Marantz Stereo 70s

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
22 990 Kč –2 % 22 490 Kč / ks 18 586,78 Kč bez DPH
Marantz Stereo 70s
marantz stereo 70s bf
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 22 990 Kč –2 %

Moderní stereofonní komponent s vestaveným systémem HEOS

Zvuk s vysokým rozlišením
STEREO 70s, pečlivě navržený se speciálně vybranými komponenty, odhaluje přirozenou krásu a sílu zvuku. Křišťálově čisté digitální dekódování až 24bitového zvuku 192 kHz a DSD otevírá nový svět hudby ve vysokém rozlišení s hloubkou, rozsahem a čistotou, která není dostupná u ztrátových souborů.

Štíhlý a elegantní
Design Marantz je nadčasově elegantní - je výrazem hudebních zvukových krajin, které produkty charakterizují. Naše filozofie rovnováhy a symetrie je patrná v našem zvuku i designu. Pečlivě zkonstruované kompaktní šasi STEREO 70s se vejde tam, kam standardní vybavení nemá šanci.

Zahrnuje domácí kino ze dvou kanálů
STEREO 70s spojuje flexibilitu a funkce, které najdete v Marantz AVR receiverech řady CINEMA, do dvoukanálového přijímače. Rozhraní 8K HDMI plus ARC usnadňuje připojení chytrých televizorů, herních konzolí a streamovacích systémů. Displej na obrazovce využívá obrazovku televizoru a pomáhá s nastavením. Podpora až 2 subwooferů znamená dostatek hlubokých basů i při použití malých regálových reproduktorů.

Vestavěný systém HEOS® pro streamování ve více místnostech
Technologie HEOS® Built-in vám umožní poslouchat oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti vašeho domova a zajistit si tak bezdrátový zvuk v celé domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost - volba je na vás.

75 wattů na kanál
Plně diskrétní stereofonní zesilovač produkuje jasný, detailní, teplý, prostorový a dynamický zvuk z jakéhokoli zdroje. 

8K HDMI
Šest vstupů HDMI (3x 8K) je kompatibilních se streamery, herními konzolemi, přehrávači Blu-Ray a dalšími zařízeními. HDMI-ARC umožňuje jednoduché připojení k televizoru nebo projektoru. 

Dva výstupy pro subwoofer
Přidejte hluboké a úderné basy díky dvěma výstupům pro subwoofer. Vylaďte basy k dokonalosti pomocí rozsáhlých možností konfigurace reproduktorů a subwooferu přístupných v nabídce. 

Upgrade přes výstup předzesilovače
Využijte režim předzesilovače pro připojení k externímu zesilovači pro ještě vyšší kvalitu zvuku a větší výkon, pokud se později rozhodnete pro vylepšení zvuku.Specifikace:
Výkon: 2x 75 W (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, THD 0.08%, zatížení obou kanálů)
Podporované audio formáty: AAC, ALAC, DSD 128, FLAC 24bit/192kHz, MP3, WAV, WMA
Rádia: internetové TuneIn, tuner DAB+, FM
Cloudové služby: Amazon Music HD, Tidal connect, Amazon music, Deezer, Napster, SoundCloud, TIDAL
Konektivita: Roon, AirPlay 2, Bluetooth, LAN RJ45, WiFi
Multiroom systém: HEOS
Ovládání: HEOS aplikace pro Android, iOS, hlasové Apple HomePod a Amazon Alexa
Vstupy: digital koax, optický, phono MM, USB-A, USB-A (napájení připojeného zařízení), 3 x analogový RCA, 6 x HDMI 2.1
Výstupy: HDMI (ARC), analogový RCA pre out, 2 x subwoofer RCA, 2. zóna analogový RCA
Rozměry: 442 × 109 × 375 mm
Hmotnost: 8,4 kg

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty