WiiM Mini

WiiM_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
2 690 Kč / ks 2 223,14 Kč bez DPH

Super jednoduché nastavení

WiiM Mini se automaticky zobrazí v aplikaci WiiM Home. Dále jen potvrzujete vaše preference v nastavení a za méně než 2 minuty začněte streamovat hudbu. WiiM Mini podporuje studiovou kvalitu zvuku až do rozlišení 192 kHz 24bitů. Integrovaný D/A převodník poskytuje na danou velikost přístroje až nečekaně skvělý zvuk. Navíc pokud disponujete kvalitním DAC, ať už externím nebo např. již v integrovaném zesilovači, dosáhnete díky skvěle vyřešenému implementovanému digitálnímu algoritmu Bit Perfect úžasný zvukový zážitek, v této kategorii nevídaný. Pro náročnější posluchače je přítomen 10 - pásmový grafický EQ pro nastavení basů a výšek.

wiim-mini_web1

Přehledná a rychlá aplikace WiiM Home (iOS & Android) podporuje všechny nejpoužívanější a nejpopulárnější hudební služby pro streamování. Pokud vlastníte lokální úložiště NAS lehce se připojíte k místním souborům a streamujte svou oblíbenou hudbu.
wiim-mini_web2

Pokud vám více vyhovuje audio streamování přímo z přehrávané aplikace, u WiiM Mini je přítomna podpora TIDAL Connect, AirPlay 2, Spotify Connect (Free i Premium).wiim-mini_web3

Konfigurace bezdrátového multiroom systému nebyla nikdy jednodušší. Seskupte WiiM Mini s dalšími WiiM streamery nebo zařízeními s podporou AirPlay 2 abyste měli zvuk ve více místnostech synchronizovaný.

Specifikace:

Max. rozlišení: 192 kHz, 24-bit - bit perfect output
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 GHz / 5 GHz
Bezdrátová digitální konektivita: Bluetooth 5.1, AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect, Alexa
Podporované audio formáty: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
Hudební služby v aplikaci: Spotify, Amazon Music, Deezer, Tunein, Tidal, Qobuz, iHeartRadio, Napster, Sound machine
Audio vstupy: 1 x 3.5 mm Analog Aux
Audio výstupy: 1 x 3.5mm analog Aux, 1x optický
Odstup signál / šum: 106 dB
Rozměr přehrávače: 69 × 69 × 24 mm
Hmotnost: 40 g

 

wiim-mini_web4

 

Podobné produkty