Dali Callisto 6 C + Dali Sound Hub

dali_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
104 980 Kč / ks 86 760,33 Kč bez DPH
Dali Callisto 6 C + Dali Sound Hub
Dali Callisto 6 C + Dali Sound Hub
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Reproduktory DALI Callisto 6 jsou novým produktem ze série bezdrátových řešení této společnosti. Tyto vysoce kvalitní reproduktory jsou aktivní podlahové reproduktory, které využívají neobvyklé a inovativní řešení.
Chcete-li používat tyto reproduktory, stačí zapojit napájecí kabel do zásuvky a připojit se přímo k reproduktorům pomocí technologie Bluetooth. Jedinou možností přímého připojení (přes kabel) je připojení reproduktorů s dedikovaným HUBem (24 bitů / 96 kHz). Každá část reproduktorů byla vytvořena společností DALI - to umožnilo navrhnout a zkonstruovat výškové i basové reproduktory dokonale přizpůsobené zesilovači a vytvořit dokonalý systém. Kontrolou celé dráhy signálu bylo možné dosáhnout řešení, které není možné v případě tradičních pasivních reproduktorů.

Citlivý dotykový panel
Dotykový panel nahoře na reproduktorové skříni CALLISTO C umožňuje ovládat hlasitost dotykem špičky prstu. Přiložený dálkový ovladač Bluetooth a ovladač hlasitosti Sound Hubu zvládnou práci stejně snadno. Bez ohledu na váš přístup, skutečná změna hlasitosti se provádí až na samém konci audio řetězce.

Více zdrojů zvuku
Sound Hub podporuje seznam různých zdrojů: Bluetooth (AAC & Apt-X HD), analogový (RCA a Mini Jack), koaxiální RCA, 2 x optický (audio a TV), USB výstup (Google Chromecast Audio) a 2 x modulární rozšiřující porty (např. BluOS).

Technologie SMC
Basové reproduktory CALLISTO C těží z patentované měkké magnetické směsi (SMC) v pólovém nástavci. Výsledkem je extrémně agilní, dobře se chovající basový reproduktor s extrémně nízkou ztrátou a výrazným snížením zkreslení způsobeného mechanickými ztrátami.

Membrány z dřevěných vláken
Lehoučké kužely z dřevěných vláken CALLISTO C jsou optimalizovány tak, aby fungovaly v dokonalé rovnováze se zabudovaným zesilovačem. To umožňuje, aby basové reproduktory hrály lineárněji než v podobném systému pasivních reproduktorů. To je možné, protože je zde úplná kontrolu nad celým zvukovým řetězcem.

Zesilovač třídy D
Zesilovač CALLISTO C třídy D je založen na patentované nejmodernější technologii s globální zpětnou vazbou a samooscilační konstrukcí, zvolená pro jeho maximální hudební vlastnosti. Je schopen dodávat 250 W po dobu až 5 sekund, což zajišťuje dostatek energie i ve složitých hudebních pasážích nebo masivních filmových explozích.

Specifikace:
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB) [Hz] 37 - 30 000
Maximální akustický tlak SPL [dB] 110
Dělící frekvence [Hz] 2 600
Výhybka: plně aktivní 24bitový DSP a pasivní vše analogové
Hybridní výškový modul, páskový 1 x 17 x 45 mm
Hybridní výškový modul, textilní kalota 1 x 29 mm
Nízkofrekvenční měnič, 2 x 165 mm, membránova z dřevěných vláken
Frekvence ladění bassreflexu [Hz] 40,0
Max. výkon zesilovače [RMS watt] 250
Typ zesilovače Diskrétní třída D (uzavřená smyčka, samočinná)
Integrovaný DAC Burr Brown PCM1796
Doporučená vzdálenost od zdi [cm] 25 - 100
Max. spotřeba energie [W] 325
Spotřeba energie v pohotovostním režimu [W] 1,2
Hmotnost 22,6 kg
Rozměry (š x v x h): 200 x 1004 x 346 mm
Barevné provedení: bílé nebo černé

Podobné produkty