MoFi StudioTracker MM

Mobile_Fidelity_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
5 990 Kč / ks 4 950,41 Kč bez DPH
MoFi StudioTracker MM
MoFi Electronics StudioTracker Phono Cartridge 01
Doprava zdarma

STUDIOTRACKER

SLYŠTE PŘEHRÁVÁNÍ HODNÉ ORIGINÁLNÍ MISTROVSKÉ NAHRÁVKY

Vysoce kvalitní gramofonová vložka StudioTracker MM společnosti Mobile Fidelity přebírá svou konstrukční filozofii od značky, která vytváří ty nejlepší nahrávky na světě. Společnost Mobile Fidelity je již pět desetiletí věrná zvuku originálního masteru pásku. Z toho vyplývá jediné - v Japonsku vyráběný StudioTracker se drží stejného přístupu na studiové úrovni. Věrný zdroji reprodukuje to, co je v drážkách desek: nic víc, nic míň. StudioTracker se vyznačuje mimořádně vyváženou frekvenční odezvou a přesnými dynamickými výkyvy a poskytuje úroveň přesnosti, která nemá v této cenové kategorii obdoby.

StudioTracker přenoska, je vyvinuta ve spolupráci inženýrů Mobile Fidelity Sound Lab a zakladatele Spiral Groove Allena Perkinse, je vybavena dvěma výkonnými nízkohmotnostními magnety uspořádanými do tvaru písmene "V", které jsou paralelní se způsobem, jakým drážky desky vyřezávají studioví inženýři. Eliptický stylus zařízení StudioTracker umožňuje proniknout hluboko do drážek nahrávky a získat skryté podněty, které se v nich nacházejí, a to vše bez přidání zabarvení. Uvnitř speciálně navržené polymerové hlavice je použit patentovaný materiál, který maximalizuje výkon. Výsledkem je základní high-endová kazeta, která se vyrovná mnohem dražším modelům - dosahuje úžasné separace kanálů, zachycení detailů a dynamické odezvy.

MoFi_Electronics_StudioTracker_Phono_Cartridge_web


Specifikace:
Duální magnet (MM) Stereo
Eliptický hrot
Výstupní napětí: 3,5 mV
Frekvenční odezva: 20 - 20 000 Hz
Hmotnost: 6,4 g
Síla přítlaku: 1,8 - 2,2 g
Impedance: 47 kOhm
Kapacita: 100 pF
Polymerové tělo

Mobile_Fidelity_logo

Každý, kdo se zajímá o kvalitní nahrávky, případně nějakou dobu hudební nosiče sbírá, se jistě setkal se jménem společnosti Mobile Fidelity Sound Lab. Ta od roku 1977 vydává extrémně kvalitní remastery klasických alb a je lídrem v oblasti výroby audiofilských nosičů, přinášejících věrné reprodukce původního studiového záznamu. V rámci úsilí studia Mobile Fidelity zajistit co nejpřesnější reprodukci originálu, probíhá mastering a výroba matric u jednotlivých titulů vždy přímo z původních nahrávek (master tape). Tento přístup zajišťuje komplexnější a přesnější přenos hudební autenticity.

Myšlenka nabídnout zákazníkům cenově dostupnou špičkovou elektroniku, pro přehrávání těchto mistrovských nahrávek, vedla k založení společnosti MoFi Electronics. Je logické, že na návrhu a vývoji všech výrobků této značky spolupracovalo několik opravdu významných konstruktérů, s bohatými zkušenostmi z nahrávacího studia.

MoFi_hifisound.cz_web

Podobné produkty