Yamaha R-N2000A

Yamaha_logo_s          Yamaha_zaruka_3plus2

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
94 990 Kč / ks 78 504,13 Kč bez DPH
Yamaha R-N2000A
Yamaha RN2000A BL1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stereo receiver, MusicCast, Wi-Fi, LAN, ES9026PRO DAC, HDMI ARC, AirPlay, Bluetooth, DAB+/FM, YPAO kalibrace, Pure Direct, záruka 5 let

MODERNÍ HIFI - ORIGINÁLNÍ A INOVATIVNÍ

Moderní hi-fi komponent pro novou generaci poslechu hudby. Streamování hudby ve vysokém rozlišení v kombinaci s osvědčenou hi-fi kvalitou. V tradici oceňovaných hudebních a hi-fi produktů Yamaha promění R-N2000A váš obývací pokoj ve zvukovou kulisu dechberoucí krásy.

Yamaha_RN2000A_main

Zvukový obraz

Poloha umělce a nástroje, a dokonce i jemné nuance a samotná atmosféra prostoru vystoupení jsou úžasně reprodukovány přesně tak, jak jsou. Výsledná zvuková scéna je tak neuvěřitelně realistická, že budete mít pocit, jako byste představení sledovali přímo před sebou.

Yamaha Parametric Room Acoustic Optimizer (YPAO™)
Faktory prostředí hrají důležitou roli v akustickém podpisu místnosti a v jakémkoli typu zvuku. Vlastní autokalibrační funkce YPAO™ společnosti Yamaha, používaná v mnoha produktech domácího kina po celá desetiletí, byla optimalizována pro R-N2000A, aby vytvořila ideální poslechové prostředí, stejně jako jste v profesionální poslechové místnosti – bez potíží. provádět ruční úpravy. YPAO™ je vybaven přesným ekvalizérem, který provádí výjimečně vysoce přesnou ekvalizaci v rozlišení až 192 kHz/64 bitů. YPAO RSC (Reflected Sound Control) pracuje ve shodě na aktivní kontrole důležitého šumu raného odrazu. Automaticky upravuje a optimalizuje, jak je zvuk slyšet ve vaší místnosti, v závislosti na materiálech stěn a umístění reproduktorů. To znamená, že si můžete vychutnat plný zvuk a bezkonkurenční emocionalitu hi-fi audia - přímo ve vašem obývacím pokoji.

yamaha_r-n2000_Toroid

TOROIDNÍ TRANSFORMÁTOR

 

R-N2000A, který je běžně vyhrazen pro špičkové hi-fi komponenty, těží z technického výkonu a absolutní muzikálnosti toroidního transformátoru. Ve spojení s četnými špičkovými hi-fi funkcemi a komponenty zajišťuje toroidní transformátor, že se emocionální šířka pásma hudby přenese na posluchače. Mezi dnem transformátoru a vnitřním pláštěm je navíc 3 mm silná mosazná základna, která tlumí vibrace transformátoru a poskytuje ohromně prostorový a realistický zvuk.

VYSOCE KVALITNÍ DAC

 

Pro čistou, transparentní reprodukci zvukového obrazu a detailní muzikálnost používáme nejmodernější digitální/analogový převodník ES9026PRO od ESS Technologies. Tento vysoce kvalitní DAC dosahuje vysoce přesného převodu signálu prostřednictvím symetrického analogového audio výstupu a dále vylepšeného dodávání proudu pro čtyřkanálový provoz, efektivně reprodukuje i jemnou akustiku koncertních sálů a jemné, výrazné nuance ve zvuku.

Yamaha_r-N2000_DAC
yamaha_r-n2000_LOW-IMPEDANCE

KONSTRUKCE S NÍZKOU IMPEDANCÍ

 

Aby se zabránilo ztrátě energie a degradaci zvukového signálu, R-N2000A obsahuje silné vodiče pro zemní spojení – klíčová funkce, která tyto komponenty identifikuje jako opravdová prémiová Hi-Fi zařízení. Výstup koncového zesilovače je také přišroubován, aby se posílilo uzemnění, což je důležité pro kvalitu zvuku. Vzniká tak otevřená, přirozená zvuková scéna, která sbližuje umělce a posluchače.

