IsoTek EVO3 Eternal (Special Edition)

isotek-logo-s          

Dostupnost Skladem
6 990 Kč –28 % 4 990 Kč / ks 4 123,97 Kč bez DPH
IsoTek EVO3 Eternal (Special Edition)
IsoTek Eternal hifisound.cz (1)
Doprava zdarma 6 990 Kč –28 %

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

IsoTek Eternal (limitovaná edice) - limitovaná verze stíněného postříbřeného napájecího kabelu, vychází z kabelu EVO3 Sequel

KONSTRUKCE:
Eternal je stejně jako všechny napájecí kabely IsoTek vybaven mírně kroucenými vodiči, které výrazně minimalizují vysokofrekvenční a elektromagnetické rušení.
Vodiče
Vodiče z vysoce čisté a postříbřené mědi (99,9999 % bez obsahu kyslíku) nabízejí vynikající vodivost a v kombinaci s ní působivé elektrické vlastnosti pro hifi použití.
Dielektrikum
V této limitované edici je jako dielektrikum použit také teflon FEP (fluoroethylen-propylen). Má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. Kvalita dielektrika je přinejmenším stejně důležitá jako materiál vodiče kabelu.
Výplň
Bavlněné plnivo bylo použito pro vnitřní pevnost kabelu a snížení "mikrofoniky" (šum). Bavlna má také vynikající dielektrické vlastnosti, nejlepší z pevných materiálů.
Omotávka
Před aplikací pružného pláště z PVC se k zajištění konstrukce a jako bariérové stínění používá mylarový obal. Přídavek mylaru a bavlny vytváří s PVC nárazník, aby se zachovaly výjimečné dielektrické vlastnosti.
Stínění
Stínění OFC s uzemněním zajišťuje maximální odrušení RFI, čímž zabraňuje působení šumu "Common Mode" na živý a nulový vodič.
Plášť
PVC je použito jako vnější plášť, který poskytuje vysoký stupeň pružnosti a mechanické pevnosti.
Ukončení
Kabel Eternal je zakončen na zakázku vyrobenými lisovanými konektory IsoTek audiofilské třídy z pevného OFC s vodiči pozlacenými 24karátovým zlatem. Ty nabízejí nejvyšší kvalitu provedení.

Specifikace
Průřez vodičů: 3 x 2,0 mm2
Materiál vodičů: postříbřená 99,9999% bezkyslíkatá měď
Dielektrikum: fluorovaný ethylenpropylen (FEP)
Dielektrická konstanta: 2,1
Výplň: bavlna
PVC bariéra: Mylar
Stínění: oplet z bezkyslíkaté mědi (OFC)
Vnější plášť: vysoce flexibilní PVC
Zatížení: 16 Amper
Délka kabelu: 1,5 metru
Vnější průměr: 10 mm
Ukončení (Schuko / C13): 24karátové zlato pokovené audiofilní konektory
Barva: fialová

Vhodné pro přehrávače, předzesilovače, tunery, zesilovače, subwoofery, streamery, hudební servery, televizory, soundbary a další!

Kategorie: Napájecí kabely
Ocenění: ano

Podobné produkty