Electrocompaniet ECI 6 DX MKII

Electrocompaniet_logo_s

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
169 990 Kč / ks 140 487,60 Kč bez DPH
Electrocompaniet ECI 6 DX MKII
electrocompaniet eci 6dx mk2 hifisound.cz 1
Možnost poslechu Oceněno
Doprava zdarma

ELECTROCOMPANIET - THE CLASSIC LINE - HIGH-END PRODUCTS COLLECTION

ec_design-classic-ec_hifisound.cz ec_identity-classic-ec_hifisound ec_philosophy-classic-ec_hifisound
DESIGN IDENTITA FILOSOFIE

 

Řada Electrocompaniet Classic Line se vyznačuje nadčasovou a přitom osobitou estetikou. Její design je jednoduchý, čistý a decentní, přičemž si zachovává naprosto moderní styl. Design řady Classic Line zaručuje, že se bude stejně dobře vyjímat v moderním newyorském bytě jako na anglickém zámku a samozřejmě i v čemkoli mezi tím.

 

Již více než 40 let je značka Electrocompaniet synonymem pro vynikající zvukovou produkci. Má záviděníhodnou mezinárodní pověst a sklízí chválu v recenzích, kde všechny výrobky opakovaně zlepšují konkurenceschopnost. Uznání a úspěch si Electrocompaniet právem vydobyl proti tržně dražším "prestižním" výrobkům a bude si je vydobývat i nadále...

 

Když společnost Electrocompaniet v 70. letech minulého století vstoupila na scénu, odstartovala revoluci díky jedinečné a průkopnické tranzistorové technologii. Poprvé v historii byla společnost schopna nabídnout náročné veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší zesilovače. Stále vášnivě věří v hudbu a stále vyvíjejí nové technologie.

 

electrocompaniet_eci-6dx-mkii_hifisound.cz_web_1

Electrocompaniet ECI 6 DX MKII, integrovaný zesilovač, DAC, streamer

Nový model ECI 6 DX MKII spojuje vynikající vlastnosti analogového zesilovače s nejmodernějšími digitálními technologiemi zpracování zvuku, se všemi atributy zvuku highendových přístrojů značky Electrocompaniet..
Tento komponent zahrnuje přehrávání jakéhokoli zdroje zvuku který máte, a zajistí, že hudba bude znít tak, jak má znít.

eci6dxmk2-construction_hifisound

VYLEPŠENÁ
KONSTRUKCE

Model ECI 6 DX MKII je rovněž vybaven konstrukčními vylepšeními, která byla zavedena u řady MKII, včetně nové konstrukce přední desky a aktualizovaného, pevnějšího šasi.

 

ec_streamer_hifisound

VYLEPŠENÝ
SOFTWARE EC STREAMERU

Stejně jako jeho předchůdce má mimořádně výkonný vestavěný streamer, který je flexibilní a snadno se používá. Může přehrávat přímo z hudebních služeb, jako jsou Tidal, Qobuz a Spotify, lze mu dodávat hudbu prostřednictvím AirPlay nebo DLNA a může dokonce indexovat a přehrávat vaši hudební sbírku uloženou v síti.

 

 

Testy, ocenění

eci6dxmk2-award-stereopluss HiFiPig-Highly-Recommended eci6dxmk2-award-scandinavian eci6dxmk2-award-stereo


Specifikace:
Výkon: 2 x 370 W (2 Ω), 2 x 200 W (4 Ω), 2 x 125 W (8 Ω)
Frekvenční odezva 1 - 150 kHz
Separace kanálů > 120 dB
Zkreslení THD ( 20 - 20 kHz) < 0,004 %
Maximální špičkový proud > 100 A
D/A převodník: 24 bitů/192 kHz
Vstupy digitální: 2x koaxiální SPDIF (24bit/ 192kHz), 2x optický Toslink (24bit/ 96kHz), 1x USB (asynchronní přenos až 24bit/ 192kHz)
Vstupy analogové: 3x nesymetrický RCA, 1x symetrický XLR
Podporované streamovací služby:  AirPlay ®, AirPlay 2 ®, Spotify ® Connect, Qobuz ®, TIDAL ®, TIDAL ® Connect, Roon Ready, DLNA, Internet Radio, Bluetooth
Podporované formáty: WAV/WAVE, MP3, AAC+, Vorbis, ALAC, FLAC, APE, WMA, až do 192kHZ/24bit, DSD, až do DSD 128 (5.6 MHz)
Rozměry (š x v x h): 470 x 128 x 430 mm
Hmotnost: 20,5 kg

EC_Made_in_Norway_hifisound.cz

Představení Classic Line Electrocompaniet

Electrocompaniet_logo

Norská společnost, kterou v roce 1973 založili Per Abrahamsen a Svein Erik Børja, působila vždy především v oblasti konstrukce zesilovačů, kde způsobila senzaci, když jako první dokázala důsledně implementovat do komponentu teorii finského profesora elektroniky Mattiho Otaly o dynamickém chování zesilovačů.
Zesilovače jsou doposud v provozu v Abbey Road Studios a mimo jiné Michael Jackson a jeho tým byli "zažraní" do charakteristického zvuku Electrocompaniet (EC).

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.

EC_products_banne_hifisound

Podobné produkty