MECHANICKÉ UZEMNĚNÍ

 

Stejně jako High-endové komponenty, i Yamaha R-N2000A pracuje s mechanickou koncepcí pro stabilní podložku. Koncept začíná přišroubováním patek, které jsou přivařeny přímo k hlavnímu šasi, a pokračuje velkým chladičem, napájecím transformátorem a blokovacími kondenzátory, které jsou rovněž přišroubovány přímo k šasi. Tato konstrukce eliminuje nežádoucí vibrace, což má za následek výkonnou, expresivní nízkofrekvenční reprodukci. Můžete cítit intenzivní rytmus hudby.

Yamaha_R-N2000A_mechanical

Yamaha_R-N2000A_in

SYMETRICKÁ KONSTRUKCE

 

Pro dosažení ztělesnění stereo reprodukce v tomto komponentu má R-N2000A dokonale symetrickou konstrukci s napájecím zdrojem uprostřed a bloky výkonového zesilovače na obou koncích hlavní jednotky. To poskytuje jednotce ideální rozložení hmotnosti a potlačuje nežádoucí efekty mezi kanály pro vynikající oddělení kanálů. Výsledkem je pozoruhodně čistá reprodukce všech částí zvuku - přesně takové, jaké mají být.

R-N2000A je vybaven jedinečným síťovým systémem MusicCast společnosti Yamaha. Je také kompatibilní s celou řadou streamovacích služeb, jako je Amazon Music HD a Spotify, takže si můžete vychutnat výjimečně vysokou kvalitu zvuku dnešních zdrojů zvuku s vysokým rozlišením a bezeztrátovým zvukem v plné a absolutní věrnosti. Můžete jej také použít ke streamování Apple Music s Airplay 2. A se systémem MusicCast můžete snadno poslouchat hudbu kdekoli ve svém domě tím, že propojíte různá zařízení MusicCast s jedinou aplikací ve vašem chytrém zařízení.

Ocenění:

Yamaha-R-N2000A_eisa

Japonské řemeslné zpracování a hi-fi tradice se snoubí se špičkovou digitální technologií a díky této kombinaci je streamovací receiver Yamaha R-N2000A impozantní a inovativní zároveň. Na předním panelu inspirovaném „vintage“ stylem jsou tradiční VU-metry a dotykové ovládací prvky, které jsou však doplněny elegantním OLED displejem, jenž usnadňuje orientaci v množství funkcí. Vynikající firemní aplikace MusicCast poskytuje možnosti streamování a multiroomové funkce, ale k dispozici jsou také vstupy pro televizor, gramofon a FM rádio. Pod „kapotou“ se skrývá osvědčená technologie zesilovačů Yamaha, která poskytuje muzikální a vytříbený výkon s jemnými detaily, vykreslenými na široké a zároveň hluboké zvukové scéně. Zvláště vítaná je prostorová korekce Yamaha YPAO, díky níž tento zesilovač dokáže podat kvalitní výkon v každé poslechové místnosti.


Specifikace:

Jmenovitý výstupní výkon: 90 W + 90 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,07 % THD)
Maximální výkon: 120 W + 120 W (8 ohmů, 1 kHz, 10 % THD)
Dynamický výkon/kanál (8/6/4/2 ohmů): 100 W / 130 W / 185 W / 215 W
PřevodníkESS SABRE ES9026PRO Ultra DAC
Wi-Fi síť
Podporované formáty: MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Bluetooth®: Verze 4.2
Podporované kodeky: SBC, AAC (pouze příjem)
Vstupy: analogový signál - 4 (CD, PHONO, LINE 1, LINE 2), digitální signál - optický 1, optický 2, koaxiální, USB [typ B], HDMI ARC
Výstupy: reproduktory, subwoofer, pre-out, sluchátka
Rozměry (š × v × h): 435 × 157 × 473 mm (bez antény), 435 × 233 × 473 mm (s vysunutou anténou)
Hmotnost: 22,1 kg
Provedení: černé / stříbrné
2+3 prodloužená 5letá záruka prostřednictvím registrace produktu

Podobné produkty