EverSolo DMP-A6 Master Edition

eversolo_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
31 490 Kč / ks 26 024,79 Kč bez DPH
EverSolo DMP-A6 Master Edition
EverSolo DMP A6 me hifisound 1
Doprava zdarma

EverSolo DMP-A6 Master Edition je HiFi streamer s procesorem Quad-core ARM Cortex-A55, 2x ES9038Q2M DAC pro nezávislé stereo dekódování, USB-C vstup, XLR, RCA výstupy, podpora Roon Ready, Spotify Connect, Tidal.

DMP-A6 Master Edition je přehrávač "vše v jednom" navržen pro bezztrátovou kvalitu audio signálu. Streamer se vyznačuje čtyřjádrovým procesorem, velkou pamětí, digitálními vstupy a výstupy, HDMI DSD vícekanálovým výstupem, 2 profesionálními ES9038Q2M DAC a plně symetrickými obvody. Streamer nabízí skvělý zážitek z poslechu díky podpoře hudebních streamovacích služeb, lokální správě hudby, mobilní aplikaci a exkluzivnímu systému ovládání.

eversolo_dmp_a6_me_lifestyle

EOS audio engine (vyrobený přímo výrobcem EverSolo)
EOS je vyroben přímo Eversolo techniky, s podporou výstupu původní vzorkovací frekvence, což znamená, že přehrávání zvuku zcela obchází Android SRC omezení a podporuje přímý zvukový výstup aplikací dalších výrobců (Apple Music přímý výstup s vysokým rozlišením).

Přehrávání a dekódování
DMP-A6 Master Edition podporuje téměř všechny formáty nahrávek, včetně FLAC, WAV, APE, DSD512 (.dsf/.dff/.ios/.dst) stereo/více kanál a MQA atd.

Velký LCD dotykový displej
Vybaven velkým 6" LCD dotykovým displejem, DMP-A6 Master Edition má profesionální streamovací systém, jednoduché ale propracované uživatelské rozhraní a intuitivní dotykové ovládací prvky pro nastavení systému, lokální hudební knihovny a dalších aplikací.

DOH čipy pro HDMI DSD více kanál
Jako vícekanálový streamer využívá DMP-A6 Master Edition DOH čipy pro HDMI audio, zejména pro přehrávání DSD hudby. Kromě podpory nativního vícekanálového DSD výstupu a D2P dekódování výstupu (PCM vícekanálový výstup) poskytuje také přesné a nezávislé hodiny HDMI. Pro použití i jako digitální gramofon.

Vnitřní vysokorychlostní M.2 SSD slot
A M.2 NVME 3.0 2280 SSD slot je zabudován pro instalaci SSD bez potřeby oddělání krytu. Maximální velikost úložiště je 4TB. Rychlejší, stabilní a bez hluku, to je klíč pro kvalitní přehrávání hudby.

Vysoce výkonný napájecí modul
DMP-A6 Master Edition je vybaven tichým spínacím napájecím modulem a několika audio kondenzátory. Nízký vysokofrekvenční linkový šum v rozsahu od 100 KHz do 5 MHz, zajišťující čistší výkon, měkčí šum v pozadí a jasnější zvukové detaily.

Vstupní a výstupní porty
DMP-A6 Master Edition lze použít jako digitální gramofon pro připojení k různým špičkovým dekódovacím zařízením prostřednictvím digitálních výstupů včetně HDMI, USB, optiky a koaxiálu. Jako dekodér se DMP-A6 Master Edition může propojit se zvukovým zdrojem jako PC a mobilní zařízení pomocí koaxiálu, optiky, typ C vstupů a APTX HD Bluetooth. XLR a RCA výstupy slouží k propojení a aktivními reproduktory nebo výkonovými zesilovači.

3. generace XMOS 316 audio procesor
Díky audio procesoru XMOS 316 třetí generace je DMP-A6 Master Edition rychlejší, má vyšší šířku USB pásma, zajišťuje bezztrátový přenos dat ve vysokém rozlišení. USB port podporuje DSD512 Native, PCM768 32bit a MQA dekódování. Optické a koaxiální porty podporují DSD 64 (DOP), PCM192 24Bit. 

Zpracování duálních hodin s nízkým jitterem
Přesné duální hodiny s nízkým jitterem jsou navrženy pro DMP-A6 Master Edition. Dva femtosekundové oscilátory (45.1584MHz a 49.152MHz) korespondují s 44.1 KHz a 48KHz multiplikovaným vzorkováním, efektivně snižují jitter a dosahují přesného dekódování zvuku.

Plně symetrický předzesilovač
DMP-A6 Master Edition analogové obvody využívají plně symetrický design z DAC čipu do XLR a RCA stereo výstupu. Poskytuje lepší odolnost proti šumu, zlepšuje oddělení kanálů odstraněním sdílených smyček pro lepší a spolehlivější kvalitu signálu.

