MoFi MasterTracker MM

Mobile_Fidelity_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
19 990 Kč / ks 16 520,66 Kč bez DPH
MoFi MasterTracker MM
MoFi Electronics MasterTracker 01
Doprava zdarma

MASTERTRACKER

VÝJIMEČNĚ ZNĚJÍCÍ PŘENOSKA S MISTROVSKÝM HUDEBNÍM PODÁNÍM: "V-TWIN" GENERÁTOR, DIAMANTOVÝ STYLUS

Klíč k nadpozemské analogové kvalitě, kterého dosahuje vysoce výkonná MM gramofonová vložka MasterTracker společnosti Mobile Fidelity, se odráží v jejím samotném názvu: Master, což je odkaz na master tape a originální master nahrávky společnosti Mobile Fidelity. Stereophile Class B Recommended MasterTracker je totiž nakonfigurován tak, aby odrážel uspořádání řezací hlavy ve studiu Mobile Fidelity v kalifornském Sebastopolu, která řeže drážky na LP deskách Mobile Fidelity. MasterTracker znamená, že nyní můžete sledovat drážky jakéhokoli LP s přesností mistrovské kvality. MasterTracker, vyvinutý ve spolupráci se zakladatelem Spiral Groove Allenem Perkinsem, je vybaven generátorem dvou magnetů "V-twin", který se skládá ze dvou silných magnetů uspořádaných ve formaci rovnoběžné s drážkami vyřezanými do vinylové LP desky. Jeho fyzická konfigurace "tvar následuje funkci" znamená, že je doslova stvořen pro život v drážkách desek, což mu dává vrozené výhody a ohromující separaci kanálů, kterou má jen málo jiných kazet. A vnitřní konstrukce MasterTrackeru a jeho expertní hlasové ovládání mu propůjčují výjimečné zvukové schopnosti, které ho odlišují v jeho oboru.

MasterTracker, vyladěný panem Perkinsem a společností Mobile Fidelity a ručně vyrobený v Japonsku s pouzdrem kazety vyfrézovaným z masivního hliníkového polotovaru v USA, sleduje stěny drážek LP s chirurgickou přesností, takže vám poskytne puristický obraz toho, co bylo původně vyříznuto v masteringovém studiu. Tento raritní přístroj vybavený cívkami z čisté kontinuálně lité mědi Ohno a značkovým diamantovým stylusem Micro Linear - tvarovaným stejně jako řezná hlava soustruhu - doluje zdánlivě neomezené množství informací obsažených v mikroskopických zákoutích vinylu a prezentuje hudbu s velkolepým filmovým rozsahem a trojrozměrnými detaily. Díky nejlehčím magnetům ze všech kazet řady Tracker společnosti Mobile Fidelity hraje MasterTracker s takovou otevřeností, čistotou a dynamikou, jaká se obvykle přisuzuje kazetám s pohyblivou cívkou (MC). A jeho dobře tlumené hliníkové tělo přináší výsledky, které okamžitě uslyšíte: Neochvějnou reprodukci mimořádně složitých pasáží a napjaté basy bez hran.

"S každým gramofonovým předzesilovačem, který jsem vyzkoušel, se MoFi MasterTracker ukázal jako hudebně rovnocenný s jakoukoli přenoskou s vysokou kvalitou za jakoukoli cenu."
Herb Reichert, Stereophile, doporučený komponent třídy B

"Zrnitost a nedostatek [detailů] na nízkých úrovních, které trápí téměř každou MM přenosku bez ohledu na cenu, zde překvapivě chybí."
TONEAudio

"Sledovala čistě a s přehledem překonávala obtížné pasáže zatížené hlubokými basy a velkou dynamikou. V porovnání s mou vlastní referenční MM přenoskou Clearaudio Charisma není tak oplývající harmonickou zralostí a je nahoře trochu chladnější, ale je to velmi muzikální počin za mnohem méně než poloviční cenu.""
Neil Gader, The Absolute Sound

"Jak šťavnatě, živě a kultivovaně znějící přenoskou se MasterTracker ukázal být. ...Ve zvuku této přenosky byla cítit kultivovanost, která popírala její cenu a DNA pohyblivých magnetů."
Jason Thorpe, SoundStage! Ultra

MoFi_Electronics_MasterTracker_Phono_Cartridge_web

Specifikace:
Duální magnet (MM) Stereo
Micro lineární hrot
POCC cívka
Výstupní napětí: 3,0 mV
Frekvenční odezva: 20 - 25 000 Hz
Hmotnost: 9,7 g
Síla přítlaku: 1,8 - 2,2 g
Impedance: 47 kOhm
Kapacita: 100 pF
Aluminiové tělo

Mobile_Fidelity_logo

Každý, kdo se zajímá o kvalitní nahrávky, případně nějakou dobu hudební nosiče sbírá, se jistě setkal se jménem společnosti Mobile Fidelity Sound Lab. Ta od roku 1977 vydává extrémně kvalitní remastery klasických alb a je lídrem v oblasti výroby audiofilských nosičů, přinášejících věrné reprodukce původního studiového záznamu. V rámci úsilí studia Mobile Fidelity zajistit co nejpřesnější reprodukci originálu, probíhá mastering a výroba matric u jednotlivých titulů vždy přímo z původních nahrávek (master tape). Tento přístup zajišťuje komplexnější a přesnější přenos hudební autenticity.

Myšlenka nabídnout zákazníkům cenově dostupnou špičkovou elektroniku, pro přehrávání těchto mistrovských nahrávek, vedla k založení společnosti MoFi Electronics. Je logické, že na návrhu a vývoji všech výrobků této značky spolupracovalo několik opravdu významných konstruktérů, s bohatými zkušenostmi z nahrávacího studia.

MoFi_hifisound.cz_web

Podobné produkty