Dali Callisto 2 C

dali_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
65 990 Kč / ks 54 537,19 Kč bez DPH
Dali Callisto 2 C
Dali Callisto 2 C
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Reproduktory DALI Callisto 2 jsou novým produktem ze série bezdrátových řešení této společnosti. Tyto vysoce kvalitní reproduktory jsou aktivní regálové reproduktory, které využívají neobvyklé a inovativní řešení.
Chcete-li používat tyto reproduktory, stačí zapojit napájecí kabel do zásuvky a připojit se přímo k reproduktorům pomocí technologie Bluetooth. Jedinou možností přímého připojení (přes kabel) je připojení reproduktorů s dedikovaným HUBem (24 bitů / 96 kHz). Každá část reproduktorů byla vytvořena společností DALI - to umožnilo navrhnout a zkonstruovat výškové i basové reproduktory dokonale přizpůsobené zesilovači a vytvořit dokonalý systém. Kontrolou celé dráhy signálu bylo možné dosáhnout řešení, které není možné v případě tradičních pasivních reproduktorů.

Technologie SMC
Basové reproduktory CALLISTO C těží z patentované měkké magnetické směsi (SMC) v pólovém nástavci. Výsledkem je extrémně agilní, dobře se chovající basový reproduktor s extrémně nízkou ztrátou a výrazným snížením zkreslení způsobeného mechanickými ztrátami.

Membrány z dřevěných vláken
Lehoučké kužely z dřevěných vláken CALLISTO C jsou optimalizovány tak, aby fungovaly v dokonalé rovnováze se zabudovaným zesilovačem. To umožňuje, aby basové reproduktory hrály lineárněji než v podobném systému pasivních reproduktorů. To je možné, protože je zde úplná kontrolu nad celým zvukovým řetězcem.

Zesilovač třídy D
Zesilovač CALLISTO C třídy D je založen na patentované nejmodernější technologii s globální zpětnou vazbou a samooscilační konstrukcí, zvolená pro jeho maximální hudební vlastnosti. Je schopen dodávat 250 W po dobu až 5 sekund, což zajišťuje dostatek energie i ve složitých hudebních pasážích nebo masivních filmových explozích.

Specifikace:
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB) [Hz] 47 - 30 000
Maximální akustický tlak SPL [dB] 108
Dělící frekvence [Hz] 2 700
Výhybka: plně aktivní 24bitový DSP a pasivní vše analogové
Hybridní výškový modul, páskový 1 x 17 x 45 mm
Hybridní výškový modul, textilní kalota 1 x 29 mm
Nízkofrekvenční měnič, 165 mm, membránova z dřevěných vláken
Frekvence ladění bassreflexu [Hz] 46,0
Max. výkon zesilovače [RMS watt] 250
Typ zesilovače Diskrétní třída D (uzavřená smyčka, samočinná)
Integrovaný DAC Burr Brown PCM1796
Doporučená vzdálenost od zdi [cm] 10 - 80
Max. spotřeba energie [W] 325
Spotřeba energie v pohotovostním režimu [W] 1,2
Hmotnost 10,3 kg
Rozměry (š x v x h): 200 x 321 x 393 mm
Barevné provedení: bílé nebo černé

Podobné produkty