Marantz PM6007

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
16 990 Kč –26 % 12 490 Kč / ks 10 322,31 Kč bez DPH
Marantz PM6007
Marantz PM6007
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 16 990 Kč –26 %

Zesilovač PM6007 nabízí klasický zvuk Marantze ideální volbou pro všechny, kteří chtějí posunout svůj stereo systém zase o krok dále.

Zesilovač s proudovou zpětnou vazbou
Technologie proudové zpětné vazby poskytuje široký rozsah a rychlou reakci, v kombinaci s napájením pomocí dostatečně dimenzovaného zdroje nabízí zesilovač velkou výkonovou rezervu pro rozehrání I náročných reproduktorů.

Referenční převodník pro digitální vstupy
PM6007 využívá nový Hi-Res D/A převod, který je vybavený referenčním čipem AK4490 D/A, který nabízí rozlišení 192-kHz/24-bit

Předimenzovanné napájení
Napájecí zdroj využívá Shottkyho diody a kapacitory s vysokou proudovou kapacitou napájené toroidním trafem a díky tomu nabízí velký dynamický rozsah a schopnost zatížení nízkou impedancí.

Toroidní trafo
Nabízí hned několik výhod oproti klasickému zdroji. Mimořádně efektivní design může poskytnout větší výkon oproti stejnému zdroji klasické konstrukce a zároveň vykazuje menší elektromagnetické vyzařování a mechanické vibrace.

Technologie Marantz HDAM-SA3
Marantz si vyvíjí vlastní diskrétní obvody namísto standardních integrovaných obvodů. Tyto tzv. HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) jsou tvořené součástkami s povrchovou montáží a a krátkými zrcadlovými signálovými cestami. V podstatě mají za úkol totéž co klasické operační zesilovače, ale překonávají je významně v rychlosti přeběhu a redukci šumu, což má za výsledek dynamičtější a detailní zvuk.
V novém PM6007 jsou HDAM-SA3 obvody vylepšené v režimu klidového proudu a jsou méně ovlivněné teplotou výkonových tranzistorů.

Vylepšený integrovaný phono vstup
Integrované zesilovače Marantz jsou již odedávna vybavené kvalitními phono předzesilovači. I PM6007 zůstává věrný tomuto odkazu a nabízí nový model, převzatý z PM6007N s integrovanými FET tranzistory. Tato technologie nabízí vysokou vstupní impedanci, zjednodušuje signálovou cestu a snižuje zkreslení a šum , což znatelně zlepšuje celkovou čistotu signálu.

Přístroj dále obsahuje 2 optické a jeden koaxiální digitální vstup, celá digitální sekce je v zesilovači pečlivě stíněná tak, aby nemohla ovlivnit analogový signál. Nezměněné zůstaly analogové vstupy, celkem pětice včetně Phono, dva páry zlacených reproduktorových výstupů a dálkový ovladač.

Specifikace:
Výkon RMS: 2 x 45 W do 8 ohmů, 2 x 60 W do 4 ohmů (při zatížení obou kanálů)
Frekvenční odezva: 10 Hz - 70 kHz
Celkové harmonické zkreslení: 0,08 %
Činitel tlumení: 100
Vstupní citlivost: MM 2,2 mV / 47 kOhm
Odstup signál/šum: MM 83 dB
Vstupní citlivost: 200 mV / 20 kOhm
Odstup signál/šum: 102 dB (2V vstup)
Rozměry (š x v x h): 440 x 105 x 370 mm
Hmotnost: 7,6 kg
Provedení: černá / stříbrno-zlatá

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty