MoFi UltraTracker MM

Mobile_Fidelity_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
13 990 Kč / ks 11 561,98 Kč bez DPH
MoFi UltraTracker MM
MoFi Electronics UltraTracker Phono Cartridge 01
Doprava zdarma

ULTRATRACKER

RUČNĚ VYROBENÝ PRO ZÍSKÁNÍ VÍCE INFORMACÍ Z DRÁŽEK LP DESEK

Pro společnost Mobile Fidelity se tato logika zdá být zřejmá: Tvar vysoce výkonné MM gramofonové vložky, jako je špičkový UltraTracker, by měl mít stejné uspořádání jako řezací hlava, která je zodpovědná za vytváření vzácných drážek, které vidíte na vinylových LP deskách. UltraTracker se chlubí generátorem se dvěma magnety "V-twin", který se skládá ze dvou silných magnetů uspořádaných ve formaci rovnoběžné s drážkami stereofonní desky. UltraTracker, vyvinutý ve spolupráci inženýrů společnosti Mobile Fidelity a zakladatele Spiral Groove Allena Perkinse, získává z LP desek obrovské množství detailů, dynamiky, tónu a textury. Jeho fyzická konfigurace znamená, že je doslova stvořen k životu v drážkách desek, což mu dává vrozené výhody a ohromující separaci kanálů, kterou si v této cenové kategorii nárokuje jen málo jiných přenosek.

UltraTracker, ručně vyrobený v Japonsku, s pouzdrem přenosky vyfrézovaným z masivního hliníkového polotovaru v USA a vyladěný firmou Mobile Fidelity a panem Perkinsem, je věrný svému jménu - přenoska, která se může pochlubit šíleně dobrým smyslem pro sledování. Její nahý eliptický stylus a dobře tlumené hliníkové tělo z předlitku přinášejí praktické výsledky, které okamžitě uslyšíte - přesná, neohrožená reprodukce mimořádně složitých pasáží. Pevné, realistické basy bez hran. Frekvenční odezva od konce ke konci. Žádné rozmazávání, žádné zabarvení. Za tyto ceněné reprodukční vlastnosti vděčíme nesčetným hodinám, které pan Perkins investoval do odstranění nežádoucích rezonancí a použití tlumicích materiálů nové generace pro zlepšení zvuku. UltraTracker je koncipován se stejnou filozofií, která přinesla více než 40 let světoznámých originálních master nahrávek společnosti Mobile Fidelity, a přináší rodokmen master nahrávek do vašeho systému.

MoFi_Electronics_UltraTracker_Phono_Cartridge_web

Specifikace:
Duální magnet (MM) Stereo
Nude eliptický hrot
Výstupní napětí: 3,5 mV
Frekvenční odezva: 20 - 25 000 Hz
Hmotnost: 9,7 g
Síla přítlaku: 1,8 - 2,2 g
Impedance: 47 kOhm
Kapacita: 100 pF
Aluminiové tělo

Mobile_Fidelity_logo

Každý, kdo se zajímá o kvalitní nahrávky, případně nějakou dobu hudební nosiče sbírá, se jistě setkal se jménem společnosti Mobile Fidelity Sound Lab. Ta od roku 1977 vydává extrémně kvalitní remastery klasických alb a je lídrem v oblasti výroby audiofilských nosičů, přinášejících věrné reprodukce původního studiového záznamu. V rámci úsilí studia Mobile Fidelity zajistit co nejpřesnější reprodukci originálu, probíhá mastering a výroba matric u jednotlivých titulů vždy přímo z původních nahrávek (master tape). Tento přístup zajišťuje komplexnější a přesnější přenos hudební autenticity.

Myšlenka nabídnout zákazníkům cenově dostupnou špičkovou elektroniku, pro přehrávání těchto mistrovských nahrávek, vedla k založení společnosti MoFi Electronics. Je logické, že na návrhu a vývoji všech výrobků této značky spolupracovalo několik opravdu významných konstruktérů, s bohatými zkušenostmi z nahrávacího studia.

MoFi_hifisound.cz_web

Podobné produkty