KEF KF92

kef-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny
59 990 Kč / ks 49 578,51 Kč bez DPH
KEF KF92
KEF KF92 3
Doprava zdarma

Aktivní subwoofer s dvojicí 9 palcových měničů a potlačením vlastních rezonancí 
KEF KF92 je kompaktní subwoofer vhodný pro poslech v místnosti, navržený tak, aby prohloubil každý zážitek z poslechu.

KEF_KF92_det_3

Dva masivní 9palcové měniče v konfiguraci force-cancelling jsou napájeny obrovským výkonem 1000 W (RMS). Díky optimalizaci pomocí technologie KEF Music Integrity Engine™ poskytuje KF92 úžasnou úroveň hlubokých a kontrolovaných basů.

Objevte detaily v hloubkách
K reprodukci pořádných basů potřebujete úplně jiný typ reproduktoru, který se dokáže vyrovnat s obrovským tlakem. Reproduktor KF92 je zkonstruován tak, aby dokázal vytlačit obrovské porce energie nižších frekvencí, a přitom je dostatečně jemný, aby dokázal zachytit jemné detaily kontrabasu. KF92 zajišťuje, že necítíte jen pohyb vzduchu - cítíte, jak zvuk hýbe vámi.

Dokonalá rovnováha
Dva 9palcové měniče jsou umístěny zády k sobě v konstrukci s potlačením sil, která vyrovnává reaktivní síly, jež zatěžují běžné subwoofery. Díky této konfiguraci je KF92 dokonale vyvážený, takže uslyšíte jen hluboké a čisté basy při hladinách akustického tlaku až 110 dB.

Dynamika bez námahy
Obdivuhodné měniče KF92 jsou optimalizovány pomocí chytré odvětrávané konstrukce, která snižuje viskózní odpor při pohybu kuželu, což zajišťuje, že udrží krok i s těmi nejnáročnějšími impulsy.

Basové pásmo na míru
Dva 228 mm měniče KEF byly koncipovány speciálně pro model KF92. Jsou vybaveny hybridní hliníkovo-papírovou membránou a naddimenzovaným systémem motorů a kmitací cívkou. Nabízejí mizivě nízké zkreslení a přesnost, takže každý basový okamžik je odhalen, i když pracují v extrémních podmínkách.

KEF_KF92_det_1
KEF_KF92_det_4

Music Integrity Engine™
Mozkem reproduktorů KF92 je výzkum společnosti KEF v oblasti digitálního zpracování zvuku - Music Integrity Engine. Inteligentní rozšíření basů optimalizuje vztah mezi zesilovačem, měniči a korpusem, zatímco ekvalizér závislý na umístění umožňuje bezproblémovou integraci do jakékoli místnosti.

Přizpůsobení sestavě a místnosti
Pro optimální navázání subwooferu na hlavní reproduktory je k dispozici několik možností nastavení. Podle umístění subwooferu v místnosti jde posuvným přepínačem zvolit jednu z pěti základních předvolených korekčních křivek - v prostoru, u zdi, v rohu, v nábytku nebo běžná místnost. Další nastavení lze svěřit automatice AV receiveru (LFE) nebo nebo pomocí regulátorů úrovně, dělící frekvence a přepínače fáze vše nastavit manuálně.

 

Specifikace:
Konstrukce - uzavřená ozvučnice
Frekvenční odezva (±3dB) 11Hz - 200Hz
Maximální akustický tlak 110dB
Typ zesilovače - vestavěný třídy D
Výkon zesilovače 1000 W RMS (2 x 500 W RMS)
Variabilní filtr dolní propusti 40 Hz - 140 Hz, LFE
Vstupní RCA phono zásuvky
Rozměry (V x Š x H) 352,4 x 330 x 360,5 mm (se zadním panelem a nožičkami)
Hmotnost 20 kg

kef_sub_life

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.

Podobné produkty