Marantz NR1200

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Produkt se již neprodává Produkt se již neprodává Skladem na prodejně Zvolte variantu
21 990 Kč od 21 990 Kč - - –20 % až –20 % 21 990 Kč / ks 21 990 Kč / ks 17 490 Kč / ks od 17 490 Kč / ks 18 173,55 Kč bez DPH 18 173,55 Kč bez DPH 14 454,55 Kč bez DPH od 14 454,55 Kč bez DPH
Marantz NR1200
Marantz NR1200
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 21 990 Kč od 21 990 Kč - - –20 % až –20 %

Moderní stereofonní komponent s vestaveným systémem HEOS.

Štíhlý stereofonní síťový receiver se skvělým detailním zvukem ve vysokém rozlišení, uložený do kompaktního šasi, to je nový Marantz NR1200. Díky plně diskrétní konstrukci zesilovače a s proslulým zvukem, je NR1200 ideální pro náročné milovníky hudby, kteří žádají jak vynikající kvalitu hudby, moderní možnosti streamování, tak i digitální konektivitu.

Dostatečný výkon pro každého - bez pohledu na váš hudební vkus, Marantz NR1200 vždy dodává vámi požadovaný výkon ze svého zesilovače z diskrétních součástek s koncovým stupněm s oddělenými výkonovými zesilovači pro pravý a levý kanál. Síla 2x 75W si hladce poradí s širokou škálou reprosoustav, na kterých bude znít vaše hudební sbírka skvěle a s rafinovaným zvukem Marantz.

Kromě analogových linkových vstupů RCA, z nichž jeden je speciálně určen pro přímé připojení gramofonu s přenoskou MM, disponuje NR1200 také vstupy digitálními, včetně pěti HDMI nejnovějšího standardu 2.3 s podporou 4K UHD videa a obsahu s vysokým dynamickým rozsahem. HDMI vstupy se dokonce samy přejmenují podle toho, jaký zdrojový komponent je k nim připojen.

Sluchátka bezdrátově - po aktualizaci firmware (konec roku 2019) NR1200 také umožní připojení BT bezdrátových sluchátek. Pozdě v noci tedy nebudete rušit sousedy hlasitou reprodukcí přes reprosoustavy, anebo paralelním provozem sluchátky vykompenzujete nedostatečnou citlivost sluchu jednoho z diváků.

Multiroom - Marantz NR1200 je dalším z členů rodiny Marantz sdílející společnou platformu HEOS, která umožňuje pohodlné streamování z nepřeberného množství zdrojů včetně oblíbeného Tidalu. Dvojice reproduktorových terminálů A a B může napájet buďto hlavní pár (při použití propojení bi-wire), nebo lze druhý výstup B alternativně použít pro zásobování druhého páru reprosoustav v jiné místnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stereo receivery
Možnost poslechu: ano

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty