SVS Ultra Center

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
22 490 Kč / ks 18 586,78 Kč bez DPH
SVS Ultra Center
svs ultra center 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Referenční třípásmový reproduktor SVS Ultra Center Channel reprodukuje nejnáročnější filmový a hudební obsah s hloubkou, čistotou a energičností a zároveň slouží jako hlavní zvuková kotva a kritický zvukový most mezi předními levými a pravými reproduktory v domácím kině s prostorovým zvukem. Úžasně detailní a odhalující nejjemnější nuance a textury s vynikajícím rozšířením nízkých frekvencí, SVS Ultra Center kombinuje výkon a přesnost, aby překonal mnohem větší a dražší reproduktory středového kanálu.

Reproduktor SVS Ultra Center, zkonstruovaný bez kompromisů, je vybaven pečlivě vyladěnou třípásmovou výhybkou SoundMatch se dvěma 6,5palcovými výškovými reproduktory z kompozitního materiálu se skleněnými vlákny a vertikálně uspořádaným 1palcovým výškovým reproduktorem s hliníkovou kopulkou a 4palcovým středotónovým reproduktorem. Od akusticky vylepšené geometrie skříně až po špičkové komponenty a kvalitu provedení je Ultra Center hvězdou mezi reproduktory domácího kina.

svs_ultra-series-2

Středový reproduktor je často považován za nejvíce podceňovaný reproduktor v systému prostorového zvuku domácího kina, protože se stará o většinu dialogů, vokálů, hudby a zvuku, který ve filmu vychází přímo před vámi, ale jen zřídka se středovému reproduktoru domácího kina dostává stejné lásky jako věžovým nebo regálovým reproduktorům. Mnozí výrobci reproduktorů dělají kompromisy s dvoupásmovou konstrukcí nebo tenkými středovými reproduktory s chatrnými měniči jako dodatečným řešením, ne však SVS. Středový reproduktor SVS Ultra napíná pořádné zvukové svaly a je optimalizován pro horizontální umístění a povýšení nejnáročnějšího filmového a hudebního obsahu na referenční kvalitu.

Konstrukce měničů a výškových reproduktorů Ultra

svs_ultra_center_wb1 Pro veledůležité střední pásmo, kde se nachází většina zvukového obsahu, je reproduktor SVS Ultra Center vybaven robustním 4palcovým středotónovým kuželovým reproduktorem z kompozitních skleněných vláken s vynikajícím poměrem tuhosti a hmotnosti, který zajišťuje vysokou citlivost a udržení pístového chování i mimo propustné pásmo reproduktoru. Středotónový reproduktor je umístěn ve vlastním subkrytu a vertikálně zarovnán s 1palcovým hliníkovým kopulovitým výškovým reproduktorem, který je vybaven difuzorem optimalizovaným metodou FEA pro zajištění širokého rozptylu pro neuvěřitelně širokou a přesvědčivou zvukovou scénu a dokonalou frekvenční odezvu v ose i mimo ni. To znamená největší možný "Sweet Spot", takže každý může zažít stejnou ohromující čistotu. Dva 6,5palcové woofery poskytují bezproblémový výstup basů a výkon, který se u reproduktorů pro centrální kanál domácího kina vyskytuje jen zřídka.


Během přehrávání filmů, televizních pořadů nebo hudby působí všechny komponenty reproduktoru Ultra Center Channel v dokonalé souhře a zajišťují jasnou čistotu vokálů, neomylnou srozumitelnost dialogů a mohutnou dynamiku, přičemž ukotvují přední scénu s plynulými přechodovými efekty a masivní zvukovou scénou. Ať už zprostředkovává dechberoucí dialogy intenzivního rozhovoru nebo mnohovrstevnatou, vysoce působivou zvukovou stopu akčního filmu, reproduktor Ultra Center přináší silný a přesvědčivý zvukový zážitek.

Inovativní konstrukce výhybky SoundMatch

svs_ultra_crossover Třípásmová výhybka je nezbytná pro skutečně vynikající středový kanál. Reproduktor Ultra Center je vybaven unikátní třícestnou výhybkou SVS SoundMatch s přesně vyladěnými křížovými frekvencemi a sklony, jejichž výsledkem je hladká odezva mimo osu, vynikající fázová koherence a stabilní, robustní zvuková scéna. Prvotřídní kondenzátory, cívky se vzduchovým jádrem a další špičkové komponenty zajišťují dokonalý přenos signálu a naprostou neutralitu.


Konstrukce a geometrie skříně řídí výkon

svs_korpus

Každý prvek na skříni reproduktoru Ultra Center Channel byl navržen s ohledem na zvukový účel. Zkosené hrany na přední stěně skříně minimalizují difrakci hran a zajišťují čistý a přesný zvukový přednes. Uvnitř každé skříně jsou použity samostatné uzavřené kryty pro středobasové i výškové reproduktory, aby se optimalizoval výkon a minimalizovala vzájemná interakce. Dokonce i konstrukce mřížky je optimalizována metodou FEA, aby se maximalizovala akustická průzračnost.

 Pečlivý a inovativní proces navrhování

Všechny reproduktory SVS, bez ohledu na cenu nebo provedení, jsou vyráběny stejně pečlivě. Říkejme tomu spojení náročné vědy a vášnivého vyjádření techniky a lásky ke skvělému zvuku.

Předtím, než je model vůbec zkonstruován, jsou měniče a skříně teoreticky navrženy SVS akustickými inženýry pomocí nejsofistikovanějších dostupných postupů počítačového navrhování (CAD). Poté jsou prototypy pečlivě měřeny a optimalizovány v bezdozvukovém prostředí, aby bylo dosaženo dokonalé frekvenční odezvy. Po dosažení ideální teoretické frekvenční odezvy se provádí důkladný poslech a měření v poslechových místnostech kalibrovaných tak, aby se co nejvíce podobaly typickému domácímu prostředí.

Výsledkem je reproduktor, který je dobře změřený s téměř bezchybnou frekvenční odezvou v reálném světě, ale také optimalizovaný tak, aby zněl úžasně na lidské úrovni prostřednictvím poslechových testů se skutečnou hudbou a filmovým obsahem v reálném poslechovém prostředí, jako je váš domov.

SVS_Ultra-Center_web

Specifikace:

Konstrukce: 3 pásmová sloupová s bassreflexem
Frekvenční odezva: 45 Hz-32 kHz (+/-3 dB)
Nominální impedance: 8 ohmů
Citlivost 87 dB (2.83V @ 1 , 300-3kHz)
Doporučený výkon zesilovače: 20-225 W
Výškový reproduktor: 25 mm hliníkový
Středový reproduktor: 102 mm kompozitní kužel ze skelných vláken
Basový reproduktor: 2x 165 mm
Rozměry (š x v x h): 559 x 208 x 269 mm
Hmotnost: 14,0 kg 

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty