SVS PB-1000 Pro

svs_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
23 490 Kč / ks 19 413,22 Kč bez DPH
SVS PB-1000 Pro
pb 1000 pro ba 1024x
Doprava zdarma

Výkon referenčního subwooferu ve své třídě, dosahuje maximálního výkonu nízkých frekvencí.
Řada SVS 1000 Pro obsahuje technologické novinky referenční řady 16-Ultra, nejoceňovanějších subwooferů v historii. Tato technologie spolu s exkluzivními inovacemi řady 1000 Pro nastavuje nový standard subwooferu v cenové kategorii. Více lidí než kdykoli předtím si nyní může vychutnat basy otřásající místností s neomylnou kontrolou a přesností pro více pohlcující zážitky z hudby a domácího kina.

Oba modely řady 1000 Pro sahají až k frekvenci 20 Hz a nižší, kde jsou basy pouze cítit, a to s hrudníkem bušícími rázy a přitom přesným vykreslením detailů. Přepracovaný 12palcový měnič SVS, konzervativně dimenzovaný zesilovač Sledge s výkonem 325 W RMS, 820+ W špičkového výkonu s plně diskrétním výstupem MOSFET a 50MHz DSP Analog Devices zajišťují masivní dynamiku s přesností a jemností.

Díky silné kombinaci inspirativního inženýrství, vlajkové technologie a bezkonkurenčního uživatelského zážitku přináší společnost SVS referenční výkon subwooferu pro více lidí než kdykoli předtím.

svs_1000_pro

Přelomová aplikace SVS Subwoofer DSP pro chytré telefony představuje dosud nejjednodušší způsob ovládání hlasitosti, správy vlastních předvoleb a přesného doladění výkonu v systému.

Specifikace:
Frekvenční odezva 17 - 260 Hz (+/- 3 dB)
Basový měnič 30,5 cm s dvojitým ferritovým magnetem
Výkon zesilovače (třída D) 325 W RMS, 820+ W špička
DSP procesor Analog Devices
Konstrukce duální 6,35 cm přední bassreflex
Nastavení a ovládání přes firemní aplikace a inteligentní rozhraní na zadním panelu
Rozměry 380 x 479 x 509 mm (s mřížkou) / 380 x 479 x 488 mm (bez mřížky)
Hmotnost 19.3 kg
Barevná provedení černý jasan

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty