SVS Ultra Bookshelf

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
35 490 Kč / pár 29 330,58 Kč bez DPH
SVS Ultra Bookshelf
svs ultra bookshelf 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Reproduktory SVS Ultra Bookshelf jsou vzácnou konstrukcí reproduktorů, které poskytují bezproblémový zvuk v plném rozsahu a rozsáhlou zvukovou scénu s dokonalou přesností a přesným zobrazením. Jedná se o reproduktory skutečně referenční kvality, kritici a milovníci hudby oslavují absolutní transparentnost, zatímco fanoušci reproduktorů domácího kina chválí dynamiku a hmatatelný basový výkon. Je to úžasně vyvážený reproduktor, který vyzařuje akustickou sílu a zároveň přesně a rafinovaně vykresluje nejjemnější detaily.

Každý konstrukční prvek regálových reproduktorů SVS Ultra Bookshelf byl pečlivě prověřen s cílem dosáhnout neomezeného zvukového výkonu a kvality provedení a vytvořit tak přelomový regálový reproduktor. Výsledkem nesčetných konstrukčních inovací a prvotřídních konstrukčních materiálů je referenční kvalita zvuku a ohromující dynamika, která je obvykle vyhrazena nejdražším reproduktorům na světě.

Ať už přenáší hřejivý a podmanivý zvuk vinylu nebo náročnou, mnohovrstevnatou zvukovou stopou akčního filmu, reproduktory Ultra Bookshelf poskytují silný a přesvědčivý zvukový zážitek a patří mezi nejlepší zvukové investice dostupné za jakoukoli cenu.

Konstrukce měničů a výškových reproduktorů Ultra

svs_driver-tweeter-web1

6,5palcové středobasové měniče, které se stanou dominantou každého domácího audiosystému, jsou vybaveny kompozitními kužely ze skleněných vláken, které poskytují vynikající poměr tuhosti a hmotnosti pro zvýšenou citlivost a hlasitost, která je transparentní a zcela věrná zdrojovému materiálu. Tyto schopné měniče vykreslují přesnou tonální rovnováhu s bezproblémovou autoritou a dynamikou. Ať už přenášejí rozmanité nuance hudebních nástrojů a dialogů nebo zvukový dopad zvukových efektů a filmové hudby, měniče Ultra poskytují precizní přesnost s přesným zobrazením a masivní zvukovou scénou.

Hliníkový kopulovitý výškový reproduktor reproduktoru Ultra Bookshelf, který zvyšuje výkon ve vysokých frekvencích, je dokonale neutrální a odhalující. Lehký, účinný, tuhý a odolný vůči zkreslení i při vysokých hladinách akustického tlaku, vzdušný' přednes vokálů a odhalené výšky se vyrovnají nejlepším sloupovým a regálovým reproduktorům na světě. Difuzor optimalizovaný podle metodiky FEA zajišťuje široký rozptyl pro neuvěřitelně širokou a přesvědčivou zvukovou scénu a dokonalou frekvenční odezvu v ose i mimo ni, takže každý ve vaší místnosti zažije stejnou ohromující čistotu.

 
Inovativní konstrukce výhybky SoundMatch

svs_ultra_crossover Na inovativním obousměrném crossoveru SVS SoundMatch se nešetřilo. Jedinečná topologie vytváří širokou, ale zároveň soustředěnou a přesnou zvukovou scénu s přesnou frekvenční odezvou a zobrazením ve všech poslechových pozicích. Přesné vyladění crossoveru SoundMatch také zajišťuje vyvážený výstup od jiskřivých výšek přes křišťálově čisté a velkolepé střední pásmo až po niterné a autoritativní basy.


Konstrukce a geometrie skříně řídí výkon

svs_korpus

Každý prvek na skříni reproduktoru Ultra Tower byl navržen s ohledem na zvukový účel. Zkosené hrany na přední stěně skříně minimalizují difrakci hran a zajišťují čistý a přesný zvukový přednes. 

Uvnitř každé skříně jsou použity dva samostatné uzavřené středotónové kryty, které optimalizují výkon a minimalizují vzájemné působení mezi měniči. 


Pečlivý a inovativní proces navrhování


Všechny reproduktory SVS, bez ohledu na cenu nebo provedení, jsou vyráběny stejně pečlivě. Říkejme tomu spojení náročné vědy a vášnivého vyjádření techniky a lásky ke skvělému zvuku.

Předtím, než je model vůbec zkonstruován, jsou měniče a skříně teoreticky navrženy SVS akustickými inženýry pomocí nejsofistikovanějších dostupných postupů počítačového navrhování (CAD). Poté jsou prototypy pečlivě měřeny a optimalizovány v bezdozvukovém prostředí, aby bylo dosaženo dokonalé frekvenční odezvy. Po dosažení ideální teoretické frekvenční odezvy se provádí důkladný poslech a měření v poslechových místnostech kalibrovaných tak, aby se co nejvíce podobaly typickému domácímu prostředí.

Výsledkem je reproduktor, který je dobře změřený s téměř bezchybnou frekvenční odezvou v reálném světě, ale také optimalizovaný tak, aby zněl úžasně na lidské úrovni prostřednictvím poslechových testů se skutečnou hudbou a filmovým obsahem v reálném poslechovém prostředí, jako je váš domov.


svs-ultra-bookshelf-web


Specifikace:

Konstrukce: 2 pásmová sloupová s bassreflexem
Frekvenční odezva: 45 Hz-32 kHz (+/-3 dB)
Nominální impedance: 8 ohmů
Citlivost 87 dB (2.83V @ 1 , 300-3kHz)
Doporučený výkon zesilovače: 20-150 W
Výškový reproduktor: 25 mm hliníkový
Středobasový reproduktor: 165 mm kompozitní kužel ze skelných vláken
Rozměry (š x v x h): 216 x 381 x 277 mm
Hmotnost: 8,6 kg 

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty