Acoustic Energy AE100 MK2

Acoustic-Energy-Logo_new_350

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
9 990 Kč / pár 8 256,20 Kč bez DPH
Acoustic Energy AE100 MK2
AE100 Walnut 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nejnovější adaptace celosvětově uznávané řady 100 společnosti Acoustic Energy se vyznačuje zcela novým, od základu inovovaným designem...

Nová řada 100 (MK2) přináší množství evolučních vylepšení zaměřených na zdokonalení poslechového zážitku. Všechny modely (kromě subwooferu AE108²) jsou vybaveny naším vlnovodem WDT (Wide Dispersion Tweeter) pro lepší rozptyl, který si bere příklad z řady 500 se středobasovými měniči posunutými blíže k výškovému reproduktoru. Měniče jsou zcela nové a navržené v tandemu, aby nabízely bezproblémovou integraci spolu s lepší odezvou a výkonem. Štěrbinové otvory v zadní části každé skříně snižují chvění a zkreslení díky novému vymodelovanému ventilačnímu otvoru, který ještě více usnadňuje proudění vzduchu. A konečně, jako první v této cenové kategorii, řada 100 využívá konstrukci HDF (High Density Fibreboard), která umožňuje tenčí stěny kabinetu bez ztráty hmotnosti nebo tuhosti - výsledkem je větší vnitřní objem poskytující hlubší basovou odezvu při minimálním nárůstu vnějších rozměrů.

Tato elegantní, kompaktní a přitom výkonná řada reproduktorů ztělesňuje všechny vlastnosti, kterými je společnost Acoustic Energy proslulá, a zároveň využívá všech výhod z firemní nepřetržité cesty vývoje.

AE100² je kompaktní stojanový/policový reproduktor, který dokonale vystihuje vlastnosti společnosti Acoustic Energy.

Model AE100² byl navržen s ohledem na dosažení vysoké hladiny akustického tlaku v malé skříni. Toho je dosaženo především použitím 130mm středobasové měniče postavené na systému měničů s dlouhým zdvihem. Basový výkon je zvýšen štěrbinovým kanálem, který umožňuje dosáhnout značného průřezu a zároveň eliminuje problémy s turbulencí vzduchu.

Komplement měničů doplňuje 25mm měkký kopulovitý výškový reproduktor s technologií širokého rozptylu, který je umístěn v 15mm skříni z HDF. Design vychází z oceňované řady 500 a je dokončen v povrchové úpravě černá, saténově bílá nebo ořechová vinylová dýha. Model AE100² bude jistě dobře vypadat umístěný na stojanech reproduktorů nebo na knihovnách a zároveň poskytne zvuk, který popírá jeho kompaktní rozměry.

Specifikace
2-pásmová regálová reprosoustava
Středobasový měnič: 130 mm papírová membrána
Výškový měnič: 25 mm textilní kalota
Impedance: 6 ohm
Terminály: single-wiring
Výkon: 120 W
Špičkový SPL: 112 dB
Frekvenční rozsah: 51 - 26.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 87,0 dB
Rozměry (š x v x h): 165 x 290 x 250 mm
Hmotnost: 9,2 kg (pár)

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Acoustic Energy 100 MK2 Serie

acoustic-energy

ACOUSTIC ENERGY - jeden z nejúspěšnějších britských výrobců reprosoustav typických svou masivní konstrukcí a aplikací pokrokových materiálů i v základních produktech. MDF skříně s vnitřním vyztužením i precizně navržené výhybky zajišťují, že jejich reproduktory vyhrávají testy nejen v Británii, ale i na celém světě.

Výroba od profesionálních studiových monitorů, přes high-endové a hi-fi reprosoustavy až po repro pro venkovní použití.

acoustic-energy-hlavicka

500 Serie 300 Serie 100 Serie 1-Serie
       
acoustic-energy-500-serie acoustic-energy-300-serie acoustic-energy-100-serie acoustic-energy-1-serie

 

Referenční řada Acoustic Energy 500 se skládá ze tří vlajkových lodí, sloupových modelů AE509, AE520 a stojanového modelu AE500. Může se pochlubit nově vyvinutými výškovými reproduktory z uhlíkových vláken a středobasovými reproduktory, které jsou navrženy tak, aby dosáhly maximální pístový výkon a přesnost legendárních keramických hliníkových měničů, ale s vylepšeným samočinným tlumením pro hladší a transparentnější zvuk.

Výsledkem je bezkonkurenční úroveň výkonu a kvality, zvukový produkt s čistými a přehlednými linkami, který přináší vzrušující a dynamickou prezentaci.

 

Podobné produkty