Audiovector QR 1

Audiovector_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
36 990 Kč –24 % 27 990 Kč / pár 23 132,23 Kč bez DPH
Audiovector QR 1
Audiovector QR 1 White
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 36 990 Kč –24 %

Posláním společnosti Audiovector u modelu QR je nabídnout. nejpokročilejší technologie v dokonale zpracovaném a proporčně vyváženém high-endovém balení. Zvuk je velký, odvážný a dynamický, a přitom jemný a detailní a představuje vynikající řešení pro všechny hudební žánry.
Díky šetrnému impedančnímu zatížení a vysoké účinnosti, se jedná o snadno ovladatelné reproduktory - perfektně se hodí jak pro polovodičové i elektronkové zesilovače.
Hudba tak zní vřele, přesně a detailně, ale zároveň dynamicky a muzikálně.

audiovector_gold-leaf-air-motion Výškový reproduktor Gold Leaf Air Motion Tweeter
Krycí deska je vyrobena z jednoho kusu leteckého hliníku. Byl přesně opracován, otryskán sklem, kartáčován a poté eloxován v krásné barvě wolframově titanové šedi. Je opatřena růžově pozlacenou rozptylovou mřížkou, která funguje jako filtr S-Stop.

 

S-stop filtr
Inspirováno filtry POP používanými v profesionálním nahrávacím průmyslu. Před výškovým reproduktorem je zkonstruována rozptylová mřížka, která funguje také jako S-STOP filtr a kontroluje sykavky. Hudba z reproduktorů této třídy nikdy nezněla detailněji a přitom sladce. Stačí si poslechnout.
audiovector_s-stopfilter-concepts

 

audiovector_s-stop-filter Dokonalý píst basového reproduktoru s dvojitým magnetem
Tato nová měničová jednotka Audiovector má schopnost pracovat jako dokonalý píst v několika oktávách frekvenčního pásma bez zkreslení, které se obvykle vyskytuje u hliníkových/diamantových měničů. To znamená, že hudba zní vřele, přesně a detailně, a přitom dynamicky a muzikálně.

 

Nová technologie membrán
Na základě zkušeností s tuhými a přitom lehkými membránami v reproduktorech řady SR a R jsme vyvinuli novou sendvičovou membránu, která kombinuje pevnost hliníku Aero Space Grade Aluminium s vynikajícími vnitřními tlumicími vlastnostmi měkčích materiálů. Výsledkem je třívrstvá sendvičová membrána bez vlastního zvuku a s velmi nízkým zkreslením, protože se chová jako čistý píst až do svého pracovního rozsahu a mimo něj.
audiovector_new-membrane


Audiovector-QR-web1  
Specifikace:
2 pásmový systém s předním bass-reflexem Q port
Výškový reproduktor Gold Leaf AMT se síťkou S stop
Basový reproduktor 150 mm Pure Piston technologie dual magnet, sendvičová membrána
Frekvenční rozsah 45 Hz - 45 kHz (horní přenášená frekvence 105 kHz)
Citlivost (2,83 V/ 1 m) 87 dB
Impedance jmenovitá (rozsah) 4 - 8 Ω
Maximální příkon (hudební) 150 W
Dělící frekvence výhybky 3 kHz
Terminály single wire
Rozměry (š x v x h) 190 x 325 x 232 mm
Hmotnost 6,2 kg
Provedení: ořechová dýha, hedvábně matná bílá, černý klavírní lak 7 vrstev

Audiovector_logo

JIŽ VÍCE NEŽ 40 LET NAVRHUJE, VYVÍJÍ A RUČNĚ VYRÁBÍ SKVĚLÉ HRAJÍCÍ REPRODUKTORY V DÁNSKU.
V roce 1979 založil Ole Klifoth společnost Audiovector s touhou vyrábět dokonalé reproduktory pro světový trh špičkové techniky. Vizí společnosti je stále, vyrábět vysoce kvalitní a přirozeně znějící reproduktory pro milovníky hudby a audiofily po celém světě. Mads Klifoth, generální ředitel a majitel, má velkou touhu ctít tuto jedinečnou DNA a tradici. Výrobky Audiovector jsou ručně vyráběny z nejlepších materiálů a ručně sestavovány s velkou pečlivostí a detaily. Každý reproduktor je navržen, vyvinut a vyroben přímo ve firmě podle výjimečných standardů.

AUDIOVECTOR JE RODINNÁ SPOLEČNOST SE SÍDLEM V DÁNSKÉ KODANI.

Audiovector_web

Podobné produkty