). 2x 600 W (4 ohm)
Frekvenční odezva: 10-100.000 Hz (+0 dB, -0,6 dB), Phono vstup: 20-20.000 Hz (+0 dB, -0,2 dB)
Odstup signál/šum: 102 dB, Phono vstup: 80 dB
Celkové harmonické zkreslení: <0.009 %
Činitel tlumení (Damping factor): 350
Analogový vstup 4x RCA + Phono, XLR
Analogový výstup 2x RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Phono MM a MC předzesilovač
Premiový DA převodník AKM (AK4495SEQ) 32 bit, 768kHz
Digitální vstup koaxiální RCA, optický, USB-B
Podpora MQA a MQA Studio
Síťové Ethernet připojení
Bezdrátové připojení Bluetooth aptX a AAC
Hmotnost: 43,8 kg
Rozměry (š x v x h): 485 x 195 x 452 mm
Provedení: černé

Michi-pruv

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované zesilovače
? Série: MICHI od Rotelu

Podobné produkty