ES 9038Q2M DAC dekódování
2x ES 9038Q2M jsou použity k vytvoření dvojitého diferenciálního čtyřnásobného převodníku pro DMP-A6 Master Edition DAC dekódování. Dva DAC čipy korespondují s 2 kanály pro nezávislou D/A konverzi výstupu. Tak, aby účinně zamezil interferenci mezi kanály, snížil hluk na pozadí, získal lepší poměr signálu k šumu a výrazně zlepšil dynamický rozsah a další zvukové indikátory. Podpora DSD512, PCM768 32bit a MQA dekódování.

Profesionální ladění a spolehlivé zvukové indikátory
DMP-A6 Master Edition je odborně vyladěn a obvody byly promyšleně zkonstruovány díky bohatým znalostem techniků z Eversolo, kteří se již mnoho let podílejí na vylepšování zařízení v audio průmyslu. THD+N je -120 dB (0.00009%), SNR je 128 dB a dynamický rozsah 128 dB.

Qualcomm QCC5125 Bluetooth modul
Qualcomm QCC5125 Bluetooth audio modul podporuje SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC a je kompatibilní s Bluetooth 5.0. Možnost připojení s mobilním telefonem, tabletem a notebooky přes Bluetooth.

MQA
DMP-A6 Master Edition obsahuje MQA (Master Quality Authenticated) technologii, která umožňuje přehrávání MQA audio souborů a streamů v původní verzi nahrávky.

Podpora hudebních služeb
DMP-A6 Master Edition podporuje populární hudební služby Tidal, Qobuz, Highresaudio, Amazon music, Spotify atd.

Bezdrátové streamování
Podpora Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect, DLNA, a Air Play. Hudbu lze streamovat online do mobilních zařízení ve stejné síti LAN, což zjednodušuje používání online hudebních služeb a přehrávání hudby doma.

Aplikace pro mobilní telefony a tablety
Android/iPhone/iPad aplikace byly vyvinuty pro DMP-A6 Master Edition. Kromě základního ovládání a systémových nastavení podporuje také asynchronní prohlížení hudební knihovny a menu. Zrcadlení obrazovky je podporováno instalací aplikace.

Hi-Res Audio
DMP-A6 Master Edition je certifikováno jako Hi-Res Audio, s vynikající kvalitou zvuku.

Hi-Res Audio
DMP-A6 je certifikováno jako Hi-Res Audio, s vynikající kvalitou zvuku.

EverSolo_DMP-A6_me_web2

Vlastnosti:
Pevný povrch z hliníkové slitiny
Zlaté detaily
Profesionální čtyřjádrový procesor ARM Cortex-A55
6" LCD barevný dotykový displej, jednoduché ovládání
Systém založen na Android 11
4GDDR+32GeMMC paměť
WiFi 5.0
USB-C audio vstup, podpora stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
Podpora M.2 NVME 3.0 SSD (není součástí balení), velikost až 4TB
2x ES9038Q2M DAC pro nezávislé stereo dekódování
Podpora DSD512 native, PCM768KHz 32Bit, MQA plné dekódování
Třetí generace XU316 pro větší výkon a rychlost zpracování
Synchronní zpracování duálních hodin s nízkým jitterem a vyšší přesností
Plně symetrické obvody, XLR symetrické a RCA hi-fi výstup předzesilovače
2x DOH čipy, podporuje HDMI DSD Native a D2P vícekanálový výstup
Qualcomm QCC5125 Bluetooth 5.0 modul s APTX HD
Nízká hlučnost, vysoce kvalitní napájecí zdroj
Podpora audio formátů DSD (.dsf/.dff/.ios/.dst), APE, FLAC, WAV, MQA, atd.
Personalizovaná správa hudby, párování textů a hudebních dat
EOS audio engine vyvinutý přímo společností Eversolo
Podpora Direct audio v aplikacích jiných značek (Apple Music hi-res přímý výstup)
Podpora plného dekódování a renderování pro MQA na optickém, koaxiálním a USB vstupu
Podpora USB, optického, koaxiálního a HDMI digitálního audio výstupu
Podpora externí USB optické mechaniky pro CD playback
Hudební služby Tidal, Qobuz, Highresaudio, Amazon atd.
Podpora Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect atd.
Podpora hudebního playbacku z AirPlay2 a DLNA
Podpora NFS, SMB, web DAV, UPnP protokolů pro přístup do úložiště sdíleného v LAN
Podpora SMB síťového sdílení médií pro snadné sdílení lokálních médií
Exkluzivní aplikace pro Android/IOS mobilní telefony a tablety

eversolo_dmp_a6_hi-res_master

 

Podobné produkty