Yamaha R-N600A

Yamaha_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
19 990 Kč / ks 16 520,66 Kč bez DPH
Yamaha R-N600A
Yamaha RN600A 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stereo receiver, MusicCast, Wi-Fi, LAN, ES9010K2M DAC, AirPlay, Bluetooth, DAB+/FM, Pure Direct

Vychutnejte si hifi zvuk
Se síťovým přijímačem R-N600A si můžete vychutnat mimořádně širokou škálu hudebního obsahu, včetně oblíbených streamovacích služeb, zdrojů zvuku s vysokým rozlišením a dokonce i vinylových desek - to vše s hi-fi zvukem. Vysoce kvalitní reprodukce zvuku a design, který vychází z dlouholetých zkušeností společnosti Yamaha v oblasti hi-fi. Tento receiver nabízí sofistikovaný zvuk a atraktivní design pro komplexní a prvotřídní zážitek z poslechu.

Yamaha_RN600A_web

DAB a DAB+ jsou standardy pro digitální rozhlasové vysílání, které nabízí širokou škálu rozhlasových stanic s vysokou kvalitou zvuku.
Mezi další přednosti se řadí automatické ladění dostupných stanic a následný výběr prostřednictvím seznamu s dalšími podrobnostmi, např. názvem stanice. Můžete předvolit až 40 DAB/DAB+ stanic.

Receiver R-N600A obsahuje mimo jiné vstupní PHONO konektory, které vám umožní snadno připojit gramofon a vychutnat si hudbu z vaší sbírky vinylových desek.

VYNIKAJÍCÍ REPRODUKCE ZVUKU


Yamaha má více než 60letou historii jako značka audio techniky. Technologie modelu R-N600A vychází přímo z legendární koncepce hi-fi Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), která spojuje integritu zvuku kombinací přímosti signálu (co nejpřímější, krátké signálové cesty) s nízkovibračním, vysoce tuhým šasi vybaveným speciálním pryskyřicovým rámem zvaným "Art Base". Tento rám pohlcuje a tlumí zbytečné vibrace. Tím je zachována čistota a dynamika zvuku.

Yamaha_RN600A_TopArt
Yamaha_RN600A_DAC

PŘESNÉ A VÝKONNÉ


Díky slavnému 32bitovému D/A převodníku SABRE ES9010K2M 384 kHz (od ESS Technology) poskytuje R-N600A vynikající S/R výkon. V kombinaci s originálním síťovým modulem Yamaha přivádí receiver k dokonalosti všechny výhody zdrojů zvuku s vysokým rozlišením a účinně reprodukuje i jemnou akustiku koncertních sálů a jemné, expresivní nuance zvuku.

 

MAXIMÁLNÍ ČISTOTA ZVUKU


V režimu Pure Direct prochází hudební signál nejkratší cestou, obchází mezilehlý zesilovač a ovladače tónů, hlasitosti a vyvážení, čímž se eliminuje jakákoli degradace signálu a dosahuje se nejčistší kvality zvuku.

Yamaha_RN600A_Pure

Yamaha_RN600A_for

KOMPATIBILNÍ SE ZDROJI ZVUKU S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM


Asynchronní přenos zaručuje stabilní přenos signálu. Vysoce přesné křemenné hodiny navíc zvyšují přesnost signálu. Podporováno je také nativní přehrávání DSD 11,2 MHz a 384 kHz. A výsledek? Výjimečně kvalitní zvuk, který plně využije zdroje zvuku s vysokým rozlišením.

 


STREAMOVACÍ SLUŽBY

Model R-N600A je kompatibilní se širokou škálou streamovacích služeb, jako jsou Amazon Music HD a Spotify, takže si můžete naplno vychutnat výjimečnou kvalitu zvuku z dnešních zdrojů zvuku s vysokým rozlišením a bezeztrátovým zvukem s naprostou věrností.
 

MULTIROOM AUDIO - MusicCast

Ať už jde o nahrávky, televizory, CD nebo jiné zdroje připojené k R-N600A, veškerý obsah lze posílat do dalších jednotek MusicCast a přehrávat v celém domě. Všechny produkty MusicCast jsou navrženy s ohledem na vynikající kvalitu zvuku.


Yamaha_RN600A_sch

Specifikace:
Jmenovitý výstupní výkon: 
80 W + 80 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,07 % THD)
Převodník: 
SABRE ES9010K2M DAC
Wi-Fi síť
Podporované formáty:
MP3, WMA, MPEG-4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD
Bluetooth®: 
SBC, AAC (pouze příjem)
Vstupy: 
analogový signál - 5 (CD, PHONO, LINE 1, LINE 2, LINE 3), digitální signál - 2x optický , 2x koaxiální , USB: 1 (typ A)
Výstupy: 
reproduktory, subwoofer, sluchátka
Rozměry (š × v × h):
435 × 151 × 392 mm (bez antény), 435 × 225 × 392 mm (s vysunutou anténou)
Hmotnost:
 9,8 kg
Provedení:
černé / stříbrné

Podobné produkty