Klipsch R-41PM

Klipsch_Logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
10 490 Kč / pár 8 669,42 Kč bez DPH
Klipsch R-41PM
Klipsch R-41PM
Doprava zdarma

Aktivní stereo systém pro ozvučení prostoru z PC, TV, gramofonu a také streamování přes Bluetooth

NEPOTŘEBUJETE SAMOSTATNÝ ZESILOVAČ
Napájené reproduktory Klipsch Reference poskytují zvuk naplňující místnost, aniž by zabíraly mnoho místa, a to díky vestavěnému zesilovači, který je pro tyto vysoce výkonné reproduktory navržen na míru a maximalizuje výkon a kvalitu zvuku.

Díky integrovanému phono předzesilovači, bezdrátové technologii Bluetooth®, digitálním optickým, analogovým RCA a USB vstupům můžete konečně dát sbohem svému neohrabanému A/V receiveru.

Repro jsou vybaveny integrovaným phono předzesilovačem, bezdrátovou technologií Bluetooth®, digitálními optickými, analogovými RCA a USB vstupy, takže tyto napájené reproduktory se stanou vaším novým nejlepším přítelem.

DYNAMICKÝ BASOVÝ EKVALIZÉR
Protože lidské ucho vnímá frekvence odlišně s rozdíly ve výkonu, napájené reproduktory Klipsch Reference dynamicky přizpůsobí schopnost ucha slyšet nižší frekvence. Dynamická hlasitost, která je obvykle k dispozici pouze u audio/video přijímačů, je u napájených monitorů Klipsch první. Získáte tak silné basy, ať už je hlasitost poslechu nízká, zvýšená nebo někde mezi tím.

NA MÍRU VYLADĚNÉ ZESÍLENÍ
Referenční napájené reproduktory využívají nezávislé zesilovače s velmi nízkou úrovní šumu, které jsou navrženy na míru tak, aby maximalizovaly výkon systému a eliminovaly potřebu externího zesílení. To znamená, že prvotřídní inženýři společnosti Klipsch mají plnou kontrolu nad signálovou cestou. Vyladili jsme komponenty tak, aby byly naprosto dokonalým souladem, díky čemuž systém zní pohlcujícím způsobem a naplní vaši místnost neuvěřitelnou akustikou.

TECHNOLOGIE HORNY TRACTRIX®
Exkluzivní technologie horny Tractrix® 90x90º společnosti Klipsch zajišťuje, že energie vysokých frekvencí reproduktoru je zaměřena na posluchače, a omezuje umělý dozvuk nebo filtrování způsobené nepřímým odrazem zvuku od stěn. Použití této patentované technologie zaměřené na zvuk vám zajistí nejlepší čistotu, dynamiku a detaily filmů a hudby.

ELEGANTNÍ DESIGN
Odhalené spojovací prvky, nízkoprofilové magnetické mřížky a texturovaný vinyl se strukturou dřeva odolný proti poškrábání dodávají těmto napájeným regálovým reproduktorům leštěný, moderní vzhled.

BEZPROBLÉMOVÁ INTEGRACE SUBWOOFERU
Napájené reproduktory Reference obsahují linku sub-výstupu, která umožňuje bezproblémové přidání subwooferu do stereofonního systému, abyste ještě více vylepšili nízké frekvence.

Klipsch_Reference_Powered_hifisound.cz_Lifestyle

Specifikace
Středobasový měnič: 102 mm konusová membrána IMG
Výškový měnič: 25 mm titanový výškový měnič umístěný v 90 x 90 horně, Tractrix technologie
Bassreflex: zadní
1 x pár RCA vstupů pro gramofon nebo line (volba přepínačem)
Bezdrátová technologie Bluetooth
1 x vstup 3,5 mm jack
1 x Digitální optický vstup
1 x USB digitální vstup typ B pro PC nebo Mac
1 x RCA linkový výstup pro připojení subwooferu
Rozměry (š x v x h): 150 x 290 x 216 mm
Hmotnost: 3,7 kg
Barevné provedení: černé

Kategorie: Aktivní reprosoustavy
? Série: Klipsch Personal Audio

Klipsch_Logo_s

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.

Klipsch_web_Klipsch

Podobné produkty