Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition

wharfedale_logo          wharfedale-denton-80th-anniversary-limited-edition-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
18 490 Kč / pár 15 280,99 Kč bez DPH
Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition
Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition
Oceněno
Doprava zdarma

Wharfedale, jeden z nejznámějších britských výrobců reprosoustav, slaví v roce 2012 80. výročí svého vzniku. Při této příležitosti vyrobil jeden z nejoblíbenějších reproduktorů Wharfedale z let minulých, posílených novými technologiemi a materiály v limitované edici, plně vybaveným pro 21. století.
Model Denton, původně představený v roce 1967, ilustroval kvalitu a hodnotu Wharfedale svým jemným řemeslným zpracováním a přirozeným zvukovým projevem. Ve své době bylo prodáno miliony kusů po celém světě.
Legendární reproduktory nyní znovu představuje návrhář Peter Comeau, jako Denton 80. Anniversary Edition, čímž zůstává věrný svému slavnému názvu.
Výroční Wharfedale Denton je dvou-pásmový reproduktor v klasické skříni, ručně dýhované v mahagonu. Středobasový měnič je vybaven inovativním kevlarovým kuželem usazeným do tuhého odlitku šasi. Tato kombinace přináší bohaté, detailní basy i středy s vynikajícím dynamickým výkonem. Vysoké frekvence jsou řešeny pomocí textilní měkké kopule výškového reproduktoru s vysokým magnetickým tokem.
Velká pozornost byla věnována výhybce, která po dlouhém vývoji přináší pro posluchače koherentní, bezešvou hudební produkci.
Originální Denton byl dobře známý pro svůj teplý, bohatý a přirozeně znějící zvukový charakter. Výroční model zachovává tuto podstatu, ale zároveň ji doplňuje otevřenou, detailní scénou, která láká ke znovu prozkoumání celé Vaší hudební sbírky.

2-pásmová regálová reprosoustava (zadní bassreflex)
Středobasový měnič: 125 mm kónusová membrána tkaná kevlarovými vlákny
Výškový měnič: 25 mm textilní kalota
Impedance: 6 ohm
Terminály: bi-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 20 - 100 W
Frekvenční rozsah: 44 - 24.000 Hz, +/- 3dB
Citlivost: 86,0 dB
Rozměry (š x v x h): 200 x 320 x 305 mm
Hmotnost: 7,9 kg
Barevné provedení: mahagonová dýha

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Wharfedale Heritage Series
Ocenění: ano

Podobné produkty