cocktailAudio N25

Cocktail-Audio-Logo-hifisound.cz

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
27 990 Kč / ks 23 132,23 Kč bez DPH
cocktailAudio N25
cocktail audio n25 hifisound.cz b
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

cocktail_audio_n25_hifisound.cz_ban1

N25 je založen na referenčním DAC Sabre³² ES9018K2M DAC, audiofilním D / A převodníku s velkým dynamickým rozsahem a nízkým zkreslením. Pokud připojíte třeba CD přehrávač k jednomu z digitálních vstupů, N25 převede signál dokonale na analogový...

N25 je nejpokročilejší síťový audio přehrávač na světě s čipem Sabre32 Reference DAC a vysoce výkonným dvoujádrovým procesorem ARM Cortex A9 s frekvencí 1,0 GHz. Byl navržen tak, aby splňoval všechny požadavky na přehrávání digitální hudby a držel krok s dnešním digitálním světem. N25 je založen na dlouhodobě osvědčených technologiích cocktailAudio, jako je návrh hardwarových obvodů a všestranný software navržený na míru, vyvinutý interním týmem výzkumu a vývoje, aby bylo dosaženo nejlepšího zvukového výkonu a snadného používání ve všech jeho funkcích.

Nabízí vysoce kvalitní přehrávání z místního úložiště USB, zdrojů domácí sítě, jako je NAS, hlavní online streamovací služby, internetové rádio, DAB+/FM rádio, aptX HD Bluetooth, Spotify Connect, Airplay pro zařízení iOS a mnoho dalšího. Volitelně N25 poskytuje přenos Bluetooth, což umožňuje přehrávání hudby z N25 přes Bluetooth sluchátka nebo reproduktory. Podporuje také přehrávání pokrývající širokou škálu zvukových formátů, včetně DSD, MQA, DXD, HD FLAC, HD WAV, CAF, ALAC, AIFF a dalších.

Navíc, pro použití jako kompletní a pohodlný hudební systém v celé domácnosti, N25 poskytuje nejen funkci Multiroom Function (Group Play), pečlivě vyvinutou týmem cocktailAudio, ale také vstup HDMI ARC pro připojení k televizorům.

Konečně, když je spárován s volitelnými doplňky, můžete rozšířit jeho funkce jako hudební server, vysílač Bluetooth aptX a další.

cocktailaudio_N25_banner_hifisound.cz

Vstup USB Audio Class 2.0
Model N25 je vybaven vstupem USB Audio Class 2.0, takže může fungovat jako digitálně-analogový převodník (DAC) USB.

Výstup USB Audio Class 2.0
K zařízení N25 lze připojit také externí převodník USB DAC a zároveň jej používat pro jeho všestranné funkce streamování a přehrávání hudby.

2x vysokorychlostní hostitelský port USB 3.0 a 1x hostitelský port USB 2.0.
Pro rychlý přenos dat prostřednictvím připojených zařízení, jako jsou externí úložiště USB, nabízí model N25 2x vysokorychlostní hostitelský port USB 3.0 na zadní straně a 1x hostitelský port USB 2.0 na předním panelu.

Vysoce kvalitní analogové výstupní terminály
Vysoce kvalitní, dobře stíněný analogový výstupní terminál zaručuje bezeztrátový přenos signálu.

4,6" široký displej TFT LCD pro intuitivní grafické rozhraní
Prostřednictvím 4,6" širokého displeje TFT LCD s vysokým rozlišením na předním panelu lze model N25 pohodlně ovládat pomocí intuitivního grafického uživatelského rozhraní cocktailAudio.

Vstup HDMI ARC
Model N25 nabízí vstup HDMI ARC (Audio Return Channel), takže k němu lze připojit televizor a vychutnat si nádherný zvuk prostřednictvím reproduktorů připojených k modelu N25.

Výstup HDMI pro externí obrazovky nebo výstup zvuku
Připojte externí televizní obrazovky pro větší grafické rozhraní nebo prezentaci fotografií při poslechu hudební sbírky. Případně lze provést připojení k AV přijímači pro audio výstup. cocktail_audio_n25_hifisound.cz_ban2

Funkce Multi-room (Group Play)

Vlastní softwarový tým společnosti CocktailAudio vyvinul funkci Multiroom (Group Play), takže i hudbu ve vysokém rozlišení, včetně DSD, MQA, 192Khz/24Bit HD FLAC, WAV, lze bez problémů přehrávat v jakékoli místnosti v domácnosti bezdrátově. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo přehrávejte stejnou skladbu pomocí dvou zařízení jako levý/pravý kanál v dokonalé synchronizaci.

Vestavěný přijímač Bluetooth aptX HD
Streamujte skladby do a z dalších kompatibilních zařízení ve stejné síti.

Připraveno pro Roon
Protože je zařízení N25 "Roon Ready" a je certifikováno jako koncový bod, můžete zařízení N25 ovládat pomocí systému Roon, což je jeden z nejlepších způsobů přístupu k přehrávání digitální hudby.

Apple Airplay a Spotify Connect
Přehrávejte skladby ze zařízení iOS a hudbu ze služby Spotify prostřednictvím zařízení N25.

Podpora MQA
Přehrávač N25 podporuje formát souborů MQA, protože splňuje požadavky MQA.

Dálkové ovládání pomocí přizpůsobené aplikace dálkového ovládání - MusicX NEO
Ovládejte zařízení N25 bezdrátově pomocí přizpůsobené aplikace pro dálkové ovládání MusicX NEO, která je pečlivě vyvinuta vlastním týmem výzkumu a vývoje pro kompletní a zároveň jednoduché a intuitivní ovládání.

Integrované hlavní služby streamování hudby
Streamujte hudbu z desítek tisíc internetových rozhlasových stanic, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer, Napster, Qobuz, HighResAudio atd.

Podpora široké škály formátů souborů
Přehrávač N25 podporuje většinu existujících formátů hudebních souborů, například MQA, DSD(64/128/256), DXD(24Bit/352,8Khz), PCM, 24Bit/192Khz WAV/FLAC, AAC, CAF, ALAC, AIFF, AIF, MP3, APE/CUE, Ogg, M3U, PLS atd.

Všestranné ovládání sítí a aplikací pomocí MusicX NEO
Připojte přehrávač N25 k síti pro streamování hudby do a z jiných zařízení, jako jsou disky NAS, sdílené složky v počítačích, a vše ovládejte na dálku prostřednictvím aplikace MusicX NEO. N25 také podporuje různé síťové protokoly včetně UPnP Server/Client/Renderer, Samba Server/Client.

cocktail_audio_n25_hifisound.cz_ban3

Podobné produkty

Cambridge Audio EDGE NQ
Doprava zdarma
119 990 Kč
129 990 Kč (–7 %)
1784
wiim mini 1
3798
cocktail audio x45pro bl hifisound.cz 1
Doprava zdarma
127 250 Kč
129 990 Kč (–2 %)
3253/CER