Marantz Cinema 70s

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
19 990 Kč –5 % 18 990 Kč / ks 15 694,21 Kč bez DPH
Marantz Cinema 70s
marantz cinema70s s1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 19 990 Kč –5 %

Marantz Cinema 70 - 8K 7.2 kanálový AV přijímač
Nízký 7.2 kanálový receiver s výkonem 50 W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X a 8K Ultra HD a vestavěné streamování HEOS.

 

marantz_lr_cinema70s_5

Vyjímečný SLIM design

CINEMA 70s je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a vyznačuje se velmi kompaktním štíhlým designem, ikonickým průzorem Marantz a symetrickým designem.

 

Styl

Dokonalost je slyšet a vidět. Štíhlý design CINEMA 70s je o polovinu menší než u mnoha jiných přijímačů, ale design zůstává luxusní a každý prvek je pečlivě promyšlený.

Technologická špička

CINEMA 70 je vybavena nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, 8K videem, optimalizací místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které zjednodušují a zvyšují úroveň vašeho požitku.

Přizpůsobitelnost

Promyšleně zvolené možnosti připojení a možnost jemného doladění vám umožní vytvořit si systém CINEMA 70s podle svých představ.

marantz_lr_cinema70s_3
marantz_lr_cinema70s_4

Bezkonkurenční výkon

Pohlcující prostorovost, teplý a bohatý tón a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.

Nenásilný

Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

Kompatibilita

Šest vstupů HDMI, digitální, analogové a gramofonové vstupy a výstupy pro reproduktory a předzesilovače zajišťují připojení prakticky k jakýmkoli dalším komponentům.

Možnost upgradu

Díky rozsáhlým vstupním a výstupním možnostem a výkonnému softwarovému ekosystému lze systém CINEMA 70s snadno upgradovat s rozvojem domácího kina.

marantz_lr_cinema70s_6


marantz_cinema70s_l11

Specifikace:
7-kanálový diskrétní výkonový zesilovač
Výkon (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % 50 W (zatíženy 2 kanály)
Výkon (6 ohmů, 1 kHz, 0,7 % 70 W (zatíženy 2 kanály)
Výstupní výkon (6 ohm, 1 kHz, 10 %) 100 W (zatížen 1 kanál)
Topologie zesilovače třída A/B s proudovou zpětnou vazbou
Konfigurovatelný Bi-Amp Drive
Streamování: HEOS Multi-room, AirPlay2 Audio, TuneIn internetové rádio, Spotify Connect, Amazon Music HD/Amazon Music, TIDAL, Deezer, Napster, Soundcloud, Mood Mix, SiriusXM, Pandora
Tuner: FM
Rozměry (š x v x h): 442 x 109 x 372 nebo 442 x 178 x 384 s wifi anténou)
Hmotnost: 8,7 kg
Provedení přístroje černé / stříbrno-zlaté
V balení: dálkový ovladač, baterie, antény AM/FM, drátové štítky, stručný návod k použití, mikrofon Audyssey, kartonový mikrofonní stojan, 2 externí odnímatelné antény, síťový kabel.

Marantz Cinema 70

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty

marantz cinema 50 sg f
Doprava zdarma
39 990 Kč
42 990 Kč (–6 %)
3559/ERN
Yamaha RX-A2A
Doprava zdarma
27 990 Kč
29 990 Kč (–6 %)
2187