Chord Analog Shawline XLR

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
8 990 Kč / set 9 990 Kč / set 11 990 Kč / set 13 490 Kč / set od 8 990 Kč / set 7 429,75 Kč bez DPH 8 256,20 Kč bez DPH 9 909,09 Kč bez DPH 11 148,76 Kč bez DPH od 7 429,75 Kč bez DPH
Chord Analog Shawline XLR
chordco shawline xlr
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Signálový symetrický kabel Shawline série, zakončený XLR konektory

Vlastnosti
Kabely ARAY společnosti Chord Company byly vyvinuty na základě tehdejší vlajkové řady kabelů Sarum. Analogové kabely Shawline používají podobnou geometrii vodičů ARAY a vykazují podobný stupeň hudební transparentnosti. Analogové kabely Shawline dokáží změnit výkon zesilovačů D/A převodníků, CD přehrávačů a streamerů.

Kabely ARAY vyžadují vysoký stupeň přesnosti, kterého lze dosáhnout pouze pečlivou ruční montáží. Chord Company Shawline je vyroben s použitím postříbřených vodičů s izolací FEP a kompozitního stínicího materiálu, který funguje v širokém pásmu a také snižuje mechanický šum. Kabel je sestaven v pružném plastovém obalu zvoleným pro další snížení mechanického šumu.

Pro symetrické propojení jsme samozřejmě potřebovali zavést další vodič pro Shawline XLR konektor. To znamenalo tři stejné vodiče pro všechna tři připojení. Shawline XLR se vyrábí s podobnou konfigurací vodičů, jaká se používá u kabelů Signature a původních kabelů Sarum Tuned ARAY XLR.

chord-shawline-web-1

Podobné produkty