WiiM Amp

WiiM_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
9 490 Kč / ks 7 842,98 Kč bez DPH
WiiM Amp

All In One streamovací zesilovač usazený v prémiovém šasi o výkonu 60W(8Ω), 100W(4Ω) s analogovou i digitální konektivitou včetně HDMI ARC.

wiim-amp_stream Streamujte vše, co máte rádi

Zjednodušte své zvukové objevování pomocí aplikace WiiM Home. Rozlučte se s přebíháním mezi aplikacemi; toto univerzální rozhraní vás propojí s množstvím populárních hudebních streamovacích služeb, jako jsou Spotify, iHeartRadio, Tidal, Amazon Music, Qobuz, Napster, Pandora, TuneIn, Deezer a další.
Vynikající kvalita zvuku

Se zesilovačem WiiM si vychutnáte zvuk jako nikdy předtím. Naše přísné zvukové testy ukazují, že poskytuje úžasně čistý a bohatý zvukový zážitek. S celkovým harmonickým zkreslením + šumem (THD+N) pouhých 0,002 % (-93 dB) a SNR 98 dB při výkonu 5 W je téměř bezchybný - to znamená, že hudbu uslyšíte přesně tak, jak ji umělec zamýšlel, bez jakéhokoli rušivého šumu nebo zkreslení. Ať už jste příležitostný posluchač, nebo audiofil, zesilovač WiiM pozvedne váš zvukový zážitek na novou úroveň.
wiim_amp_ess

 

wiim_amp_amplifier1

 Funguje Kouzelně

Ovládněte svůj zvukový vesmír pomocí aplikace WiiM Home. Streamujte z nejlepších hudebních služeb a spravujte svůj systém bez námahy, místnost po místnosti. Upravujte hlasitost, synchronizujte reproduktory, ukládejte oblíbené položky, nastavujte budíky a upravujte nastavení - vše na jednom místě. Dáváte přednost používání původní hudební aplikace? Žádný problém, přehrávejte přímo z ní. Ať už používáte Alexu, Google Assistant nebo Siri, ovládání je na dosah ruky, a to i s přiloženým hlasovým ovladačem.

wiim-amp-web3

Hudební knihovna všude kolem Vás

Připojte disk USB k zesilovači WiiM a proměňte svůj domov v osobní koncertní sál. Streamujte svou digitální hudební sbírku ve studiové kvalitě do více zařízení WiiM po celém prostoru. Zesilovač WiiM Amp nejen indexuje vaši hudební knihovnu, ale slouží také jako neustále zapnutý mediální server, takže vaše osobní skladby jsou dostupné kdykoli a kdekoli ve vaší domácnosti.

wiim-amp-web2

Specifikace:

Typ zesilovače: třída D TPA3255
D/A převodníku: ESS SABRE ES9018K2M
Vstupy: WiFi, Bluetooth, stereofonní RCA, optický, HDMI ARC, USB-A
Výstupy: svorky reproduktorů, mono subwoofer RCA
Výstupní výkon: 2x60W @ 8Ω, 2x100W @ 4Ω
Podporované síťové protokoly: AirPlay 2, DLNA, Chromecast
Ovládací aplikace: WiiM Home
Kompatibilní hlasoví asistenti: Amazon Alexa, Google Assistant, Siri
Rozměry: 190 x 60 x 190 mm
Barva: šedá nebo stříbrná
V balení: dálkový ovladač, napájecí kabel