KEF S3 Floor Stand

kef-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
16 990 Kč / pár 14 041,32 Kč bez DPH
KEF S3 Floor Stand
KEF R3 stand 3
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Vysoce kvalitní stojany
Podlahový stojan S3 poskytuje nejlepší možnou podporu pro výkon reproduktorů R3 Meta. Obsahuje montážním systémem, který pevně ukotví reproduktor na stojan a zajistí stabilitu reproduktoru. Integrovaný systém vedením kabelů zajišťuje skrytí a uspořádání kabelů ve sloupku, který lze zatížit inertní výplní pro další zlepšení kvality zvuku a jejich stabilitu.

Elegantní design
Kromě toho, že je podlahový stojan S3 dokonalým akustickým partnerem pro model R3 Meta, je také navržen tak, aby s ním ladil vizuálně, s doplňujícím přímočarým designem. Podlahový stojan S3 je k dispozici ve třech barevných provedeních: břidlicově šedé, minerálně bílé a speciální edici Indigo Matte.

Specifikace:
Hmotnost: 6,7 kg / stojan
Rozměry stojanu: 542 x 260 x 387 mm

Kategorie: Stojany pod repro
? Série: KEF LS Serie

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.

Podobné produkty