Focal Vestia N°1

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
24 990 Kč / pár 20 652,89 Kč bez DPH 12 495 Kč / 1 ks
Focal Vestia N°1
focal vestia hifisound.cz no1dark
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Série Vestia přináší čistotu zvuku Focal, která je ještě jemnější díky množství zvukových detailů a výrazně vylepšené reprodukci vysokých tónů. Řada Vestia, vyvinutá a vyrobená ve Francii v dílnách společnosti Focal, se může pochlubit pěti modely: Vestia N°1 policový model, Vestia N°2, Vestia N°3 a Vestia N°4 jsou podlahové modely, Vestia Center centrální domácího kina.

ZVUK Focal
Tyto reproduktory, vyrobené ve Francii ve vlastních dílnách, přinášejí čistý zvuk Focal, který je ještě jemnější díky množství zvukových detailů, zahrnujících basy a výrazně vylepšenou reprodukci výšek.

TECHNOLOGIE Focal
Reproduktory Vestia jsou vybaveny kuželovými reproduktory Slatefiber a výškovým reproduktorem TAM ve tvaru písmene "M" - oběma exkluzivními inovacemi společnosti Focal. Výrobky jsou vybaveny nakloněnými stojany, které umožňují vytvořit zvukovou scénu zaměřenou na posluchače, což umožňuje ještě hlubší pohlcení zvukem.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Estetika této řady, inspirované Vestou a Hestií - bohyněmi krbu a domova - kombinuje elegantní design s decentními a rafinovanými povrchovými úpravami. Přední panely reproduktorů mají efekt černé nebo bílé kůže v kombinaci s povrchovou úpravou černého vysokého lesku, tmavého dřeva nebo světlého dřeva na bočních panelech.

Vestia N°1 je 2pásmový policový reproduktor s bassreflexem, ve kterém se snoubí elegance decentního designu s jemností moderního reproduktoru s vysokou věrností.

Kombinuje technologie společnosti Focal, jako je například membrána Slatefiber vyrobená z recyklovaných uhlíkových vláken ve francouzských dílnách, a výškový reproduktor TAM ve tvaru písmene "M" s obrácenou kopulkou pro zvýraznění výšek. Díky nakloněným stojanům reproduktorů lze zvukovou scénu zaměřit na posluchače (Time Alignment) a dosáhnout tak ještě hlubšího ponoření a emocí.

Díky možnosti volby harmonických a rafinovaných povrchových úprav - černý nebo bílý přední panel s koženým efektem, boční panely Black High Gloss, Dark Wood nebo Light Wood - lze tyto reproduktory snadno instalovat do jakéhokoli interiéru. Vestia N°1 jsou vhodné pro místnosti až do 30 m². Lze je kombinovat se subwooferem SUB 600P, čímž získáte ještě výkonnější systém a všeobjímající basy.

Specifikace:
Středobasový měnič: 165 mm Slatefiber membrána
Výškový měnič: 25 mm Al/Mg tweeter s obrácenou kopulkou TAM
Nominální impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 4,5 Ω

Doporučený výkon zesilovače: 25 - 120 W
Frekvenční rozsah: 56 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 48 Hz
Citlivost: 89,5 dB
Rozměry (š x v x h): 219 x 387 x 264 mm
Hmotnost: 7,0 kg
Barevné provedení: černá, světlé dřevo, tmavé dřevo
Vyrobeno ve Francii

Focal_Vestia

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Focal Vestia

Podobné produkty