Onkyo TX-8220

onkyo-logo-png

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Delší dostupnost
7 990 Kč / ks 6 603,31 Kč bez DPH
Onkyo TX-8220
Onkyo TX-8220
Doprava zdarma

Onkyo TX-8220 splňuje nároky uživatelů, jeho univerzální připojení spočívá v jednoduchém rozbočovači, který funguje výborně i díky digitálním audio vstupům pro připojení TV a BD/DVD přehrávače, čtyřem analogovým vstupům, určeným pro CD přehrávač a jiné. K dispozici je MM phono vstup pro gramofon, dále DAB + a FM/RDS rádio tunery se 40 předvolbami, a vestavěná technologie Bluetooth. Regulace basů, výšek a jejich komplexní vyvážení dovoluje efektivně využít a kalibrovat tón tak, aby vyhovoval charakteru reproduktorů a nahrávky.

Technologie DAB+ je založena na základním a standardním Digital Audio Broadcasting s tím, že navíc disponuje efektivnější MP4 či AAC+ kodekem. DAB disponuje pouze MP2 formátem. Tím jsou audio kvality subjektivně navýšeny a výběr poslechu pro spotřebitele je takto rozšířen. Ve většině zemí jsou nyní služby DAB a dokonce i DAB+ již podporovány. Dalším krokem k zajištění optimálního zvukového výkonu je moderní technologie WRAT, která pracuje na zajištění zpětné vazby za účelem snížení signálního šumu a zkreslení v celém frekvenčním rozsahu. Díky schopnostem užitého DAC lze akceptovat 192 kHz / 24 bit audio soubory s vysokým rozlišením.

Specifikace
Výkon: 100 W / kanál, (6 Ohm, 1 kHz, 1%, 1 kanál zatížen, IEC)
Celkové harmonické zkreslení (THD): 0.08% (20 Hz - 20 kHz, poloviční výkon)
Vstupy: 2x digitalní audio vstup (1 optický / 1 koaxiální), 4x analogový RCA, phono vstup MM
Výstupy: 1x line output RCA, subwoofer pre-out, 6,35 mm sluchátkový, 2 páry repro
Tuner: FM RDS + DAB+
Rozměry: (š x v x h): 435 x 149 x 328 mm
Hmotnost: 7,7 kg
Provedení komponentu stříbrné nebo černé

onkyo-logo-png

Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledních desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.

Jak naznačují dvě japonská slova  (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Podobné produkty